1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Zeitgeist

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Gost, 16. Srpanj 2007..

1. Gost

Gost Iluminata Ultima

2. GuthWulf

GuthWulf Novi Član

gledah,,,,pre-pre-pre super....
    veoma mi se sviđa,,,,

3. Sammael

Sammael Knjižničar

Da nije prepun namjerno izvitoperenih Michael Moore "dokaza" i totalnih gluposti, bio bi fascinantan.

ovako bio mi je dosadan vec na polovici. Pola sto je receno je zanimljivo, i to sam vec znao a pola totalna idiotarija.
    Kad sam prvi put vidio film poslao sam ga mom profesoru povijesti, koji JE ateista.
    Covjek mi je vratio film natrag uz komentar "americko senzacionalisticko smece"

4. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

5. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

sada je izasao drugi dio zeitgeist addendum
    A tu je i Web stranica koja govori o pokretu istine i borbe za bolji zivot

6. fikusindigo

fikusindigo J'onn J'onzz

problem tih filmova zavjere jest u tome sto se teorije predstavljaju na nacin koji je obicnom covjeku neshavtljiv....netko od nas bi mogao prihvatiti da je bush (koji je sam po sebi krelac) organizirao 9/11 samo da bi objavio rat terorizmu koji ne postoji u onolikoj mjeri kao sto se misli...no oni ljudi koji zive u neposrednoj blizini tih dogadjaja ce to progutati kao mamac, pa kad im se prikaze istina za njih je to neprihvatljivo,,...osobno me nasmijao i onaj film secret, wow koliko bulshita u sat i 45 minuta...ok razumijem zakon privlacnosti i to sve ali to vam se ukratko zove navlacenje ljudi za nos...

7. Estë

Estë Elvenhexefox

Nakon šta sam pogledala sa cimerom i dragim, oprala nas bedara, a cimer je izjavio da ne želi imati djecu. :omg::ninja::wtf:

8. Winter Shadow

Winter Shadow Novi Član

uz taj film sam uspjela nekim ljudima totalno promijeniti mišljenje o religiji

9. Aegon

Aegon Eat. Sleep. Race. Repeat

Ne vjerujem da neki taj film dozivljavaju kao dokumentarac i istinit.

10. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

11. Nikolinho

Nikolinho Paladin

uz taj film sam uspjela nekim ljudima totalno promijeniti mišljenje o religiji

Stvarno? Zalosno (za te vernike). Trebala si da uradis "domaci" i potrudis se da saznas malo vise iz istorije i stvarnih podataka sta je istina u vezi poredjenja Isusa sa drugima i "kradje" iz drugih religija, pa eventualno da preneses prijateljima. Zajtgajst je senzacionalisticka propaganda koja golica usi i zbog teorija zavera i velikih "wow" efekata privlaci ljudi koji su, inace, skloni takvim teorijama, pa veruju. Slicno radi i Den Braun. Gomila napumpanih teorija kojima se zavlace mnogi i zaradjuju pare.
    Evo lepog i detaljnog clanka o uporedjenju Isusa i drugih (mitskih) likova pa proveri i ti i tvoji prijatelji od vere sta je tacno a sta ne. Barem imaj(te) 2 izvora, pa sama izaberi(te) sta cete da verujete.
    http://thedevineevid...milarities.html

Svako dobro

12. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

ja sam ljudima dala dawkinsove dokumentarce i jesus camp.
    od tad nisu više bili religiozni

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Meni je Jesus Camp otvorio oči, sad sam kršćan i berem cvijeće debelim ženama.

14. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

nekako sam znala da će na tebe imat taj efekt :laugh:

15. Zoran K

Zoran K Retardirana rotkvica

Meni je Jesus Camp otvorio oči, sad sam kršćan i berem cvijeće debelim ženama.

Ne smiješ reć debele žene.

16. Nikolinho

Nikolinho Paladin

ja sam ljudima dala dawkinsove dokumentarce i jesus camp.
    od tad nisu više bili religiozni

ti ono rece pre jedno 2 (ili vise) meseca da ces da se prosetas do par crkvi i licno uveris kako je unutra i kakvi su vernici. zasto pre detaljnog "eksperimenta" saljes ljudima (probrane) video klipove da odustanu od vere tek tako?? samo zato sto ti ona smeta, ne svidja ti se, ne razumes je...???
    da i ne pominjem sto nisu svi vernici kao ti u "Jesus camp"-u, kao sto ni tamo ne verujem da su svi ljudi i sva deca takvi (to je ipak snimano u jednoj situaciji ako se ne varam, ne bih znao zasigurno), a i cinjenica da i Dokins, koliko god inteligentan bio, je samo covek. a ljudi prave greske... neminovno.

17. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

a i cinjenica da i Dokins, koliko god inteligentan bio, je samo covek. a ljudi prave greske... neminovno.

Ajd molim te objasni što si htio reći, a da ne umrem od smijeha.

18. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Ne smiješ reć debele žene.

Jel smije debeli to reći?

19. PiHKAL

PiHKAL Psychedelic Astronaut

, a i cinjenica da i Dokins, koliko god inteligentan bio, je samo covek. a ljudi prave greske... neminovno.

pa zar i biblija nije napisana od strane ljudi. :think:

20. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

pa zar i biblija nije napisana od strane ljudi. :think:

I to više njih prepisivača, i još je više bilo urednika.

Podijelite ovu stranicu