1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Zdravlje I Zdravstvo

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Ayllwyn, 19. Prosinac 2014..

1. Strahozec

Strahozec Douchebag

Kad sam išo vadit krv čmrlju u st stojiš u čekaoni pa prozovu po 10 ljudi. Unutra 4 sestre vade krv ko na pokretnoj traci. I tako sidimo, prozovu nas, krenemo s ostalima prema ulaznim vratima kad ono 4 babe 80+ se počele gurat ko da se mladost dili unutra. Sestra na šalteru nas proziva da nam da bočicu s kojom bi trebali ić do ove šta vadi krv ali nemožeš proć jer su se babe nabile na vrata. Ova nas opet proziva ali nemreš doć do šaltera pa sam se mora prolaktarit malo

autumn se sviđa ovo.
  2. Strahozec

Strahozec Douchebag

Moja pedijatrica je odlična iako prebukirana. Evo sad za ovu alergiju nemaš kad pričat jer ih dvoje već visi na vratima i zapitkivaju preko tebe nešto. Ponediljak je ubitačan
    Ali opet bolja od ove druge koja ima manje dice. Išli jednom kad je bila dežurna za laringitis mu propisala sumamed. Srićon ga čmrlj povratio.

3. autumn

autumn |-O

zapravo, po mom iskustvu je kljucna sestra. treba biti zmaj.
    moja bivsa doktorica je imala takvi sestru, sve je po spagici islo. ona je prekidala ove penzice koji bi zasjeli unutra, narucivalo se i fakat si bio unutra 20 min od narucenog

4. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Moja sestra je zabranila babama i dedama da dolaze u popodnevnoj smjeni iza 4.
    Ako se pojave kojim slučajem, dere se na njih da od sramote pobjegnu.
    :D

@autumn jesi u Španskom u ambulanti tamo kod Kukuljevićevog?
    Moja doka je tamo isto...

Meni su problem njezine zamjene. Ja rijetko dolazim i zovem, samo kad trebam lijekove ili je fakat banana pa zna. Zamjena me ne zna pa mi neće otvoriti bolovanje s temperaturom 40, jer ne mogu doći iz Novog, ali kad dođem s temepraturom 37 i crijevnom virozom me j♥♥e što nisam zvala, da nisam morala dolaziti.

5. autumn

autumn |-O

Tamo nam je pedica bila, sad sam u gajnicama nasla zensku da mi mala moze s vremnom neke stavri i sama obaviti.

6. Strahozec

Strahozec Douchebag

Puni servis u vaših doktora :gay:

Ne znam bil svoju doktoricu prepozna na ulici koliko često idem do nje vala bogu

Prije dvi godine oša otvorit bolovanje zbog bronhitisa. Kad mi je bilo bolje zva ove s posla da se vraćam a do doktorice zaboravio otić. Doša tek idući misec da mi zatvori bolovanje unazad pa me skoro izbacila iz ordinacije

7. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Najbolje biti sam svoj doktor. Malo ljekovitog bilja, malo wikipedije i problemi nestanu prije nego se pojave.

Lord se sviđa ovo.
  8. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ili imat bosansku glavu za probijanje šoferšajbi. :mrgreen:

9. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

Je li OK ako odem na hitnu zbog uhobolje? Nisam se kupala, ni ništa, jednostavno me počelo boljeti.

10. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Ako te ne popusti na lijek protiv bolova i ppjačava se, odi. Idu ljudi i za puno bezveznije stvari

11. Lady Charlotte

Popustila je bol na lijek i čak sam zaspala popodne, no sada me i dalje boli jednako. Ili možda jače. Mislim da ću ići na hitnu, pa kad puklo da puklo.

12. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Nafam se da će ti pomoći

13. Strahozec

Strahozec Douchebag

Nafam se i ja

Ja sam prošli misec ima blagu upalu i začepljenje

14. Lady Charlotte

Ipak nisam išla.

15. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

16. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa

Otiđi obiteljskom liječniku, ako možeš izdržati nema potrebe za hitnom?

Podijelite ovu stranicu