1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

World Of Warcraft Tcg

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Dabrorius, 28. Listopad 2006..

1. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

Milivoj Ćeran koji je nacrtao 4 ilustracije za karte a do sada je objavljena samo jedna.

Igra će imati 2 načina igre u prvom standardnom se bore dvije grupe s jednakim brojem ljudi a u drugom jedan igrač preuzima ulogu super moćnog neprijatelja i svi se bore protiv njega.Također će neke karte imati posebne kodove koji otključavaju stvari unutar WOW rpg-a ali će one biti samo za ukras i neće ni na koji način pomagati u igri. Igra izlazi 19.10 pa ćemo vidjeti da li su napravili stvarno kvalitetan proizvod ili samo pokušavaju iskoristiti slavu WOWa.
    Više informacija o samim pravilima igre.

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Bolje da se potrude sa igrama nego da mlate lovu na dječurliji. hmm zapravo dođe na isto.

3. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

A nisi spomenuo da je jedan od umjetnika koji rade na tome i naš profesor Milivoj Ćeran? :roll:

Preuzeto sa foruma Red Srebrnog Zmaja:

Objavljena je prva od 4 ilustracije koje sam radio za "WORLD OF WARCRAFT" trading card game. Sada konačno imam dozvolu Upperdecka i Blizzarda za službeno pokazivanje.

Uglavnom karta se zove "ANNIHILATOR" a sljedeće ću stavljati na net kako se koja objavi.

Link na mojoj galeriji sa Annihilator ilustracijom je

http://www.mceran-art.com/portfolio/HightF...Wow_Annihil.htm

i
    http://www.mceran-art.com/portfolio/publis...wow_Annihil.htm

a link na WOW tcg stranicu (Annihilator i ostale karte na "Lazy Peon's Perspective: Release Celebration Top 10 Commons and Uncommons") je

http://www.upperdeckentertainment.com/wow/...e.aspx?aid=1318

Milivoj Ćeran, ilustrator

4. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

nisam znao ovo sam vidio na blizzardovoj stranici

5. kalthir

kalthir woof woof

6. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

a znam katastrofa i mislim se drzat podalje od tog TCGa ali jebiga blizzard je pokorio cijeli svijet svojom kvalitetom i nemozs mu zamjerit to

7. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

a znam katastrofa i mislim se drzat podalje od tog TCGa ali jebiga blizzard je pokorio cijeli svijet svojom kvalitetom i nemozs mu zamjerit to
    da, bas. prije bi rekao dobrom promotivnom kampanjom i vjerovatno subliminalnim porukama.

8. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

pa ne vjerujem da bi bas 6 miljuna ljudi placalo pretplatu svaki mjesec ako igra ne valja a osim toga sve blizzardove igre su jako kvalitetne i sve su mega popularne

9. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

100 miljuna ljudi sve zajedno sluša Britney spears, Pink i ostale fufice. Kvaliteta nema šta. :cocky:

10. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

ne 100miljuna ljudi slusa jednu fuficu tjedan dana pa sljedeci tjedan drugu i tak stalno :P

11. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Ma sta sve nisu unovcili na racun te igre, kvantiteta ne znaci kvaliteta

12. abominacije

abominacije (/:=D

pa parsto tisucha ljudi je ovisno o heroinu... kvaliteta, nema shto... no, thats beside the point... blizzard zbilja izdaje kvalitetne igre... ali da mrzim wow, to stoji...

13. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Budući da već dugo nisam igrao nijedan TCG nekako me privlači da probam ovaj , vidio sam karte čine mi se OK , samo još da vidim neki tutorial sistem igre i sve 5 ...ili ću se jednostavno vratiti LOTR-u ....

14. Baldion

Baldion Novi Član

Malo je komplicirana igra al i nije loša. Samo zauzima malo previše prostora jer ide red za resurse,pa red za heroja i njegov ekvipment pa za saveznike odnosno za one koje se bore za tebe. I onda tako protivnički redovi pa kad igraš igru moraš se dovikivati s ovim protiv kojeg igrash da te čuje. :whistle:

15. Valhalan

Valhalan Triumphator

Ako netko slučajno dobije code za WoW na karti koji mu ne treba, može mi slobodno poslat PM s cijenom koju traži za taj code.

Podijelite ovu stranicu