1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Warcraft Svijet

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Sherpa, 3. Ožujak 2007..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

Eto iz PMova mislim da mozda osim nas dvojce fanatika isto netko ima stagod za reci pa sam c/p PMove nadam se da se ne ljutis :cocky:. A i preglednije je nego PM jer se uvijek mogu naci prije napisanu stvar

:w00t: Eto neznam kako si ti zamislio kraj TFTa. No ja sam tu sam sebi pricu u glavi stvorio, zanima me kako se tebi cini.
    Illidan je prezivio unatoc ozljdama od Frostmounra te su ga Vash i Kael odveli u Outland gdje ce nakon oporavka uvjeren u svoju moc krenuti na Kil Jeadena
    Arthas polako ludi radi spojenog uma s Lich kingom, pokusava da ga totalno istisne te da zadrzi svoja razmisljanja
    Lady Sylvanas i Kel Thuzad se grcevito bore za Lordeaon u kojem Lich dobiva sve dok Sylvanas ne otkrije kako je pao Lich king te u Arthasovoj umnoj borbi nalazi nacin da stvori Forsakene. Varithamas je general njene vosjske koji samo ceka trenutak da je izda.
    Thrall je sagradio Orgrimar no od njega se odvaja dio orkova nezadovoljni stavom prema ljudima. Jaina pokusava pronaci prezivjele mejđeve kirin tora te ponovo ozivjeti tu instituciju.
    Gnomovi kod mene igraju manje vise beznacajnu ulogu, vise volim Gobline.
    Elfovi polako stare te radi unistenja svog World Tree-a. Maive je nastavila lov za Illidanom gdje je neslavno zavrsila u jednom od Illidanovih zatvora te pod Illidanovim nadzorom mora odsluziti 10000 godisnju kaznu u zatvoru kako bi saznala kako se je on osjecao.
    Mathias (ako se ne varam ziv je) je s druge srane pokrenuo gerilsku borbu i protiv Sylvanas i Kel Thuzada (jer ne razlikuje undeadove i forsakene)
    Dworfovi postuju saveznistvo s ljudima
    Drenaie neznam kako da smjestim, njih nebi smjelo biti puno i ja bi ih podjelio na dvije male hrpice na Illidanove i samostalne. Samostalni se bore protiv koraptane verzije jer cu culi sto se je dogodilo s Archimondom

Eto plz neki koment
    pa ovak; Ilidan je imo preduboko u demonštini da bi sam tak udario na KJ, osim da ne nađe nešto stvarno jako. Inače u njegovim redovima predviđam raskol, jer elfovi neće tek tako prijeći preko uloge demona u genocidu kojeg su pretrpjeli (što ih ne spriječava da se služe demonskim metodama dobivanja magije, naravno) dok s druge strane imaš nage, bivše NE koji su još kao NE prešli na stranu demona tako da sad de facto dolaze na svoje; baš kao i sam Ilidan (remember 1st well of eternity).

zanimljivo ovo s Arthasom, mada osobno mislim, da je Arthas toliku moć imao nad sobom, zašto se LKu nije odupro ranije? Bojim se da ni Arthasa ni Ner uhla, onakvih kakvi su nekoć bili, više nema; a ovo što imaš sad je silno, nemjerljivo jaki LK u Arthasovom tijelu. Inače je frostmourne, koliko znam, isti kao Soul Reaver, dakle otkad ga je našao Arthas je potpuno u LKovoj vlasti. No to je moj osobni stav. Alternativno, Athas nikad nije bio istinski potčinjen, samo opsjednut, što je dalo maha njegovoj urođenoj tami. Čak i tako, međutim, po svemu što znam bi Nerzuhl morao biti mnogo jači od njega čak i dok je bio ork, a pogotovo sada.

Sylvanas je forskene utemeljila onda kad je Ilidanov napad skoro dotukao LKa. Onda su se mnogi jači umovi oslobodili i slijedili nju: napomenut ću da se tu ubrajaju takoreć svi vilenjaci koji su nakon masakra u Quelthalasu dignuti među žive mrtvace. Sylvanas svakako čeka mnogo posla da održi svoju vlast, jer kad se jednom LK oporavi, sigurno će pokušati vratiti forsakene pod svoje, i ja za sada ne vidim načina da ona sama to spriječi... no, zato je tu Horda;]

Varimathras... sweet, pravo dreadlordovski>:-> iako ja držim fige Sylvanas, točno tako bi djelovao dreadlord. dapače, već vidim potencijalni takeover kiljaedena (ex šefa svih dreadlordova) nad forsakenima, s čim bi varimathras postao njihov vođa. KJ bi pak bio prezadovoljan da udari na izdajicu LK njegovim vlastitim bivšim slugama.

mislim da potcjenjuješ thralla; on je sa jaininim ocem dokazao što čeka ljude koji se usude dići oružje na njegov rod. jednako tako i Horda teško da bi se razdvojila od vođe koji ih je oslobodio iz ljudskih ruku.... mada uvijek postoji mogućnost da dođe neki novi mannoroth ili tkoveć i zavede orke obećanjima o nepobjedivosti, šamanizam će se morati još duugo raazvijati prije nego isitnski prožme rasu orka u cijelosti, a dotle... open game.

možda nisi vidio, no Jainu mnogi ljudi u Azerothu preziru i smatraju kukavicom ili izdajicom, jer je podvila rep. tako da će nekim novim vezama između ljudi s obje strane oceana jako puno trebati da se uspotstave. no s njom se nalazi mali broj elfova koji nisu postali blood. pretpostavimo li da su oni većinom sorcereri, mogo bi se zalomiti neki novi Order...

maiev - super, nek ona malo trune, što da ne :evil:
    gnomovi - pa, ja bih ima dao šansu da uspotstave gnomeregan, al to bi bio opaki pothvat jer je rečeni grad sav otrovan, tako da bi im za to trebalo dosta druida i makar jedan crveni zmaj da izliječi zemlju.

za draeneije zasad ništa

mathias [valjda garithos :wtf: ?] je mrtav, ubio ga je varimathras skupa s balnazzarom.

ups, baš sam na sve neš morao prišit :w00t: Puno fala na ovako opsirno replayu. Ovako sada da ja odgovorim. Illidan nije uspio zaustaviuti Arthasa da dodje do LK, sto kroz njegove oci mozes gledati da KJ nije dovoljno mocan da to sam ucini pa da je poslao njega koji isto nije uspio cime bi dosli na isto. U samoj toj illidanovoj demonskoj prici mozes reci da je Illidanu dosta da bude necij potrcko te da bi mozda on htio preuzeti mjesto glavnih demona. Ja ne predvidjam raskol jer Blood Elfovi ce ako Illidan krene na demone ostati uz njega dok god im nudi magiju na pladnju. Nage bi dosle na svoje, to se slazem, no idalje sa mrznjom prema NE, iako tu mrznju imaju i BE iako ne toliko koliko prema humanima. Illidan se stalno udruzuje odbacenim Elfovima.

Moguce i jedna i druga opcija vezana oko Arthasa :tired:. Ja bi osobno njega stavio kao jaceg, jer uz sav trud Illidana dio pune LK snage je izgubljen. Osobno bi dalje nastavio Arthasa kao podvojenu licnost gdje je Arthasova osobnost dominantna.

Ja se s time nebi bas slozio s tolikom lakocom. Ona je prvi forsaken no ona je to jer je uzasno mocna. Da bi nekom manje mocnom to uspjelo treba puno vise truda a to zahtjeva prilicnu kolicinu vremena. Da slazem se da bi na kraju uspjela u tom naumu te nekako istjerala Kel Thuzada iz tog podrucja. Gdje pocinje druga prica sa Arthasovim povratkom na kraljevstvo koje mu je Kel Thuzad trebao cuvati. Kako ce se Arthas ponjeti prema Kel Thuzadu i kako ce se obracunati sa Syvanas zbog izdaje koju je pocinila iz cije sigurne smrti je ga upravo Kel thuzad spasio

Varimathas, moze proci s preuzimanjem vlasti KJ no ja bi to osbno ostavio Illidanu ili ih obojcu upleo u to sranje te troboj za vlast sto donosi saveznista, podmetanja, izdaja i mnogo cega.

Ne, ne potcjenjujem Thralla jer i sam znam koliko je mocan, pogotovo sa saveznistvom koje prvenstveno ima s taurenima. Takoder, da ne zaboravim trollove. Onda ostavi grad politicki na miru jer po meni upravo Thrall ima najcvrsca saveznistva te manje vise sredjene sve probleme

Jainu mozda smatraju kukavicom, no onda je definitivno mocna te bi bez problema mogla osnovati novi magijski red. Njen otac joj je donio probleme sa orcima tako da je ona mozda prilicno "usamljena" po pitanju nekog saveznistva. Ona se radi tih high elfova moze prikloniti i Blood Elfovima i Elfovima, ako bi je i jedna i druga strana (ako bi je uopce prihavtili) gledala sa prezirom

Maive sam sredi upravo zasto sto je s sacicom elfova krenula na Illidanovu vojsku, glup potez, kad tada ce je uloviti

gnomeve - natrpati u otrovan grad i onda pozvati zmaja da ih sredi jendom zauvjek

Mathias je pojam iz jedne alternativne kampanje koju sam igrao (i super je). Mathias je Arthasov polu brat po toj prici. Ja bi mu dao neku ulogu jer to nije neki problem

Ne nisi na sve prisio, nisi elfice komentirao :w00t:

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Eto za sve ljubitelje Warcraft svijeta ovo je topic za njih. Kako bi to vama izgledalo nakon TFTa. WoW objasnjenja nece biti priznata

3. ovaj put, samo ukratko;

ok mislim da mogu povući to o raskolu; nage i krvilenjaci su se dosad dobro skompali, a kako je pravi neprijatelj ovim 2gima Scourge, još će nekako progutati demone. No Ilidan nije još dovoljno jak da ustane protiv KJ.

MMM, da, bitno je jako koliko je snage izgubio LK kad ga je Ilidan napao, o tome ovisi bi li on bio jači ili Arthas. Mada, ja ut jednostavno ne vidim nikakav sukob ni razlog za njega; oni su jedno. Kako? Pa, to je ono što magiju čini magijom;).

Uvjeren sam da je Sylvanas sad relativno sigurna, s Hordom iza leđa. Pogotovo ako bi krvilenjaci zaista pristali uz njih; ono, dvije frakcije deformiranih vilenjaka koji su pronašli svaki svoj novi put, ponovno rade zajedno... mnogo koristi za oba^^

thralla i varimathrasa si mi uglavnom priznao, a goblini će se prihvatiti izrade atomske bombe i dić nešto u zrak, nakon čega će svi skočiti na njih i istrijebiti ih :cry:

Jaina - nažalost, ne. Za red, jako teško, za saveze, nikako. NE ne mogu smisliti nijedne druge vilenjake na čijoj god strani bili, a sami high elfovi se groze bloodelfova i u njima vide ultimativno izopačenje svoje rase. Jaina i njeni sljedbenici će ostati enklava koju će ili tolerirati, ili ne-moć- smisliti.

4. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ja bih samo ovo htio skomentirati:

Arthas polako ludi radi spojenog uma s Lich kingom, pokusava da ga totalno istisne te da zadrzi svoja razmisljanja
    Mislim da Arthas vise ne postoji. On je samo bio mortal pawn kojega je Lich King iskoristio za svoje svrhe, tj da sebi ponovo osigura tijelo. Ner' Zhul ga je possessao, i to je kraj priče sa njime. Bude se on dalje izdavao za Arthasa kada mu to pogoduje, no Arthas je mrtav.

5. Nechrarh

Nechrarh Gost

Ovak, kako ja tu ništa više ne kužim - što zbog toga što više ne stignem igrati igrice, što zbog toga što me ove stavsri sve manje i manje intereisraju molio bih vas za jedno objašnjenje - dakle što se priče tiče, upoznat sam sa Warcraft jedinicom i dvojkom te ovom zadnjom trojkom - ali mene zanima kako to da su u igri WoW orkovi na strani Horde koja je kao "zla" - a na kraju III igirvr oni ispadnu zapravo dobi u tom "novom" svijetu ?

