1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Zašto Je Problem?

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Nea, 15. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nea

Nea curica

Zašto nekima predstavlja toliki problem priča o osjećajima? Konkretno o topicima koji se tiču ljubavi?

Ne pokreću li nas zapravo osjećaji? Bilo kakvi od ljubavi, mržnje, suosjećanja, tuge...? Da njih nema ne bi bilo ljudi, ratova, napretka, prekida ratova...To zna svaki čovjek s IQ većim od 50 :love:

Mislim, može biti 150 topica o igrama na kompu ili netu ili što li i to nikome nije problem, a one su tako sporedna stvar. Ali kada su u pitanju osjećaji konkretno ljubav diže se frka oko toga. Nemojte mi reći da postoji makar jedan čovjek na svijetu koji ne teži za ljubavlju, onakvom kakvom ju on doživljava... Makar je u pitanju i pedofil koji ljubav doživljava izopčeno i bolesno i neprihvatljivo...

Ako netko ne želi pričati o tome ili čitati to, ako ne želi iznositi takva svoja mišljenja u javnosti jednostavno nek zaobiđe topic. Ili neka otvori topic o mržnji, ratovima i netrpeljivosti na bilo kojoj osnovi.

Mislim, čemu glumiti strašnog bezosjećajnog nedodirljivog čovjeka kada takav ne postoji na ovom svijetu. Ako postoji nije ljudsko biće. IMO takav je stav djetinjast.

Bolje biti emo nego fejk. :belj:

2. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

I'm emo and proud of it

3. Psychaki

Psychaki Gost

I'm emo and proud of it

:smile: :cool: :cool: Ja inače ne mrzim. Ali EMO. To je nešto što ne mogu smisliti toliko da je opasno blizu granice te riječi sa M . :smile:

4. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

uzasno sam emotivna osoba, na dobru i losu stranu.. i nije mi bed pricati o tome.. stovise..
    znam da neki ljudi smatraju da je nepotrebno toliko pricati o osjecajima ali to je ono sto nas tvori.. pa zasto ne bismo pricali o onome sto jesmo :)

5. DsAg

DsAg Novi Član

Na žalost, mnogi smatraju da je iskazivanje osjećaja pokazivanje slabosti i moram priznati da ih ne shvaćam. Nikad mi nije bilo problem reći da mi je do nekog stalo i da nekog volim ako je to bio slučaj ali znam mnoge koji se srame vlastitoj curi u javnosti reći daju vole jer smatraju da će ispasti slabići... Da se čovjek zapita koliko je takvim ljudima stvarno stalo i čega se zapravo srame - osjećaja ili osobe?

6. abominacije

abominacije (/:=D

chak i conan je pokazao emocije... u onoj desetinki sekunde kad je dekapitirao tulsa dooma...

7. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

Mislim, može biti 150 topica o igrama na kompu ili netu ili što li i to nikome nije problem, a one su tako sporedna stvar. Ali kada su u pitanju osjećaji konkretno ljubav diže se frka oko toga.
    cuj da ja netko otvorio po jedan topic za svaki wow server isto bi se naso netko ko ce prigovarat isto tako ima 10 topica za svaku "vrstu" ljubavi a sve je uredno moglo ic pod isti topic
    i ne meni ne smeta kaj je puno topica ali eto stvarno nije bilo potrebe za tim :)
    i da ne diraj mi virtualnu arenu to mi je najdrazi podforum :belj:

8. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

:evil2: :nice: :smile: Ja inače ne mrzim. Ali EMO. To je nešto što ne mogu smisliti toliko da je opasno blizu granice te riječi sa M . :smile:

Ma daj , upoznala si me ... Mislim da si vidjela da ipak nisam neki macho-macho man :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  9. Psychaki

Psychaki Gost

'emo' is a state of mind.

10. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ja nisam macho nit se pravim
    O osjecajima govorim iako sam se nekih rijesio a neke pokusavam vratiti

Otkad sam se rijesio srama i nekih strahova nemam osjecaj za smrt tako da sam to prihvatio, nemam osjecaj za osvetu isto tako

S takvim umom bolje razmisljam o vazno-nepotrebnom stvarima

A mogi i reci da iskrenu ljubav nism osjetio tako da o tome nemam prava pricati

eto toga sam se mogao sjetiti

11. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Pretpostavljam da se tvoj topic dijelom odnosi na mene.
    Ja ne glumim bezosjecajnog nedodirljivog tipa i nije mi problem govoriti o tome kao sto si vidila u topicu tamo o ljubavi...cak sam napisao da sam zaljubljen :nice: jednostavno mi je doslo na zivce sto je u zadnjih tjedan dana otvoreno 6 novih threadova sa temom o ljubavi koji su mogli biti lijepo stavljeni u jedan-dva. A i iskreno uopce nemam potrebu o tome pricati preko neta kada imam prijatelje/curu/roditelje whateva. btw zasto se cudim, ionako su 90% postova u tim threadovima pisale cure. I Mercenary :smile:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  12. abominacije

abominacije (/:=D

so, doctor phil, you say you have a solution to this problem?

13. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

uzmimo svi lonac, stavimo ga na glavu, okrenimo se tri puta oko sebe izgovarajuci rijeci "americki prerijski svizac sa dvije noge a jedna mu je slomeljena" i na kraju treceg kruga lagano poskocis. safely remove the pot from your head.

problem solved :)

14. Hilux

Hilux Novi Član

Sve je to lijepo i složiti ću se sa GOTOVO svime što je Nea napisala...ali

Makar je u pitanju i pedofil koji ljubav doživljava izopčeno i bolesno i neprihvatljivo...

wtf???? Kakve veze spolne nastranosti imaju sa ljubavlju? :smile: :smile:

15. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Ma to je sve stvar navike. Da se sa svima odmalena raspravlja o osjećajima nikome nebi bio sad problem o osjećajima raspravljati.

16. Seeker

Seeker semi-retired

meni nikad nije bio bed pricati o emocijama, sasvim suprotno. ali cesto se pokazalo da previse pricam sto mi se nekoliko puta i obilo u glavu

17. Nea

Nea curica

cuj da ja netko otvorio po jedan topic za svaki wow server isto bi se naso netko ko ce prigovarat isto tako ima 10 topica za svaku "vrstu" ljubavi a sve je uredno moglo ic pod isti topic
    i ne meni ne smeta kaj je puno topica ali eto stvarno nije bilo potrebe za tim :)
    i da ne diraj mi virtualnu arenu to mi je najdrazi podforum :omg:

:omg: pa o tome i govorim, jer briga me ako ćete u virtualnoj imati 150 topica o jednoj te istoj igri ako vam je zadovoljstvo pričati o tome pričajte, ja ću zaći tamo i pročitati samo ono što mene zanima :omg:

Pretpostavljam da se tvoj topic dijelom odnosi na mene.
    Ja ne glumim bezosjecajnog nedodirljivog tipa i nije mi problem govoriti o tome kao sto si vidila u topicu tamo o ljubavi...cak sam napisao da sam zaljubljen :omg: jednostavno mi je doslo na zivce sto je u zadnjih tjedan dana otvoreno 6 novih threadova sa temom o ljubavi koji su mogli biti lijepo stavljeni u jedan-dva. A i iskreno uopce nemam potrebu o tome pricati preko neta kada imam prijatelje/curu/roditelje whateva. btw zasto se cudim, ionako su 90% postova u tim threadovima pisale cure. I Mercenary :belj:

:omg: nije se odnosilo na tebe uopće jer ti si gnom :omg:

Sve je to lijepo i složiti ću se sa GOTOVO svime što je Nea napisala...ali
    wtf???? Kakve veze spolne nastranosti imaju sa ljubavlju? :omg: :omg:

To je samo bio primjer toga jer pedofili se ne smatraju spolno nastranima nego u najvećem broju tvrde da je za njih to ljubav ma kako za nas ostale to bilo odvratno i nenormalno :fight:

18. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

OMG ja mrzim pričati o svojim osjećajima. Svaki puta kada razgovor krene u tom smjeru ja se isključim i prebacim ''Vau, vidi ovaj oblačić tamo...'' Jedva sam nekako počela o tome kada sam pričala sa psihologom. Gorko požalih poslje toga. :omg:

19. genesis

genesis Novi Član

Problem je u tome sta ima 8 topica direktno ili indirektno povezanih s ljubavi i to su:
    Prijateljstvo Pa Ljubav
    Prva Ljubav
    Homoseksualnost
    Ljubav
    Ljubavni Savjeti
    Seksipil
    Ljubavni Problemi
    Romantika

Mozes ti reci sta hoces, ali to je pretjerivanje i 2-3 su uvrh glave...

Kak bi bilo da ja otvorim topice o nogometu:
    Nogomet opcenito
    Hrvatska reprezentacija
    Hrvatska na SP i EP
    Svjetska prvenstva
    Europska prvenstva
    Liga Prvaka
    Kup UEFA
    Europske lige
    ... :omg:

20. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

moram se složit s genesisiom...previse ljubavnih topica 3 su i vise nego dosta :omg:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu