1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Warhammer 40k: Dawn Of War

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od abominacije, 2. Studeni 2006..

?

dow vs. dow2

1. MRZIM FAKIN DOTU

0 glas/ova
    0.0%
  2. dark crusade je daleko superiorniji

33.3%
  3. a ono

0 glas/ova
    0.0%
  4. dow2 definitivno ide u bolje smjeru

33.3%
  5. LAWL WHINERS GTFO

33.3%
  1. abominacije

abominacije (/:=D

2. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ok..jel su ovo zadnje u anketi eldari...ili si ih zaboravio? :tired: :smile:

3. abominacije

seven races, seven battlecries... :tired:

4. kalthir

kalthir woof woof

ok..jel su ovo zadnje u anketi eldari...ili si ih zaboravio? :tired: :smile:

Mislim da znaš odgovor na to pitanje ^^

gimpanje greenskinza mi totalno ne paše. limit od 2 squada nobza. unacceptable!

5. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

iskreno neznam za kog da glasam...sve rase imaju nes dobrog...Chaos mi je ok zato kaj su u kampanji Word Beraresi, moj omiljen Chaos legion...no opet tu su Necroni i Orkz... :onoz: :yeah:

jedno pitanjce: su oni maknuli neke weapon upgrade za pojedine squadove, ili mi se cini :laugh: :lol: :lol:

6. kalthir

kalthir woof woof

jedno pitanjce: su oni maknuli neke weapon upgrade za pojedine squadove, ili mi se cini

Rekao bih da nisu.

Dunno da li ste vidjeli gamespotov review za DC. Uglavnom, lik koji ga je pisao očito igra Tyranidse i svaka treća rečenica mu je...'dobra je igra, ali nekako fakat fale tyranids'. 'zerg rush' indeed. ^^

7. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

neznam zasto ja nemam onda opciju za, kod npr. Chaos marinaca da upgrejdam weapon u missile launcher, neg samo heavy bolter i plasma pistol :evil: :evil:

sto se tice tyranidsa, postoji sluzbeno objasnjenje zasto ih nece ukorporirati u igru :nice:

btw Blood Ravensi su heretici :love:

Die Loyalist Scum!!!! :evil: :love:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  8. kalthir

kalthir woof woof

To me nekako živcira u kampanji DCa. Pretext za sukob imperijalaca i marinaca je tanji od odrezaka u javnoj kuhinji.

9. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Fali cry od Eldara.

Btw, drazi mi je Cease! And Repent! *sounds of gunfire*

E j♥♥o ja nemam srece sa ovim DCom. Josh mi se nije skinuo, a dvd koji mi je Kalthir dofurao na turnir ne radi.

10. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

To me nekako živcira u kampanji DCa. Pretext za sukob imperijalaca i marinaca je tanji od odrezaka u javnoj kuhinji.

jako moguche zapravo...obzirom da Space Marinci stalno imaju neke svoje planove...ne dopustaju ikome da im stoji na putu, a pogotovo ne imperial guardu...al da malo je cudno ovo u kampanji...no Blood Ravensi su "specijalan" chapter...so... :love:

11. abominacije

neznam zasto ja nemam onda opciju za, kod npr. Chaos marinaca da upgrejdam weapon u missile launcher, neg samo heavy bolter i plasma pistol :love: :evil:

sto se tice tyranidsa, postoji sluzbeno objasnjenje zasto ih nece ukorporirati u igru :nice:

btw Blood Ravensi su heretici :omg:

Die Loyalist Scum!!!! :evil: :evil:

chaos marinci nikada nisu mogli imati plasma gunove i rocket launchere... samo heavy boltere... za flamere bogme nisam siguran... shto je i logichno jer su melee orijentirani... vrlo slichni space marincima ali postoje razlike...

a shto se tiche sukoba imperijalaca i marinaca... pa... ustroj marinaca je po chapterima... i svaki chapter ima slobodnu volju da se bavi chime god hoche in their spare time... odnosno da kicka butt silama zla i prljavim ejlijenima na koji god nachin smatraju najboljim... dok ih supreme commander (the emperor himself) ne pozove na duzhnost i da im quest... marinci nemaju nekakav supreme stozher svih marinaca... chapteri su lone wolfovi... a bloodraveni su poznati po svojoj krvolochnosti i sumnjama o "tainted" gene pool-u... tako da ih je veoma lako tickat off... no njihov primarch sanguinius je odigrao dosta veliku ulogu u horus heresyu pa su im progledali kroz prste... po prichi zapovjednik imperijalne garde dolazi na kronus u potrazi za eldarima, odnosno hotechi ih istrijebiti... kada imperijalci saznaju da je na kronusu dosta neprijatelja, te da se pruzha moguchnost poraza nekoliko njih odjednom, naredjuje generalu alexanderu da zauzme planet... on establisha svoj stronghold u bivshem industrijskom centru planeta i naziva ga victory bay... dok je on bio u procesu utvrdjivanja, na planet stizhu space marinci sa svojom vlastitom agendom, a ta je da povrate relice koje su izgubili tokom horus heresya... ovdje je bitno napomenuti da su imperijalna garda i space marinci odvojena tijela... guardovi odgovaraju vojsci imperija kojom ne upravlja emperor (direktno) nego supreme military command... marinci odgovaraju svom chapter masteru koji opet nije pod direktnom direktivom emperora nego je samo duzhan se odazvati na njegove questove... tako da tu praktichki nema nelogichnosti... marinci kao super humani imaju generalno loshe mishljenje o guardovima losheg morala koji su prisiljeni, odnosno draftani... smatraju ih inferiornima u svakom pogledu i nesposobnima za ishta drugo osim da pruzhaju cannon fodder... tako da kada je chapter master od ravena naredio alexanderu povlachenje doshlo je do sukoba... raveni imaju namjeru pokoriti cijeli planet za svoje vlastite interese, a garda ima zadachu pokoriti ga u ime imperiuma of man... honours at the stake, and so the battle began...

Fali cry od Eldara.

observe more closely... :nice:

E j♥♥o ja nemam srece sa ovim DCom. Josh mi se nije skinuo, a dvd koji mi je Kalthir dofurao na turnir ne radi.

neka ti da onaj dvd koji sam ja njemu donio...

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  12. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ok ovo je katastrofa...j♥♥ote, u obicnom dawn of waru Chaos Marinci imaju heavy bolter+plasma gun+flamer+missile launcher :evil:

dark crusade je neke stvari poboljso(za neke), za druge unisito...j♥♥ote i predatoru su makli upgrade za lascanon...sad moram ic sve do obliteratora :love:

sto se tice Chaosa....utter disaster...a ni orksi vise nemaju upgrade za rokit launcha, samo za burna :evil:

bezze...

13. abominacije

ok ovo je katastrofa...j♥♥ote, u obicnom dawn of waru Chaos Marinci imaju heavy bolter+plasma gun+flamer+missile launcher :love:

dark crusade je neke stvari poboljso(za neke), za druge unisito...j♥♥ote i predatoru su makli upgrade za lascanon...sad moram ic sve do obliteratora :evil:

sto se tice Chaosa....utter disaster...a ni orksi vise nemaju upgrade za rokit launcha, samo za burna :evil:

bezze...

i take it nisi igrao od dawn of wara? pa choche, proshlo je valjda 5 patcha i dvije ekspanzije... what did you expect? btw, orkichima su one bazuke bile preneprecizne... sada imaju cloackane tankbustaze... how do you like that? :evil: a chaos je postao real pain in the neck sa svojim uber meleeom... best melee in game... josh za antitenk imaju defilere i horrore... ubrpwn rasa...

14. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

igro dawn of war...sam mi je malo to bezze...nekak mi je glupo addar deamon princa chaosu do kojeg treba zadnji upgrade HQ-a, dok su SM dobili grey knightse...iako deamon prince owna :evil:

zna neko neki dobar mod?

15. kalthir

kalthir woof woof

Ček. Dremora, tvoj radi?

It's a conspiracy! Kad kod se sprže dvije kopije odjednom, jedna ne radi :evil:

Uglavnom, da. Reci mi kad si kod faksa pa ti dofuram.

sada imaju cloackane tankbustaze... how do you like that?

Ovako radikalne promjene u patchevima me živciraju...sjećam se da sam jednom prilikom imao hrpu tankbustaza i da su imali infiltration...i onda tijekom nekog subsequent matcha sam shvatio da nisu u stanju biti nevidljivi. Nadasve frustrirajuće.

16. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

trebam jedan info: ak ocu sve patcheve za dawn of war, tj. 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, moram skinut svki zasebno, jel? odnosno nemrem skinut samo 1.5? :laugh:

17. kalthir

kalthir woof woof

Mislim da možeš 1.4, pa onda 1.5, pa onda 1.51.

18. abominacije

Mislim da možeš 1.4, pa onda 1.5, pa onda 1.51.

ako imash dark crusade you dont need nothing... just dark crusade... ali ako mislish patchati dawn of war onda morash ichi svaki patch ispochetka... jedan po jedan... naravno mozhesh i instalirati winter assault koji ti odmah patcha dawn of war na 1.4 pa je to a worry less...

19. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

ok ovo je katastrofa...j♥♥ote, u obicnom dawn of waru Chaos Marinci imaju heavy bolter+plasma gun+flamer+missile launcher
    Nisam bash siguran. Jedan mod koji koristim im to doda recimo.

dark crusade je neke stvari poboljso(za neke), za druge unisito...j♥♥ote i predatoru su makli upgrade za lascanon...
    Cek, mislio na ono sto se researcha u sacrificial pitu?

20. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Nisam bash siguran. Jedan mod koji koristim im to doda recimo.
    Cek, mislio na ono sto se researcha u sacrificial pitu?

mah ja ti imam verziju 1.1, tu mos na predatoru upgrejdat weaponse u lascannone :laugh:

obsolete, ali bar ima malo vise varietya :laugh:

Podijelite ovu stranicu