1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Zdravlje I Zdravstvo

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Ayllwyn, 19. Prosinac 2014..

1. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

2. autumn

autumn |-O

i sad kad si ospicama ubiju baku koja nije cijepljena onda ce biti krivi zlocesti doktori

3. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

neka si ubiju baku i sebe ospicama debili. ali nek meni ne prilaze.

4. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

baka je najvjerojatnije preboljela ospice. no djeca do godine dana sasvim sigurno nisu.

5. autumn

autumn |-O

Nase bake nisu a nisu ni cijepljene

6. autumn

autumn |-O

ocu reci moja sveki jel, i moja mama

7. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

tvoja mama je sigurno cijepljena.

8. autumn

autumn |-O

kaj nisu krajem 60tih pocwli xijepit?

9. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ajoj, mislio sam da si aylwynn, sori. činilo mi se da spominješ svoju baku. da, počeli su '69, ali tek iza '71 je postalo redovito.

10. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

:lol:

11. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

kad igrate slalom sa sirotim starcem...

12. Aronys

Aronys Wolves Die Young

13. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Pa to je tradicionalno na ovim prostorima, iako ne u tom obliku.

Djeca se zapravo ne štite previše od pljuskavica, jer je bolje da ih dobiju mlada. Ne ide se u ekstrem da se prave "partiji" ali bit je ista.

14. autumn

autumn |-O

pa da, ljudi to rade. nije to nista tako cudno bas, ja bi radije da ih mala dobije prije osnovne skole

btw, pljuskavice, nekidan sam prvi put cula taj izraz u zivotu i sad opet :D

ok, sad sam vidjela da je ovo od ovih ludjaka con cijepljena, ali ljudi to rade da rijese djecju bolest koja ce i tako i tako doci u vrijeme kad im vise odgovara.

Posljednje uređivanje: 7. Siječanj 2015.
  15. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Ma ok to što ih izlažu kozicama dok su još djeca. Ali na koji način ovi to rade. Izlažu djecu ne samo kozicama, već i drugim opasnim boleštinama.

16. Lord

Lord Aesir Illuminati

Nisam protiv prirodne selekcije, ali jesam protiv kolateralne štete. Nadam se da je antipamet ekipa naučila svoju lekciju, a sljedeći ih puta treba potrpati u karantene-zatvore.

Lady Charlotte se sviđa ovo.
  17. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Ma dobro, "pametni" ameri su ipak svoja vrsta. Mislim, ideja iza toga nije loša, ali je metodika :facepalm:

18. autumn

autumn |-O

da, vidla sam naknadno da niej samo z akozice i da je to povezano s ovim ludjacima, ali ljudi ovo rade i na balkanu, da djecu namjerno stave blizu kozica :D

19. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

lako za kozice, ali ako to rade s ospicama, trebalo bi ih u zatvor..ma na otok neki. da grade nasip do kopna.

20. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Crtica iz hrvatskog zdravstva: Epizoda kakanje​
    Ana, peti be​

Čekam ja danas tako red 4 tisuće godina za prvi pregled kod gastroenterologa i napokon me pozove teta da dođem.

E, al to je caka, laž i prevara. Jer te onda otepeljaju u neki hodnik pa opet čekaš. No dobro.

Uđoh ja napokon u ambulantu, tamo sjedi lijepa mlada doktorica i sestra ulazi zamnom.

Sestra: "Evo nakon gospodične, je gospođa Blabla. I doći će još gospođa Njabla."
    Dr: "Molim? Sestro rekli ste da su ovo zadnji pacijenti. :roll:"
    Sestra: "Da, ali gospođa Njabla je bila naručena i zapisana i ima pravo na pregled."
    Ja: "Errrrm.... :unsure:"
    Dr: "SJEDNITE TU!"
    Sestra: "...pa će vam Njabla bit zadnja."
    Dr:":roll:"
    Dr:" Sa dežurstva sam sestro, :roll::tired:"

I tak ja sjedim tamo, mislim na @dorca vorbarra i njegove pacijente i čekam da mi lijepa mlada doktorica posveti pažnju.

Nakon tipa 3 minute njenog tipkanja po mobitelu i jednim ovlaš "Sori", ide ona mene pitati zašto sam ja pobogu došla sad tamo njoj smetati. :roll:
    Pita me kakva mi je kakica. Ja već duboko udahnula jer ima se tu što za ispričati, imam toliko problema s probavom da mi 3 dana ne bi bilo dosta da joj sve to ispričam, kadli me mlada lijepa doktorica prekine i veli "Da ili ne odgovori. Imate li redovitu stolicu?".

Sad sam ja počela okretati očima. :roll:

Trajalo je to tako još neko vrijeme jer sam pizda pa se bojim prekinuti nekoga tko je nekakav autoritet, dok mi nije puko film i počela sam sa "Čujte..." malo autoritativnije. Onda sam joj fino ispričala SVE kaj me muči i kako me muči u onak minutu i po, na što je ona ispustila pokajnički "Ahaaaaaaaaaaaaa. :sad:" i onda postala fina i dobra i na kraju mi sve objasnila i dala savjete. Na kraju se ispričala jer je bila kuja, a ja njoj rekla da ju totalka kužim (dorca :hugz: ). Itak.

Podijelite ovu stranicu