1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Warhammer Online

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od zlimrtvac, 5. Prosinac 2007..

1. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

2. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

UFf preedobar sound , zakon , stalno govorim da cu svasta igrat , al ovo cu morat :)

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

I ja sam čuo ovo, predobra stvar i pogođeni instrumenti. Bed je samo kaj se sporo učitava player taj.

Nek ako je moguće zamolio bi neki generalni preview zlogmrtvaca s obzirom da vjerojatno najviše lurka razvoj igre. Pogotovo ako ima neki beta feedback. :tired:

4. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

A trenutno je beta u mirovanju,i na zalost nisam u njoj,ali sredinom mjeseca bi ju trebali nastavit i trebali bi pocet guild betu ,a posto sam u jednoj od stvarno rijetkih gildi koja ce igrat Order na EU serverima nadam se da cu mozda upecat tu nesto. :tired:
    Inace NDA je jos uvijek on,i stvarno su uzasno strogi oko toga,jedan tip iz te moje gilde je kickan iz gilde zbog jednog jedinog screenshota.

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

6. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Kao što vidite kritična boljka WARa i Mythica do dan danas su ANIMACIJE likova. Jednostavno su premonotone i zastarjele. Sve ostalo je sexy.

9. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Znam da ulazim u vode Mythic fanboja ali oni su na pocetku najavili da igra nece imat neku AMAGAWD!!! grafiku,odnosno da ce prvenstveno gledat na to da ce se igra moc vrtit na prosjecnom kompu (igrivost > gfarika imo), jos jedna stvar je sta sam dozno da se u ovom trenutku u beti moze igrat sam na medium settingsima a i filmici su iz bete.
    Jos jedna stvar je da Mythic nikad nije najavio sluzbeni datum izlaska igre,tak da ljudi koji tvrde da se odgadja u nedogled neznaju o cem pricaju.

i ne ,ja nisam fanboy :dunno:

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

11. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ae jel moze meni lijenome netko od vas grupija koji pratite ovo cudo rec po cemu ce igra bit slicna postojecim naslovima, po cemu ce se razlikovat, i jel uvodi sto novo?

12. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Po samom izgledu će biti wow3.0 pošto također koristi art stil u puno naprednijoj varijanti, po načinu igre će biti daoc2.0.

Sadržavat će i RvR otvoreni i instancirani te PvE koji je ovdje sekundaran u smislu da se može igrati bez beda, ali nije tolko naglašen ko u čistim PvEima tipa WoW ili LoTRo, no u potonjem isto tako nema inovacija. :)

Dakle naglasak je u međusobnim fajtovima između rasa, zauzimanju utvrda, malim grupnim fajtovima, ogromnim rasnim fajtovima etc. u svakoj od 4 zona. S time da svaka sljedeća zona ima sve veći RvR prostor dok se PvE smanjuje.

Naime svaka zona uz sebe ima zonu neprijateljske rase. Recimo Zona1 patuljaka je uz zonu1 orkova i na granici je RvR prostor, utvrde, fajtovi i slično. U Zoni2 taj prostor je sve veći etc. Mislim da je Zona1 svake rase 70%PvE i 30%RvR, dok je Zona4 obrnuto. Dakle ima i tu PvEa i epskih mobova, I guess ali vjerojatno bez WoW perverzija.

Zona4 je endgame, po jedan ogroman ogromni grad od svake rase i međusobna anihilacija. Naravno kroz RvR se stječe XP i oprema. Isto kao što i kroz klasičan PvE, samo što je ovdje značajna komponenta skilla, dinamičnosti i adrenalina.

Kroz sve apspekte igre svaka zona ima i victory pointse koje donose sami igrači bilo kroz PvP ili PvE, pa tako igranje nije samo razvoj svog lika nego i doprinošenje razvoju cijele zone. Naravno, sve to ako nam ne lažu, a beta je pozitivna... :think:

Svakom zainteresiranom PREPORUKA ovaj link, ako imate modernu vezu, a ne iritira vas ovaj klaun:
    http://www.warhammeronline.com/english/media/podcast/

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Hokej, dakle sama mehanika igre pretpostavljam da nije preveliki odmak od WoWa? Gomila skillova etc?

14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Yep, ali ne vidim zašto od wowa? Mehanika je ista kao i u 90% ostali MMOa prije i poslije wowa. U ovih 10% spada AoC koji se mehnikom i izbacivanjem skoro pa vratio u ovih 90% i Darkfall koji je pao u mrak, doslovno. :)

Nažalost nemoguća je ikakva druga mehanika sa današnjom tehnologijom sa tisućama igrača u realnom RvR fajtu bi igra bila neigriva sa mehanikom Morrowinda npr. Još kada se nadoda ugrađen colision detect (kojeg u wowu nema). Možda u nekoj instanciranoj igri tipa Guild Wars, ali ovako nešto... teško.

Ima masa inovacija po pitanju samih guildova, što me ugodno iznenadilo: http://war.curse.com/videos/details/523/

15. abominacije

abominacije (/:=D

iako se daoc u svojim posljednjim godinama pretvorio u lakrdiju onim svim bezveznim ekspanzijama o igri sam chuo sve najbolje. da se naslutiti da je to shtancanje ekspanzija bilo uzrokovano nedostatkom financija. no, sad kada iz njih stoji div, od svih najavljivanih projekata upravo od wara najvishe ochekujem.

16. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Yep, ali ne vidim zašto od wowa?
    Zato što je wow reprezentativni primjerak svega onoga što ne volim u MMORPGovima :smile:

Istina, sistem skillova kakav se koristi nije problem zapravo. Nije puno drukcije niti u CoVu kojega igram, no CoV je jedini MMORPG za kojeg znam da ima 0% grinda. A ima i fora pričice. Tak da meni nece pasati nijedan MMORPG koji ima grinda i ne podrzava soliranje bas najbolje.

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Dok god se div uključuje financijski, a ne direktivama o samoj igri bude dobro. Ne zaboravite da kako god bila na početku svaki MMO sazrije tek nakon godinu dana. Osim ako je u pitanju smeće za koje nema nade tipa Vanguard. :)

18. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Probaj bit sto objektivniji kod novih MMORPGova,i slazem se WoW nije najbolji primjer.
    Inace bit ce preko 30 klasa i osim grafike koju je Blizz totalno pokro od Warhammera nema puno slicnosti sa WoWom.
    Stvar je u tome sto se igra bazira na RvRu,odnosno prema rijecima developera moci ces lvlat od 1. do 40. iskljucivo kroz pvp ak to oces.

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Zato što je wow reprezentativni primjerak svega onoga što ne volim u MMORPGovima :laugh:

Istina, sistem skillova kakav se koristi nije problem zapravo. Nije puno drukcije niti u CoVu kojega igram, no CoV je jedini MMORPG za kojeg znam da ima 0% grinda. A ima i fora pričice. Tak da meni nece pasati nijedan MMORPG koji ima grinda i ne podrzava soliranje bas najbolje.
    Onda je jednostavno, ovdje je PvP u masovnom obliku glavni adut. Fora pričice također. No ovo nije igra za nekoga kome je najbitnije soliranje, pošto se radi o međurasnim bitkama i ratu. Čak ni partizani nisu solirali nek su bili u grupicama, a ovo je kao igra rata. Tak da to nije igra za tebe. :p

Prema tvom opisu mi na pamet padaju free mmoi i evenutalno šacica komercijalnih poput CoVa jer i PvE igre sve više se oslanjaju na grupe, pogotovo u endgameu. Kako se ovdje radi o najvećim mmoima koje nam dolaze nerealno je to očekivati od njih. Potraži neke underground projekte.

20. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Meni CoV sasvim dosta. I sumnjam da ce ista uskoro izaci sto bi mi bilo adekvatno, no postoji sansa da probam ovo cisto zbog settinga koji je jedan od boljih. Fala bogu na trialima.

Podijelite ovu stranicu