1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Zemlja Nije Kugla

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od LugarSivi, 24. Svibanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

http://theflatearthsociety.org/

na ovom gore linku je dost veliki community gdje se skupljaju ljudi koji vjeruju da zemlja nije kugla nego ravna okrugla ploca. uvjereni su da je to jedna velika zavjera i razvili su svoje teorije o izgledu zemlje :smile:. naprosto mi je fascinantno kako daleko moze ici ljudska glupost iako mi je zanimljivo vidjeti kako ljudi preispituju neke tvrdnje koje smatramo "zdravo za gotovo".

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

3. Sherpa

Sherpa Legenda

:ave: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prestrasno

4. Sammael

Sammael Knjižničar

zemlja je ravna ploca koja stoji na cetri slona na vrhu kornjace A'tuin.

DUH

5. Psychaki

Psychaki Gost

Naravno da nije kugla.

6. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

7. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Naravno da nije kugla.

Imas pravo
    U obliku jajeta je :ave:

8. Laucien

Laucien The Harper

Ok, ovi ljudi ili su totalni debili ili je ovo totalno dobra šprdancija :ave: :lol:

9. Duality

Duality Novi Član

Bice prije debili nego ista drugo!!Udarli im prevelik kolicina junck fooda u glavu, pa umjesto mozga imaju BigMack. :ave: :lol: :lol:

10. Anria

Anria Aktivan Član

zemlja čak nije ni u obliku jajeta, već geoid, jedinstveno tijelo....:lol:ovi ljudi nisu baš zdravi, iako je stvarno zanimljivo čitati....

11. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

pa kao geoid se opisuje jer je spljostena na polovima i jer se nemogu skroz zanemariti planine koje "strse".

najvazniji topic sa flat belivers foruma: http://theflatearthsociety.org/forum/index.php?topic=11211.0 (svojevrsni faq). na prvi pogled se sve cini relativno smisleno, al zapravo je smijesno. npr kao dokaz uzimaju neke starije geografske mape svijeta koje nisu bas najbolja projekcija kugle na 2d papir (i danas je tesko napravit kartu koja ce poptuno pravilno "razmotat" kuglu a kamoli prije par stoljeca).

mozda bi bilo zanimljivo provest anketu kolko je ljudi s tog foruma zavrsilo srednju skolu.. :evil2:

12. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

"samo su dvije stvari beskonačne, svemir, i ljudska glupost.... ali za svemir nisam siguran...."- A. Einstein

13. Sin

Sin Paladin of Eydis

To vam se događa kada ljudi počnu previše lizati južnoameričke žabe i onda imaju svakakve iluzije i zaj♥♥ancije na pameti...

14. Anria

Anria Aktivan Član

Ne, to se događa kad neka budala hoće biti u centru pažnje, a ako još dobro izmišlja i dobar j egovornik....Da, nastaje teorija zavjere....:lol:

15. Versius

Versius shajzeshit

ovi ljudi me iscrpljuju... nadam se da je zaj♥♥acnija... :w00t:

16. Psychaki

Psychaki Gost

nema razloga da to mora biti zaj♥♥ancija :D

17. Versius

Versius shajzeshit

kad bolje promislim.... usitinu nema razloga :laugh:

mozda je zemlja uistinu ravna... ali vise je fora ovak okruglasta... jedino.. hm..hm..hm... Sammael ima mozda pravo... A'tuin je sve kaj trebamo u zivotu :cry:

18. Jesus, koji idiotski FAQ i koji idioti!!! Moraš bit retardiran da misliš takvo nešto!!!!!!!! Dok se mi bavimo putovanjem na mars oni se bave provjeravanje stalnosti zemlje... Koja je to glupost... otić ću ja na putovanje oko svijeta... al ne, onda ću postati samo dio urote... ma koji su to idioti da misle da ih svi zaj♥♥avaju u mozak... Ak je zemlja okrugla, a za to je vjerojatnost kojih.... 10-666%, onda me baš tako boli briga za to da je to nešto neviđeno. al zamisli zapostavit život i razmišljat o takvim kretenističkim tvrdnjama... Ma naravno da je pizza.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu