1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Wow Board Game

Rasprava u 'Tržnica' pokrenuta od brbac, 2. Prosinac 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. brbac

brbac Novi Član

Pozdrav ...

Nisam toliko upućen u WoW, ali moj brat je,stalno igra na kompu online, pa sam mu za poklon htio kupiti World Of Warcraft board igru ... Da li je itko od vas igrao tu igru i kakvi su vam dojmovi

I ( osim u algoritmu ) gdje se može nabaviti i po kojoj cijeni '?

u algoritmu je oko 580 kn ...

Hvala unaprijed !!

2. Sherpa

Sherpa Legenda

U algoritmu je 589 kuna :ninja:. Da li se igdje drugdje moze nabaviti, nisam bas ziher, samo znam da kolega s posla to ubrzo kupuje te sada skuplja ekipu za igranje. Naravno da sam prihvatio...

Igra je zabavna i kvalitetno napravljena. Dojmovi su pozitivni i to jako pozitivni.

PS: Za igru nije potrebno uopce znanje o WoWu.

3. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Kolko cujem igra je super, no partija traje po 4-6 sati. Pa ko voli nek izvoli... osobno ne igram nista sto traje duze od sat, dva ako je neka uzasno napeta partija.

4. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

hmmmmmmmm...kad dobijem bozicnicu, mozda se pocastim :lol:

5. brbac

brbac Novi Član

Tnx ekipa, misli mda ću mu uzet, samo nisam htio promašit,pa da ne valja ( ipak je skoro 600kn :P) ... i poslao sam e-amil u more-comics, sa upitom da li imaju ili mogu nabaviti,jer su oni povoljniji od algoritma ( premda nije to neki izazov :)

hvala i javim ishod, a buraz recenziju posle Božića :P

ako ima još prijedloga oko wowa ili boar gejmova slobodno ....

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Znam da u Algoritmu ima i ekspanzija :great:

Mislim da je 189 kuna cijena... No nisam bas siguran...

7. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

koja 'suptilna' propaganda sherps... :smile:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu