1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

World Of Warcraft Tcg

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Dabrorius, 28. Listopad 2006..

1. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

Milivoj Ćeran koji je nacrtao 4 ilustracije za karte a do sada je objavljena samo jedna.

Igra će imati 2 načina igre u prvom standardnom se bore dvije grupe s jednakim brojem ljudi a u drugom jedan igrač preuzima ulogu super moćnog neprijatelja i svi se bore protiv njega.Također će neke karte imati posebne kodove koji otključavaju stvari unutar WOW rpg-a ali će one biti samo za ukras i neće ni na koji način pomagati u igri. Igra izlazi 19.10 pa ćemo vidjeti da li su napravili stvarno kvalitetan proizvod ili samo pokušavaju iskoristiti slavu WOWa.
    Više informacija o samim pravilima igre.

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Bolje da se potrude sa igrama nego da mlate lovu na dječurliji. hmm zapravo dođe na isto.

3. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

A nisi spomenuo da je jedan od umjetnika koji rade na tome i naš profesor Milivoj Ćeran? :roll:

Preuzeto sa foruma Red Srebrnog Zmaja:

Objavljena je prva od 4 ilustracije koje sam radio za "WORLD OF WARCRAFT" trading card game. Sada konačno imam dozvolu Upperdecka i Blizzarda za službeno pokazivanje.

Uglavnom karta se zove "ANNIHILATOR" a sljedeće ću stavljati na net kako se koja objavi.

Link na mojoj galeriji sa Annihilator ilustracijom je

http://www.mceran-art.com/portfolio/HightF...Wow_Annihil.htm

i
    http://www.mceran-art.com/portfolio/publis...wow_Annihil.htm

a link na WOW tcg stranicu (Annihilator i ostale karte na "Lazy Peon's Perspective: Release Celebration Top 10 Commons and Uncommons") je

http://www.upperdeckentertainment.com/wow/...e.aspx?aid=1318

Milivoj Ćeran, ilustrator

4. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

nisam znao ovo sam vidio na blizzardovoj stranici

5. kalthir

kalthir woof woof

6. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

a znam katastrofa i mislim se drzat podalje od tog TCGa ali jebiga blizzard je pokorio cijeli svijet svojom kvalitetom i nemozs mu zamjerit to

7. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

a znam katastrofa i mislim se drzat podalje od tog TCGa ali jebiga blizzard je pokorio cijeli svijet svojom kvalitetom i nemozs mu zamjerit to
    da, bas. prije bi rekao dobrom promotivnom kampanjom i vjerovatno subliminalnim porukama.

8. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

pa ne vjerujem da bi bas 6 miljuna ljudi placalo pretplatu svaki mjesec ako igra ne valja a osim toga sve blizzardove igre su jako kvalitetne i sve su mega popularne

9. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

100 miljuna ljudi sve zajedno sluša Britney spears, Pink i ostale fufice. Kvaliteta nema šta. :cocky:

10. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

ne 100miljuna ljudi slusa jednu fuficu tjedan dana pa sljedeci tjedan drugu i tak stalno :P

11. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Ma sta sve nisu unovcili na racun te igre, kvantiteta ne znaci kvaliteta

12. abominacije

abominacije (/:=D

pa parsto tisucha ljudi je ovisno o heroinu... kvaliteta, nema shto... no, thats beside the point... blizzard zbilja izdaje kvalitetne igre... ali da mrzim wow, to stoji...

13. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Budući da već dugo nisam igrao nijedan TCG nekako me privlači da probam ovaj , vidio sam karte čine mi se OK , samo još da vidim neki tutorial sistem igre i sve 5 ...ili ću se jednostavno vratiti LOTR-u ....

14. Baldion

Baldion Novi Član

Malo je komplicirana igra al i nije loša. Samo zauzima malo previše prostora jer ide red za resurse,pa red za heroja i njegov ekvipment pa za saveznike odnosno za one koje se bore za tebe. I onda tako protivnički redovi pa kad igraš igru moraš se dovikivati s ovim protiv kojeg igrash da te čuje. :whistle:

15. Valhalan

Valhalan Triumphator

Ako netko slučajno dobije code za WoW na karti koji mu ne treba, može mi slobodno poslat PM s cijenom koju traži za taj code.

Podijelite ovu stranicu