1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Warn

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Leviathan, 4. Lipanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

e ljdi bio sma dobio onaj warn zbog porshea u kamenici, i on tako stoji, koliko dugo???? i još jedno pitanje, koji KKKKK sam dobio još 10%, sada imam 20%, niti me itko opomenuo, niti se sijećam da sam radio neke probleme, molim objašnjenje.

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Objašnjenje: U dekadskom sustavu brojeva 30 dolazi nakon 20 te je sukladno tom uvriježenom standardu neizbježno i nužno da dobiješ 20% warna kako bi čim prije mogao dobiti 30%

Za detalje klikni na warn postotak ispod avatara.

3. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

post ne mogu vidjeti, a ne mogu se sjetiti da sma ikoga vrijeđao ili imao sličnih ideja... a kaka će te to nekim slučajem maknuti, ili če mo čekati da napunim 100% pa da moram papaaa, s foruma????

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Odgovoran sam za warn i sigurno si dobio PM s opomenom. Objasnjenje dostupno pod warnom ti

Hvala...

PS. Nije vazno da se ti sjecas, dokumentacija postoji

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ti i shade ste popili warn zbog previše testosterona u temi nekoj tamo spamerskoj.

6. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

još samo nešto i to je sve, što kada napunim 100% i kako ga mogu smanjiti ( prvi put mi je rećeno da se prestanem glupirati u krčmi, i sada kada sam tamo postao ozbiljan, on još stoji)......

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Nek stoji da ti bude opomena da se ne nastavljas glupirati :cocky:

Ako imas josh stogod pitati obrati se meni na PM, jer ipak sam ja taj koji ti je dao warn.

Ovaj topic ide pod kljuc, jer zbilja ne vidim razloga za njim.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu