1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Zagreb Film Festival

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Belmorn, 11. Listopad 2007..

1. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Maloprije sam pročitao na netu da festival zatvaraju filmom I'm Not There što automatski znači da idem tamo, milom ili silom.

Ima tu i drugih stvari, pogledajte više na službenoj stranici

2. kalthir

kalthir woof woof

antipatičan mi je zff. ima dobre filmove koji odgovaraju širokom krugu ljudi pa je dvorana stalno puna. :(
    i naplaćuju ulaz na neke stvari. :(

doduše, jesus camp prošle godine je bio presavršen :roll:
    (nije da sam išao, ali me projekcija motivirala da ga skinem)

3. Ang

Ang đumbir

Može se rezervirati karta za "I'm not there". Napominjem to samo jer su naknadno stavili i relativno malen broj rezervacija omogućili. U svakom slučaju, mene će tamo biti.

Izuzev toga, mislim da se svakako isplati pogledati "Control" i to za onako širu publiku, a ne samo fanove Joy Divisiona. Uz "Takva" i "Eagle vs. Shark" to ću pogledati u kinu Europa. Veće filmove koji nisu glavni dio programa poput "Atonement" i "3:10 to Yuma" radije pogledam u Cinestaru kad dođu. "The Savages" ima divnu glumačku ekipu, dolazi mnogo ranije nego li što će biti prikazivan u kinima, ali ne uklapa mi se posve u raspored.

4. *Salome*

*Salome* Novi Član

A neki imaju akreditacije :cool: :belj: :kiss:

5. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Može se rezervirati karta za "I'm not there". Napominjem to samo jer su naknadno stavili i relativno malen broj rezervacija omogućili. U svakom slučaju, mene će tamo biti.

Ja ne vidim klik za rezervaciju ispod filma... Nije valjda sve rezervirano već??

6. Ang

Ang đumbir

Ja ne vidim klik za rezervaciju ispod filma... Nije valjda sve rezervirano već??

:kiss: U trenutku kada sam pisao post bile su samo 44 karte slobodne za rezervaciju. Startni broj je bio 50. S obzirom da ostale filmove, prilično malo. Ulaznica sigurno još ima samo se drugačije trebaju nabaviti. SMSom, preko ove stranice ili u SCu.

7. Belmorn

ma, samo kažeš da si rezervirala preko neta, ja sam kliknuo par puta... nemaju nikakvu metodu provjere

8. Gelender Brunhilda

Gelender Brunhilda Velika vladarica krastavcodlakova

Sa službene stranice:

18.10.2007
    Tri termina - planula!

Sve ulaznice za filmove 'Klopka', 'Kontrola' i 'Nema me' u terminu Kino SC - 20.00h, su rezervirane. Ako požurite možete ih uhvatiti još u preostalim terminima. Rezervacije se vrše na našim stranicama u rubrici FILMSKI PROGRAM, klikom na gumb REZERVIRAJ ispod naslova pojedinog filma. I ostali filmovi se dobro 'prodaju', pa predlažemo da si željene termine što prije osigurate. Vaš ZFF.

ali,

ULAZNICE
    Ulaznice se mogu kupiti bilo koji dan za bilo koju projekciju. Određeni broj ulaznica bit će pušten u prodaju i sat vremena prije početka projekcije (i u slučaju da je projekcija unaprijed rasprodana). Sjedala u kinima nisu numerirana!

Lovim Kontrolu.

9. abominacije

abominacije (/:=D

ulovi je onda s torrenta:)

10. Gelender Brunhilda

11. abominacije

abominacije (/:=D

znam. ali ako ti se ne da guzhvati...

vech vidim dramu oko zauzimanja stolaca...

12. Belmorn

ima i drugih termina, znaš?

13. autumn

autumn |-O

Ali koliko sam vidjela ni jedan termin nije za ljude koji rade. :lol:
    Za Control mislim.

14. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Ali koliko sam vidjela ni jedan termin nije za ljude koji rade. :lol:
    Za Control mislim.
    Yep :dry:

I ja htjela gledati ali sve je usred tjedna u nekim nebuloznim satima.

15. Gelender Brunhilda

Doći dva sata prije i tući se za mjesta ? Meni neće teško pasti.

Ostali termini pojedu mi jedno predavanje, dva seminara i jedne vježbe. I da sam u godinama normalnog studenta otišla bih na film, ali ovako mogu jedino navečer.

16. *Salome*

*Salome* Novi Član

:Psujem:

Kad će početi numerirati sjedala? Kad bude pedeseti festival?!?

:Psujem:

:think:

17. Gelender Brunhilda

Je li itko onda bio ne Kontroli ? Dobila sam informaciju da ide u redovnu distribuciju pa mi se nije dalo tući.

18. Ang

Ang đumbir

Bio danas u kinu Europa. Mnogo ljudi bilo (gotovo svako mjesto bilo popunjeno). Film će u redovnu distibuciju, a i vjerojatno će biti prilično lako pronaći ili DVD ili rip istoga.

Citiram ZFF newsletter:
    "I šećer na kraju – sretna vijest za sve vas koji ste ostali bez ulaznice – film ‘Kontrola’ kreće u redovnu kino distribuciju do kraja ovog mjeseca."

19. Psychaki

Psychaki Gost

Trebala sam večeras na Čovjekov strah od boga, dapače, sve sam organizirala, no bijah bolešću nesretno spriječena . Ostaju mi vojnički dnevnici u subotu , a možda i sutra uletim, budući da ionako imam po gradu neke poslove za obaviti ako me zdravlje posluži.

20. Belmorn

ide tko osim mene na I`m not there? :sheep:

Podijelite ovu stranicu