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Moze se protumaciti na vise nacina to s Arthasom, no upravo je to zajeb kod bilo kakvih fuzija dviju entiteta da kad tada dodje do podjele izmedju njih te do unutarnjeg sukoba. Sylvanas je sigurna osim ako su u tu pricu ne umjesa Arthas, jer ako on odluci natrag preuzeti svoje kraljevstvo mislim da bi mogao vrlo lako uspjeti u tom svom naumu, jer bi u tom slucaju nesta forsakena pobio, a kolicinu mozda vratio pod "svoju (LK)" vlast

Da slozio sam se za Thralla, jer sam se sjetio da je on nakon Archimonova pada imao vremena izgraditi svoje novo carstvo te nije imao nekih prevelikih problema osim s Jainim ocem. Kad smo kod toga, Jaina zbilja ostaje sam, mozda samo mozda bi je nekako Thrall ponovo primio.

Na samo jedna stvar u cijeloj toj prici. Nije pametno podcjenjivati Arthasa. Stoji ovo sto je Exx rekao no nigdje nije spomenuto da li je Arthas uspio za svog smrtnog zivota dosegnuti moc da cak i porazu Ner' Zhula u njegovoj igri. Nije nemoguce jer Kel' Thuzad je takvo sto mogao znati kao pripadnik Kirin Tora, a to mu ne bi bila prva promjena "poslodavaca" u zivotu.

7. Ovak, kako ja tu ništa više ne kužim - što zbog toga što više ne stignem igrati igrice, što zbog toga što me ove stavsri sve manje i manje intereisraju molio bih vas za jedno objašnjenje - dakle što se priče tiče, upoznat sam sa Warcraft jedinicom i dvojkom te ovom zadnjom trojkom - ali mene zanima kako to da su u igri WoW orkovi na strani Horde koja je kao "zla" - a na kraju III igirvr oni ispadnu zapravo dobi u tom "novom" svijetu ?
    Kad se trebalo oduprijeti demonima svi su narodi manje više stali na istu stranu. Ali stare navike teško umiru.. osim toga, samo su ljudi pod Jainom Proudmoore bili ujedinjeni s orcima; ovi preko mora nemaju nikakvog razloga misliti o orcima išta bolje nego prije.

Što se tiče Horde, oni se mogu činiti zli budući su orci i dalje neobuzdani manijaci koji krše, trolovi se već milenijima mrze s vilenjacima, a da ne spominjem forsakene koji su undead... no sve je to više splet okolnosti uvjetovao, nego bilo čiji izbor. Orci npr. u war1 i 2 oni su de facto robovi demona, pa iako su se toga oslobodili, ne mogu se početi voljeti s ljudima preko noći. niti bi ljudima uostalom tako nešto palo na pamet, jer je djelovanje orka u prva dva rata bilo totalni genocid nad njima. tako da Horda, htjela-ne htjela, mora nositi tu stigmo; a iskreno mislim da ih to što bilo tko mili o njima, ne j♥♥e kolko je crno pod noktom. Ali realno, oni kao cjelina nisu 'zli': ako je itko to, onda je to Arthas/lich king, i Legija demona i oni koji ju vode.

8. Arthas neće preuzeti forsakene. Ovi su u Hordi i imaju kontakt sa spiritualno orijentiranim taurenima, pa će modificirati spirit link i povezati se svi skupa, tako da im nitko neće moć ništa :cry:

ali zašto toliko inzistiraš na toj ideji? ja ni na trenutak nisam osjetio kod Arthasa, da bi htio preuzeti kormilo...? Kel Thuzad btw može biti njegov prijetelj, no on je svojevojno postao LKovo stvorenje još dok je ovaj bio u naponu snage, i s njim Arthas po pitanju nekog nadmetanja, ne može računati. Tim više, pazi ssad ovo, što je KT uvijek nešto njuškao oko nekromancije, a tko mu tu može otkriti više, Arthas ili LK?

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Ajmo prestati u bilo kojem kontekstu spominjati Alliance ili Horde jer ta podjela za pravo i ne postoji nego je samo radi WoWa izmisljena.

Sada da ti odgovorim: Ja ni na trenutak nisam osjetio kod Arthasa da je spreman zrtvovati se nakon svega sto je postigao. Priznajem da je Ner' Zhul s Arthasom dobio novo tijelo, no ne svidja mi se pomisao da je apsolutno istisnuo Arthasa pogotovo zasto sto je sigurno dio njegovih moci isceznuo uz sav trud koji je Illidan utrosio da unisti LK. Zato meni najrealnije zvuci opcija da je Arthas sada podvojena licnost. Arthas i Ner' Zhul.

