1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Warhammer

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od abominacije, 4. Prosinac 2006..

?

choose...

1. evolution

0 glas/ova
    0.0%
  2. degeneration

0 glas/ova
    0.0%
  3. kamehameha!

0 glas/ova
    0.0%
  1. abominacije

abominacije (/:=D

nakon hardcore prvijenca izlazi oku ugodan i mozgu mio dark omen... epski sukobi nikada nisu izgledali tako dobro... sada je pred nama mark of chaos... i toliko je zahtjevan da mi se srce slama... konachna bitka shteka chak i pod low detaljima... meh...
    uglavnom... shadow of the horned rat... old school strategija u najboljoj maniri dotadashnjih warhammer pc naslova (uber teshko, uber zanimljivo, uber otvoreno za neat tricks do kojih se dolazi nakon par tjedana mahnitog igranja)... jedna od prvih sa kvazi 3d okruzhenjem... nazhalost, dobio sam ga tik pred kraj posjedovanja mog celerona na 233mhz i windowsima 98 pa ju nisam preshao... pod xpom ne radi... chak niti dosbox... :think:
    dark omen... aahh, come to papa... uglavnom na prvi pogled suludo teshko, dok je na 44. pogled suludo jednostavno... once you get the hang of the things... uvod 3d grafike... not like it mattered... svejedno je mehanika bila vrlo dobra a pricha sa dosta potencijala za ufuravanje... they just dont make them like they used to...
    mark of chaos... ehhh... najnovija prinova... na tragu dark omena... jedino malchice nerealan (splash damage ne oshtechuje vlastite heroje, kao niti spellovi sa dotichnim efektom)... heroji su prejaki... itd... u principu prelagano i intelektualno nezahtjevno, which is a shame really... da ne spominjem priglupi ai... i strahovitu zahtjevnost... ahh... ali pogodjen je shtimung grafichki... i mada je pricha ofucana do bola ima potencijala upravo zbog donekle vjernog prenoshenja atmosfere warhammer svijeta...
    well... what to do what do to?
    ...
    ...
    in the name of sigmar, purge the chaos scum!

2. Nechrarh

Nechrarh Gost

Ma neznam, meni je sve to onak :cocky: ...nikada nisam volio Warhammer na kompu...imam svoje figurice kojih 500tinjak koje skupljaju prašinu jer ne igram već godinama i to je to - hebeš komp....jedino kaj je ovaj 40K ( zadnji, nemam pojma kak se zove - dawn of war?! ) ispao mrak i fora mi je za igrati ( makar ne igram ) :dragon:

3. abominacije

nda, ali tabletop je jako puno mnogo skup...

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

40k>fantasy iako je i dark omen bio mrak ali mi je u ono vrijeme dok je Noa spašavao faunu Dark Omen bio wtfohnoez

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Aye. WH fantasy se jednostavno ne moze mjeriti sa Kill the mutant! Burn the heretic! Purge the unclean!

6. abominacije

Aye. WH fantasy se jednostavno ne moze mjeriti sa Kill the mutant! Burn the heretic! Purge the unclean!

znachi nisi vidio witchhuntere? :ninja:

7. Nechrarh

Nechrarh Gost

OOOO, kako se varaš....si čuo za Mordheim?!
    Očito nisi.....brzo wikipediju i prouči :dragon:

8. abominacije

OOOO, kako se varaš....si čuo za Mordheim?!

ditto

9. Nechrarh

Nechrarh Gost

10. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

I don't gief a shit about the game. Ono sto mi je fora kod WH40K je sva furka oko Imperium of Man, the Entombed God Emperor, Adeptus Astartes, inkvizicija, exterminatus :ninja: and stuff

11. Nechrarh

Nechrarh Gost

I don't gief a shit about the game. Ono sto mi je fora kod WH40K je sva furka oko Imperium of Man, the Entombed God Emperor, Adeptus Astartes, inkvizicija, exterminatus :ninja: and stuff

Pa nije meni igra glavna, već cijela ta spika sa spasiteljem Imperija, ukletim gradom, zelenim kamenjem, meteorom, prokletstvom, mutantima, vampirima i ostalim boleštinama koje obitavaju u razrušenom gradu :dragon:

12. abominacije

ditto as in "da, bash sam mislio na to"...
    igrao sam mordheim...

13. Nechrarh

Nechrarh Gost

ditto as in "da, bash sam mislio na to"...
    igrao sam mordheim...

Misliš drito....ma nema veze komunikacijski breakdown :ninja:

14. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Igrao jedino mordheim davno prije sa frendovima...

uglavnom se vrtilo ovak

ja - undead
    frend 1 - possessed
    frend 2 - skaven
    frend 3 - orkz
    frend 4 - sisters of sigmar/oni humanzi koji su nabrijani na ranged combat...raiklanderi ili tak nesto?

i slaughter

no undeadovi su najzeschi... :ninja:

15. abominacije

mmm, drago mi je da postoji josh ekipe koja igra warhammer, ali ovo je topic o njihovim (fantasy) konverzijama u rachunalni svijet... :ninja:
    ...
    ...
    jel igro' 'ko?

16. Nechrarh

Nechrarh Gost

Zapravo Undeadovi imaju najaceg leedera ( Vampira :sad: ) ostalo je teško smeće tako da sami po sebi nisu nekaj posebno :sad: ....najžešći su Possesdi i njihove mutacije :ninja:

17. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

mmm, drago mi je da postoji josh ekipe koja igra warhammer, ali ovo je topic o njihovim (fantasy) konverzijama u rachunalni svijet... :smile:
    ...
    ...
    jel igro' 'ko?

posjedujem origigi Dark Omen, al nesto je cudna igra kad ju instaliras, ne radi uvijek, a Honred Rat sam igro jako davno :smile:

18. abominacije

Zapravo Undeadovi imaju najaceg leedera ( Vampira :smile: ) ostalo je teško smeće :cry: ....najžešći su Possesdi i njihove mutacije :smile:

ali skaveni su mi opchenito najopakiji... ono, demonski shtakori s ubilachkim instinktima... iz warpa... mljac... :yeah:

19. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

igrao sam dark omen , nes malo ovaj noviji 40k (dawn of war? ) i valjda cu sad nabaviti MoC , j♥♥eno mi zgledala ona animacijica

Inace , igrao sam / skupljam tabletop warhammer cirka 10 godina , Chaos it is (imam cca 3-4k bodova , ovisno po kojim pravilima :smile: ) .. nes malo planirao napraviti Mordheim gang Possesseda al nikak

20. Maugoth

Maugoth Aktivan Član

počeo sam igrat ovu igru tek nedavno, pa me zanima što eydišani misle o njoj. ja je osobno prekratko igram da bi sagradio o njoj neki normalan dojam, al čini se ok. može proć kao nekakav taktički RTS.

Podijelite ovu stranicu