1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Zdravlje I Zdravstvo

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Ayllwyn, 19. Prosinac 2014..

1. aasgardium

aasgardium Eydishan

Vjerojatno moraš i malim avionom putovat do te škole svaki dan. :laugh:

2. Strahozec

Strahozec Douchebag

S psećim saonicama u školu :love:

3. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

rekao je da se radi o nekom mjestu u SZ teritorijima. mene bi bolio k♥♥♥c, izdržao bih tamo tri godine i vratio se ovdje siromašnim hrvatima jest jastoge u facu.

4. Strahozec

Strahozec Douchebag

Čmrljeva pelena završila kao pokazni materijal studentima medicine u Splitu :cool:

Elar-Ti i Koviljka se ovo sviđa.
  5. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

He is going places.

6. Strahozec

Strahozec Douchebag

Jedino di on ide je meni na živce :coffee:
    ali zato slika pelene ide :mrgreen:

7. Strahozec

Strahozec Douchebag

8. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

od danas, naravno :lol:

9. Strahozec

Strahozec Douchebag

Kad sam počeo čitat nisam bio siguran jel baza ili zbilja :lol:

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  10. autumn

autumn |-O

pa to je najgore u ovoj drzavi, kad citas vijesti ne znas jel news bar ili neko "normalno" glasilo, isto i s 1.4.

11. autumn

autumn |-O

ja sam fakat ljuta ko pes na hzzo & ministarstvo & vlada & idiot kojem je palo na pamet ukinuto skolsku medicinu

moje dijete od 7 godina mora sjediti 3 j♥♥ena sata u cekaoni s babuskarama od 908 godina koje samo jos zakopat mozes.
    hriplju, dave se, samo sto ne umru j♥♥ote, 678752431235 bolesti imaju, usamljeni su i samo bi pricali.
    sve je to razumljivo, ja zbilja i suosjecam i s njima s doktoricom koja ih mora slusati, ali zaboga, jel fakat ne mozes doci u 1 nego moras u 4 popodne s radnim ljudima stajat tamo?
    zasto mala djeca moraju sjediti satima u cekaonama jer se umirovljenicima razgovara?
    i, od pune cekaone gerijatrije znate ko nas je pustio ispred? mama s curicom 7. razred, djevojcica od 15 godina i frajer od 50ak godina.

12. aasgardium

aasgardium Eydishan

U nedo te kru da ispred babe odeš, u protivnom će se sav bijes svijeta obrušit na tebe. :lol:
    Jbt njima se žuri, a što netko mora na posao ili u školu nije bitno.
    Još je gori manjak osobne higijene, pogotovo u toplim mjesecima.

13. autumn

autumn |-O

i sad ja moram dijete malo voditi u takve cekaone.
    da uopce ne ulazim u to da ne znam kako moze biti ista razina usluge kod dr koji je spezijaliziran za skolarce i onoga koji je zatrpan gerijatrijskim problemima

14. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ja se nekad naručim telefonom za pregled.

15. Ogard

Ogard Aktivan Član

@autumn
    slažem se s tobom, iste stvari mi dižu živce, i još kad žele započet razgovor s djetetom...
    ja gdje god je moguće idem privatno i plaćam, je skuplje ali je brzo, učinkovito i bolje

16. autumn

autumn |-O

ma znas kaj, isla bi majkemi privatno kod pedijatra kad bi mi mogao izdati za bolovanje. jedini dr privatni kojeg znam a da moze to jer je i prek hzzo je toliko prebukiran da ni bebe ne prima a kamoli djecu od 8+

17. Ogard

Ogard Aktivan Član

ma znam, ovisi kaj ti i je djetetu i koje pretrage trebaš i prema tome odrediš i liječnika i bolnicu
    meni nije problem s bolovanjem pa me zaboli

18. autumn

autumn |-O

ma mala je fakat zdrava, a do sad kaj nas je pedica slala na briseve i vadjenja krvi sve je bilo ekspresno rijeseno. kod pedice nikad nismo ni na pregled cekali, dapace pred kraj smo se vec tak dobro znali da sam dva puta samo javila da ima malu temp ona mi je otvorila bolovanje bez da sam dijete vukla na nepotrebni pregled.
    bas onako idealno, dobra dijagnosticarka koja ne dijeli lijekove bezveze a salje na specijalisticke kad treba :D

19. Ogard

Ogard Aktivan Član

viš moja za svako sranje daje antibiotik
    par puta nisam dao maloj, par puta sam išao dodatno vaditi krv i ispala viroza
    50/50 pogodi :)
    tak da ju rijetko i furam doktorici

20. autumn

autumn |-O

kad sam trazila ped sam se bas o tome raspitala, dakle, u 7 g je dobila antibiotik bez vadjenja krvi iskljucivo za upalu uha i to je dav puta napomenula da ne dam odmah nego da pricekam malo jer je blaga kao pa bi mogla proci sama.

Bila je par puza zamjena, zenska joj je htjela tutnut ab bez veze pa sam trazila vadjenje krvi.
    i ovako se napila antibiotika pun k♥♥♥c, jos da je dobila za svaku virozu kako znaju dijeliti... uzas

sad ova dr ima vadjenje krvi u ambulanti, planiram traziti ako nece sama ponuditi prije ab :D

Podijelite ovu stranicu