To se slazem. Arthas mu po pitanju nekromantike nista nemoze ponuditi. No ovaj mu je ponudio jednu drugu stvar koju je zapravo mogao i odbiti, a to je novi zivot.

10. tu si u pravu zapravo; Savez je nestao u Reign od Chaos. Eventualno možemo pričati u Novom savezu, no taj po jedinstvu nije ni sjena staroga.
    Ali Horda postoji molim lijepo. Nije mi doduše jasno zašto bi Thrall pristao na savez sa forsakenima; ako je procijenio da same 3 rase Horde ne bi mogle izdržati Scourge, onda je Horda još uvijek krhka. Alternativno, koristi ih kao zaklon pred ljudima; bolje je prenijeti rat na tuđe tlo nego dati da pohara tvoje.

sutra ću pogledat u ove 2-3 knjige war dnd-a koje imam što piše o arthasu, pa da vidimo.

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Forsakeni ne postoje odmah u startu kao nacija, a kada postanu njih nema puna. Nadalje oni se nalaze na totalno suprotnom kontinentu od Thralla i zbilja ne vidim niti jedan jedini logicni razlog zasto bi se Trall udruzio s njima. Takoder gdje tu dolaze Blood Elfovi. Njih izjeda tolika mrznja prema undeadovima da je to strasno, i sada ti njima objasni da sto su to Forsakeni, nece ici. Takoder Zasto bi Blood Elfovi uopce imali veze s Orcima jer su tokom mnogih godina u suzivotu s ljudima dozivjeli toliko borbi s orkovima

Nadalje neka mi netko objasni kako to da su odjednom Night Elfovi i Humani u tako dobrim odnosima. Night Elfove se uvijek drze za sebe.

Mislim da Alliance i Horde kao takvi ne postoje nego da je to samo izmisljotina stavljena radi WoWa. I da josh jedna glavna stvar koja se zaboravlja. Izmedju dva kontinenta uopce nema neke veze. Thrall kada je napustao zemlju nije znao sto ga ceka s druge strane bare, mislim do tada nikad nije cuo, a kamo li vidio Taurene, a cini mi se da je ista situacija i s poznavanjem Elfovima.

12. Istini za volju... možda postoji način :baby:

ovo je čista hipoteza, no; ako su neki undeadovi koji su prešli u Kalimdor bili dovoljno jaki da se oslobode LKove volje, mogli su kroz magiju osjetiti Sylvanas i ostati s njom u kontaktu, te biti forsakenski emisari kod Horde. Odmah priznajem da je stvar vraški nategnut.

Nadalje, BE istina mrze undeadove, no mogli su uočiti da su F. drugačiji (to se inače i vidi; obični undeadovi imaju mrtve, crne duplje, dok se duh kod Forsakena probudio i opet gospodari sobom, pa oči gore svjetlom u znak toga) i s vremenom uspotstaviti kontakt. Pogotovo ako znaš da Sylvanas izgleda kao mračna verzija same sebe, tako da je (uz malo truda :baby: ) mogla uvjeriti BE u mogućnost komunikacije i suradnje.

Inače, ironično kako se ovo poklapa sa tvojom idejom za Varimathrasa, sad sam našao;

Unknown to most, the Scarlet Crusade is secretly under the control of the Dread Lord Balnazzar, who was originaly thought to have been executed under the order of the Dark Lady Sylvanas Windrunner. Sometime after his supposed execution, Balnazzar either possesed or killed and took the form of Grand Crusade Saiden Dathrohan. Though on the surface the Crusade seems merely interested in fighting the Scourge, it is secretly (through Balnazzar) a tool of the Burning Legion, which still hopes to destroy Azeroth. Balnazzar likely hopes to curry favor with the surviving Lords of the Legion by destroying the Lich King.

The possible discontinuity of Balnazzar's survival is so far unexplained. In the game, he implies that he faked his own death. Varimathras' involvement is not elaborated on, so his true loyalty remains in question, however no current evidence supports any disloyalty to the Forsaken. Varimathras has stated in Warcraft III that Nathrezim are forbidden to destroy one another.

13. Sherpa

Sherpa Legenda

E to je ono sto mrzim i sto pokusavam da izbjegnem ta nategnuta objasnjenja. BE bi sigurno kada tada saznali za forsakene no samo je pitanje koliko bi forsakena platilo to svojim novim zivotom tu BE mrznju.

Gledano na drugi dio: idalje iako je on zaposjeo drugu osobu ostao je bez svog pravoga oblika cime je Varimathras zapravo prekrsio zabranu o medjusobnom unistavnaju. Nikada on nece biti potpuno lojalan, no nije lud da bjezi jer ja smatram da je unatoc navedenom on idalje prekrsio zabranu cime bi njegov bijeg bio popracen od druge strane tako da se moze reci da je kod Sylvanas siguran vise nego igdje drugdje

14. E to je ono sto mrzim i sto pokusavam da izbjegnem ta nategnuta objasnjenja. BE bi sigurno kada tada saznali za forsakene no samo je pitanje koliko bi forsakena platilo to svojim novim zivotom tu BE mrznju.
    Ili obratno. Ako je forsakena malo, BE je još manje znaš...

Inače, možda nisi primijetio ali sličnost između forsakena i orka nije mala; i jedni i drugi su nedavno oslobođeni od kontrole mnogo jačeg neprijatelja. Zapravo bi orci, dok još nisu bili oslobođeni (dok je Mannoroth bio živ) i forsakeni bili tu negdje. Sve ovo inače navodim kao razloge koji idu u prilog ideji da Thrall makar okvirno prihvati forsakene kao saveznike.

15. Sherpa

Sherpa Legenda

Slazem se, Blood Elfova je zbilja malo, da ih ima puno vise medjusobno bi se pobili kako bi dosli do magije. E sada me zanima tvoje misljenje o Pandarenima, ja osobno njih priznajem za razliku od Gnomova iako su nastali kao sala. Kakav je tvoj stav (moze i bilo tko drugi komentirati).

16. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

mene samo u cijeloj prici zanima zasto ste u polasku cijele teorije odj♥♥ali WoW lore?

wow jest mmorpg i kurva od proizvoda, da...no on je samo evoluirana kurva od WC1,2,3...nista drugo. a i WoW ima u sebi sadrzano vise lorea nego sve dosad igre zajedno...samo ste ga odmah diskreditirali na temelju toga sto vam ne pase... :cocky:

17. Sherpa

Sherpa Legenda

Jer se WoWov lore svodi na ubijanje apsolutno svega zivog od strane playera i to xy puta. Njegov lore nije nista pametnog donio, a sva objasnjenja su im nerealno nategnuta no rade ih kako bi imali veze s ionako nepostojecom pricom. (i jer su u WoWu svi ljudi vazni za Warcraft svijet ko vostane figure u muzeju, staticni, nepokretni)

18. Black_Raven

zajebi to.

no citaj pojedine knjige koje se daju nac rasute po cijelom svijetu unutar wowa. daju insight u jaaaaaako puno smjerova. caka je sto su zbog same naravi igre likovi morali bit takvi, a mobovi koje koljes su u 95% slucajeva tak nebitni za wow svijet da je to strasno. govorim o npr library instanci i svim knjigama pobacanim tamo, govore o svemu, od lich kinga, preko forsakena i njihove povijesti, do blood elfova i sveg ostalog. jako velik komad priče ste kickali samo na temelju toga sto vam koncept igre (ne price, nego igre) se ne uklapa u vasu viziju cjeline...

19. Sherpa

Sherpa Legenda

Raven, jesi citao ista od tih knjiga, ja sam proletio kroz neke i moram reci da u njima nema nista revolucionarnog. Svatko tko zna nesto o Warcraft loru ce ti reci da WoW niti ima price niti ima lore koji je dosljedan prici koja se nastavlja na TFT. Ti se mozes buniti koliko god hoces, no do sada nikada nisi nista argumenitirao sto bi ikoga tko zbilja zna Warcraft lore uvjerilo da zbilja imas pravo.

20. Black_Raven

jesam. usao sam sa 60 shamanom jednom u library i napravio run di sam samo gledao te knjige. dodji do 60-70 pa gledaj dalje...ima toga, neces naci nista revolucionarno tipa: Thrall je u biti night elfica koja je promijeila spol!!1, ali ima zanimljivih stvari. pogledaj Blackrock Depths, pogledaj Scholomance, pogledaj Stratholme, pogledaj Tempest Keep, itd...

Podijelite ovu stranicu