1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Zombij Filmovi

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nechrarh, 8. Studeni 2006..

1. Nechrarh

Nechrarh Gost

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

ti romerovi filmovi s zombijima mi idu na jetra.
    prvo su glupi i hodaju, pa su pametni i trče, šta je sljedeće!? mogu letit?

žalosno je što romero pokušava izmisliti nešto novo i drugačije u tom već odavno prožvakanom podžanru horora.
    najžalosnija stvar od svega je da se u prošla dva filma nije ni trudio objasnit postojanej zombija, uzrok nastanka, naglog opamećivanja... ništa
    općenito sam razočaran

3. Nightwalker

Nightwalker Novi Član

ja obozavam sve filmove koji su na tematiku Resident Evila ali istina je da malo pretjeruju ...nitko nije napravio onaj cisti survivor horor a da bi se meni svidio svi su nekak bljak

4. kalthir

kalthir woof woof

Hmm. Nisam gledao ovaj. Gledao sam dawn. I day. Zombi filmovi su fora.

5. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

zombie movies su oke...ali ovaj zadnji ke je bio u kinima je majkomila... :belj:

6. abominacije

abominacije (/:=D

resident evil mi je josh bio i najbolji... bez obzira na komercijalu i sve to...

7. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Fora kod takvih filmova nije da budu "dobri" po nekim kriterijima zdravog uma. Po meni su to trash filmovi i kao takvi su mi neizmjerno zabavni sto je dovoljno da ih proglasim kultnim. Isto kao da ides za jacksonov "bad taste" govoriti da nema nekog smisla...

8. Nechrarh

Nechrarh Gost

ja obozavam sve filmove koji su na tematiku Resident Evila ali istina je da malo pretjeruju ...nitko nije napravio onaj cisti survivor horor a da bi se meni svidio svi su nekak bljak

Hmmm...Resident Evel jer radjen po Roneovim Zonbijima :onoz: , tako ce tvoja konstatacija prije biti točna u obrnutom redosljedu :onoz:
    Uostalom resident Evil je takav šit, da je gledanje u parzan ekran konstruktvniji od gleadnja ili igranja te igre :onoz:

9. Black_Raven

ajd mojnenjatke nech....

resident evil 2 jest smeche kolosalno, no jedinica je bila cak sasvim gledljiva i zgodna. :onoz:

10. Nightwalker

Nightwalker Novi Član

neznam za vasu strucnost ali Resident Evil igra je proglasena jedom od 30 top igara na plejki ikad ...zato uhvatite se pc-a i nedirajte mi starog sivonju ... pusa -no hard feelings..

@i da nech imas pravo ja sam pogrijesio ...

11. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Romero je car :onoz:

sve nastavke sam gledala, dawn mi je najdrazi.

no moram priznati da zombi filmovi(osim romerovih) nekad posluze bolje od komedije
    evo vam primjera http://www.imdb.com/title/tt0317676/

12. Black_Raven

isuse, to sam gledao jednom... majkomila strave i uzasa...ali film ko cjelina, ne zanrovski...

Uwe Boll... ===> :onoz: :cool: :onoz: :onoz: :onoz: :onoz: :cool: :blah:

13. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

isuse, to sam gledao jednom... majkomila strave i uzasa...ali film ko cjelina, ne zanrovski...

Uwe Boll... ===> :lol: :kiss: :welcome: :kiss: :yuk: :dry: :kiss: :blah:

a da fora bude veca ima drugi dio toga filma(nemogu se sjetiti kako se zove) i jos veca je komedija nego prvi. Lik koji je na coveru Night of the Living Dead 3D se pojavljuje na pocetku filma :welcome:

14. Nechrarh

Nechrarh Gost

Post editiran zbog krsenja pravila foruma i pravila pristojnosti.

B_R

15. Nightwalker

Nightwalker Novi Član

Ako su ti to dobri filmovi, onda si fakat jadan :cool: to je takvo smeće da žali bože vremena i 25 kuna koliko me koštala kaino karta za prvi dio, da nisam išao u kino sa curom digo bi se isti tren, a ovako sam morao trpiti jer je ona htjela vidjeti kraj :cool:

E da i igrao sam neki R.E u kojoj te napada zombi slon?!!!!! i odustao jer mi je bilo toooolllliiikkoooo glupo da sam shvatio kako nema smisla nastavljati sa takvim igricama....

looooooool ... u cijeloj igri imas mozda max 5 vrsti cudovista .... i nema bas slona .... i igre su prej♥♥ene sve do jedne.... od price ,igrivosti,ugodaja i ostalog je meni jedna od top 10 igara ikada ...a vjeruj mi igrao sam jako puno igara od plejke pa do pc-a .... od red alerta pa do Crash Team Racinga :lol: ...

16. Bunny

Bunny Novi Član

ti romerovi filmovi s zombijima mi idu na jetra.
    prvo su glupi i hodaju, pa su pametni i trče, šta je sljedeće!? mogu letit?

žalosno je što romero pokušava izmisliti nešto novo i drugačije u tom već odavno prožvakanom podžanru horora.
    najžalosnija stvar od svega je da se u prošla dva filma nije ni trudio objasnit postojanej zombija, uzrok nastanka, naglog opamećivanja... ništa
    općenito sam razočaran
    slazem se,... :cool:
    gledala sam dawn u kinu i to mi je bio zadnji pokušaj sto se te tematike tice...jel je stvaarno loše..baš loše..jedino sto mi je bilo fora je onaj bebac..ostalo mi je sve isto u tim filmovima...

17. Nechrarh

Nechrarh Gost

ma bio je 100% slon...ti se onako šetkaš gradom ili zološkim vrtom, a on odjednom izeti i probije ogradu....kažem vam zombi slon! :cool: i brijem ad ga nisam mogao ubiti :cool:

18. Ares

Ares Gost

19. Nightwalker

Nightwalker Novi Član

mislim da je on htio predociti sliku sto bi bilo u stvarnom svijetu da se to dogodilo..ono cisto prezivljavanje ... i zato nije mogo ubaciti u film kako se sve prosirilo ....zato ga jako volim ....

20. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

mislim da je on htio predociti sliku sto bi bilo u stvarnom svijetu da se to dogodilo..ono cisto prezivljavanje ... i zato nije mogo ubaciti u film kako se sve prosirilo ....zato ga jako volim ....

o kome ti to o Romeru ili Boli? :belj:

nadam se da je o Romeru :cool:

Podijelite ovu stranicu