1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Warcraft 3 - The Frozen Throne

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 24. Listopad 2006..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

Eto cisto topic meni za dušu... o ovoj je igri sve receno no volio bi da imam nekog eydisana da s njim mogu zaigrati 2v2 preko bneta... Prije je White Horse to trebao biti (btw sto je s njim, zake ga nema) te tu je bio Exxar (lvl 19 orc-orc taktika :fight: )...

A od nekonvencionalnih playera mogu izdvojit Black Ravena (coek mi pokazao NotD, DD, FvG)

Ako mozete igrati preko Bneta javite se...

Takodjer o ovom topicu mozete pricati i o strategijama, prici Warcrafta, svemu vezanom uz to... I molio bi admine da brisu sve sto ne spada u zadanu domenu topica :wtf:

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Đuka Nuklearac je najigra svih vremena, no dobro, ajd, Warcraft nije daleko.

Jebiga, ja'b igro i dalje al imam sranje sa starcima pa baš nemam uvjete za pošteni bnet play.

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Ako se iako i iakd budes mogao izbjeci sranja javi da igramo...

4. mtm

mtm U hladu voćke

hamachi DotA pm meh......igram svaki dan ,ali pokusavam smanjit,najduze kolko sam uspio apstinirat je 0,5 dana,gg ja :)

VIR SITTEN HAR I VENTEN OCH SPELAR LITE DOTA!!!!!!!!!!1111111111

5. Eoden

Eoden Novi Član

Odi igraj WoW bolje je ^_^

6. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Odi igraj WoW bolje je ^_^

lolzx :lol:

btw, sherpx, zaboravishe ti i najigraniji mod...

FOOTMEN FRENZY!!! ftw! :coffee: :fight:

7. kalthir

kalthir woof woof

hamachi DotA pm meh......igram svaki dan ,ali pokusavam smanjit,najduze kolko sam uspio apstinirat je 0,5 dana,gg ja :)

Ako dovedem drugog njuba da se izbalansira, mogu ja?

FOOTMEN FRENZY!!! ftw! :tired: :tired:

Mrzim ff. Uvijek budem omgwtfpwnaged.

...analogno, mrzim sve igre...no dobro.

8. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

frozen throne je imao svoje vrijeme kad je rulao.. al sam ga se vec zasitio definitivno..

9. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

practice. patience. discipline.

young padawan...

ja sam se vec toliko ispraksao, da u jako malo slucajeva gubim...i za svakog heroja imam drugu taktiku i shemu razgradnje...ima ih samo 2-3 heroja koja organski ne podnosim i s kojima sam losh... :book:

10. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

blizzardove igre nikad ne umiru :P
    pogledaj samo starcraft

11. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

pa sad uvijek ce bit nekog ko ce igrat.. al meni je war3 nakon par godina igranja stvarno dosadio.. mozda si instaliram opet.. al ne tako brzo..

12. mtm

mtm U hladu voćke

Ako dovedem drugog njuba da se izbalansira, mogu ja?

...analogno, mrzim sve igre...no dobro.

uvijek se nadje nubova,al j♥♥eno je pogodit tajming kad nas nema manje od 10 :))

13. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

pa sad uvijek ce bit nekog ko ce igrat.. al meni je war3 nakon par godina igranja stvarno dosadio.. mozda si instaliram opet.. al ne tako brzo..

neke igre prodjes i ne pogledas ih vise nikad a postoje one koje su ti uvjek drage jer su kvalitetne :)
    i diablo koji predjes 10000 puta nakon pol godine bi ga opet mogo zaigrat :book:

14. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

15. Sherpa

Sherpa Legenda

@Svi moliio sam vas da ne pricate o Sc ili Diablu... meni je Warcraft svetinja, pri dolasku novog kompa to je bila prva igra koju sam instalirao i za mene ce zauvjek ostati broj jedan

@Raven Citaj pazljivo... Pokazao si mi one modove dok sam FF znao od prije :laugh:

@mtm u pravilu, koliko poznajem hrvatsku Warcraft ekipu, samo oni loshi playeri koji nemaju skilla u ladderu igraju dotu, Dota je primitivan mod gdje moras kontrolirati samo heroja te nema nikakvog takticnog nadmudrivanja s protivnikom, mjenjanja taktika i slicno... Dota je linarano primitivna... Sa svakim herojem imas jedan build kojeg uvjek isfuravas... dok ja sa svakom rasom u ladderu imam minimalno 5 razlicitih startnih taktika, a da ne kazem kako ih drasticno mjenjam tokom igre kada se adaptiram protivniku. U doti toga nema

16. mtm

mtm U hladu voćke

a meni su u pravilu to rekli ljudi koji nisu 10 partija dote odigrali :))).....ali bilo kako bilo totalni je phun i isfuravanje istog builda/strategije te nece dovest daleko :))))

enivej,ladder me ni najmanje nije zainteresirao dok me dota napravila ovisnikom ,po meni prej♥♥ena mapa,sad ko voli nek izvoli

17. Sherpa

Sherpa Legenda

Ja sam odigrao dosta partija dote no odlucio sam prestati jer ljudi nemaju skilla niti imaju potrebno znanje kretanja jedinica. Ona mozda je zabavna no nista te nece nauciti. Tu nema normalne taktike sve su pedereske sacekuse... Gdje je gust micranja archerica protiv gruntova.... Gdje je divota Blademasterovog ometanja protivnickog creepanja... Gdje je najglavnija stvar sto strategija ima a to je gradnja... Nista od toga nema...

18. abominacije

abominacije (/:=D

koliko poznajem hrvatsku Warcraft ekipu, samo oni loshi playeri koji nemaju skilla u ladderu igraju dotu, Dota je primitivan mod gdje moras kontrolirati samo heroja te nema nikakvog takticnog nadmudrivanja s protivnikom, mjenjanja taktika i slicno... Dota je linarano primitivna... Sa svakim herojem imas jedan build kojeg uvjek isfuravas... dok ja sa svakom rasom u ladderu imam minimalno 5 razlicitih startnih taktika, a da ne kazem kako ih drasticno mjenjam tokom igre kada se adaptiram protivniku. U doti toga nema

ja mrzim dotu, ali ovo shto si rekao apsolutno ne stoji... ti si vjerojatno vidio par frendova kak igraju ili random ekipe s neta... trebash vidjeti iskusnu ekipu kako igra... then youll see the light... iako je dota po defaultu darkness... ili bilo koji w3 mod for that matter...

19. Sherpa

Sherpa Legenda

Molim te... kad visim na bnetu u hrvatskom chatu... kad dodje neki nadobudni n00b te nagovara da se napravi cro dota jedino mu se pridruze drugi n00bovi dok ovi igrraci koji nesto vrijede odma idu ismijavati dotu... Mislim da znam...

20. mtm

mtm U hladu voćke

sad bi ti nes reko,al ne da mi se prepucavat vise,glavno je da je zabavna sto si i sam prizno......meni je to dovoljno,upravo igre i igram iz potrebe za zabavom

Podijelite ovu stranicu