1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Zakoni O Seksualnim Aktivnostima

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Nazgul_rulez, 1. Kolovoz 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

U Tremontonu (Utah) ženama nije dopušten seks u kolima hitne pomoći, a za one koje su dovoljno neoprezne da ih uhvate u takvoj situaciji slijede stroge kazne – optužba za nemoral i objavljivanje imena u novinama. No taj zakon ne vrijedi za muškarce – za isti prijestup oni neće biti kažnjeni.

U Alexandriji (Minnesota) muškarcima nije dopušteno voditi ljubav ako su prethodno jeli luk ili, još gore, češnjak. Također, ako ih žena zamoli, obavezni su prije seksa oprati zube.

U Alabami je zabranjeno prodavati igračke za zabavniji seks, a dopuštene su samo u obrazovne svrhe.

Hoteli u Hastingsu (Nebraska) obavezni su osigurati svakom gostu svježe opranu i izglačanu spavaćicu, jer bračnim parovima nije dopušteno da vode ljubav goli.

Seks u automobilu dopušten je u Novom Meksiku, ali samo na privatnim imanjima, a u Liberty Corneru (New Jersey) posve je zabranjen. Nisu ipak svugdje u SAD-u tako strogi – u Idahou policija, ako primijeti nešto sumnjivo, mora upozoriti vozača da se približava automobilu da ne bi omela ljubavnike.

U Londonu je ilegalno seksati se na parkiranom motociklu.

U Michiganu je zabranjen seks sa svinjama, kravama, konjima i ostalim životinjama. Za razliku od Michigana, Zapadna Virginia dopušta snošaj sa životinjama, ali samo ako one teže manje od 20 kilograma. U Minnesoti je odnos između muškarca i žive ribe ilegalan, a u Libanonu je dopušteno seksati se sa životinjama, ali isključivo sa ženkama – spolni odnos s mužjakom kažnjava se smrću.

U Bahreinu liječnik može legalno napraviti ginekološki pregled, ali pritom ne smije gledati direktno u ženske genitalije. Pregled se zato radi pomoću ogledala.

U Indoneziji se masturbacija kažnjava smrću.

U Budimpešti parovi koji vode ljubav po zakonu moraju ugasiti svjetla u stanu ili kući.

U Caliju u Kolumbiji majka mora biti prisutna pri prvom spolnom odnosu svoje kćeri.

U bolivijskom Santa Cruzu muškarcu nije dopušteno da istodobno spava s partnericom i njezinom kćerkom.

Prevarena supruga u Hong Kongu ima zakonsko pravo ubiti nevjernog supruga, ali to smije učiniti jedino golim rukama. S druge strane, ženu s kojom ju je suprug prevario smije ubiti na bilo koji način.

U Nepalu, Bangladešu i Makau ilegalno je gledati filmove koji prikazuju simuliran seksualni čin, a zabranjen je već i sam pogled na muške i ženske genitalije. Zakon također zabranjuje poljubac u bilo kojem filmu u kojem nastupaju glumci iz spomenutih zemalja.

Guam, otok u Pacifičkom oceanu, zabranjuje ženama da se udaju ako su djevice. Stoga postoji posebno zanimanje kojim se rješava taj problem – muškarci putuju zemljom i razdjevičuju djevojke, a za obavljeni posao uvijek dobiju plaću.

:ave: :ave: :love:

2. kalthir

kalthir woof woof

dobar dio tih faktoida izgleda prilično fejk.

ali zato tek 16 država u SADu ima zakone koji čine nekrofiliju ilegalnom. dok je u ostalima sasvim legalna zbog nedostatka zakona. :love:

3. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

OMGLOL.
    jedino oni vezani za zabranu odnosa sa živinama imaju donekle nekog smisla...
    i možda ovaj zadnjenavedeni sa guama... :love:

4. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

U Alabami je zabranjeno prodavati igračke za zabavniji seks, a dopuštene su samo u obrazovne svrhe.

Hoteli u Hastingsu (Nebraska) obavezni su osigurati svakom gostu svježe opranu i izglačanu spavaćicu, jer bračnim parovima nije dopušteno da vode ljubav goli.

U Bahreinu liječnik može legalno napraviti ginekološki pregled, ali pritom ne smije gledati direktno u ženske genitalije. Pregled se zato radi pomoću ogledala.

U Nepalu, Bangladešu i Makau ilegalno je gledati filmove koji prikazuju simuliran seksualni čin, a zabranjen je već i sam pogled na muške i ženske genitalije. Zakon također zabranjuje poljubac u bilo kojem filmu u kojem nastupaju glumci iz spomenutih zemalja.

Imam osjećaj da su ovo djeca pisala.
    "Yucky, I can see their thingies :love:"

5. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Guam, otok u Pacifičkom oceanu, zabranjuje ženama da se udaju ako su djevice. Stoga postoji posebno zanimanje kojim se rješava taj problem – muškarci putuju zemljom i razdjevičuju djevojke, a za obavljeni posao uvijek dobiju plaću.

Da , taj otok je prakoljevka Shvalerizma :love:

6. Anria

Anria Aktivan Član

Odande su, dakle, Mercove korijeni :love:

7. Elvenstar

Elvenstar missing

Ne, to je bio Merc u prošlom životu :love:

8. She-Ra

She-Ra princess ^^

kako sam se na ovo strgala.... :love:

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Ovaj zakon sa sobom nosi posao koji nije losh XD

10. Aronys

Aronys Pleb

:cry: Ovaj zadnji je... :love: :ave: :ave:

11. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Imam osjećaj da su ovo djeca pisala.
    "Yucky, I can see their thingies "

Kako je Bart rekao Marge nakon što ju je ubio u virtualnoj igri Earthland relms:
    "Now I will give you life the way I imagine you gave me life by pressing ALt+F5 repeatly..." :love:

12. Freya

Freya goddess of eydis

A kako samo znaju jel netko masturbirao.....? Ziher to neće radit tako da ga netko vidi pa ga prijavi..... :love:

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa kažnjava se ako te vide i uhvate. Ni ubojstvo se ovdje ne kažnjava zatvorom ako te ne uhvate. :)

14. Freya

Freya goddess of eydis

Pa da, ali malo je teže sakrit ubojstvo nego masturbiranje..... :love: Mislim , kako ikad itko skuži da je netko masturbirao....... ?

15. Aronys

Aronys Pleb

:love: Imaju tajne metode otkrivanja, kojima se provode svi stanovnici svake nedjelje :ave:
    No, to niste saznali od mene...

16. Burnt_man

Burnt_man Novi Član

Sad znam najbolje zanimanje u guamu. Sto posto imaju benificirani radni staž.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu