1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Vrijeme Parenja

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Nea, 7. Veljača 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nea

Nea curica

Želim samo istaknuti da mi ovo vrijeme parenja gradskih životinja nimalo ne odgovara.... :cocky:

Neku noć sam mislila da dijete zapomaže ispod mojeg prozora i iz sna otrčala na balkon (bilo je minus milijun :lol: ) kako bih otkrila da su mačke odlučile napraviti orgije... :belj:

Jutros na putu ka poslu, naletjeh na SM raspoložene pse... bilo ih je oko 7 ako ono dvoje nepokretnih u ljubavnom zanosu računamo kao 1 kom :dry: i (uz priče o tome kako su se bijesne lisice spustile ove zime skroz u centar grada, a u obližnjem selu čopor pasa napao ovce) odlučćih prijeći na drugu stranu cestu zbog čega zaradih neugodno trubljenje vozača, a ona vesela skupina u isto vrijeme odluči izabrati tu stranu za nastavak parenja i/ili dahtanja....

Opet se vratih na prijašnju stranu ulice :dry: ali vidjeh one neke od neaktivnih kako me prate pogledom... hvala bogu da me nisu zamijenili sa svojom vrstom... :lol:

Jedva čekam da prođe period sexanja gradskim ulicama... :lol:

2. kalthir

kalthir woof woof

np. The Rolling Stones-Streets of Love

and now, something completely tasteless:

znaš onu..."When in Rome..."
    ili ako to nije bilo dovoljno eksplicitno.
    "If you can't beat 'em, join 'em."

ovime dakako propagiram javnu bestijalnost.

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A netko je ljubomoran. :cocky:

4. kalthir

kalthir woof woof

A netko je ljubomoran. :cocky:

ne poričem. :belj:

5. Nechrarh

Nechrarh Gost

Ne znam za ostale gradske životinje, ali je meni sezona parenja svaki puta pred ispitne rokove :dragon:
    Hvala bogu što sam okružen ženskim društvom koje ima iste "probleme" prije ispita :cocky:

6. :cocky: :belj: :lol:

i mene su zbunjivale mačke dosta dugo, ono fakat zvuči ko dijete :dry:

no ja nisam primijetio da neko vrijeme parenja stvarno postoji, ono dođe period kada de hvataju sve u šesnaest, pa prođe, ali da je vezan za ovo ili ono godišnje doba...

nego, jel i ovo

..priče o tome kako su se bijesne lisice spustile ove zime skroz u centar grada, a u obližnjem selu čopor pasa napao ovce

ide u isti kontekst^^?

7. Nechrarh

Nechrarh Gost

no ja nisam primijetio da neko vrijeme parenja stvarno postoji,

Gle, vrlo jednostavno....mačke to hvata u veljači, a studente u sječnju, veljači, ožujku, travnju, svibnju, lipnju..........studenom, prosincu, dakle kada god su ispiti :cocky:

8. mtm

mtm U hladu voćke

Gle, vrlo jednostavno....mačke to hvata u veljači, a studente u sječnju, veljači, ožujku, travnju, svibnju, lipnju..........studenom, prosincu, dakle kada god su ispiti :cocky:

j♥♥en ti je to neki fax na kojem svaki mjesec imas ispite.Ne bih ti bio u kozi, ali stvarno.

9. Nechrarh

Nechrarh Gost

j♥♥en ti je to neki fax na kojem svaki mjesec imas ispite.Ne bih ti bio u kozi, ali stvarno.

Što hoćeš reći da na tvojem faxu nema rokova za svaki mjesec :roll: ?! ( 8. se ne računa )
    Ili očito još ne ideš na fax pa neznaš o čemu pričam?

10. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Želim samo istaknuti da mi ovo vrijeme parenja gradskih životinja nimalo ne odgovara.... :up:

Neku noć sam mislila da dijete zapomaže ispod mojeg prozora i iz sna otrčala na balkon (bilo je minus milijun :roll: ) kako bih otkrila da su mačke odlučile napraviti orgije... :up:

Jutros na putu ka poslu, naletjeh na SM raspoložene pse... bilo ih je oko 7 ako ono dvoje nepokretnih u ljubavnom zanosu računamo kao 1 kom :hugz: i (uz priče o tome kako su se bijesne lisice spustile ove zime skroz u centar grada, a u obližnjem selu čopor pasa napao ovce) odlučćih prijeći na drugu stranu cestu zbog čega zaradih neugodno trubljenje vozača, a ona vesela skupina u isto vrijeme odluči izabrati tu stranu za nastavak parenja i/ili dahtanja....

Opet se vratih na prijašnju stranu ulice :up: ali vidjeh one neke od neaktivnih kako me prate pogledom... hvala bogu da me nisu zamijenili sa svojom vrstom... :roll:

Jedva čekam da prođe period sexanja gradskim ulicama... :roll:

:roll: :kiss: :hugz:

11. mtm

mtm U hladu voćke

Što hoćeš reći da na tvojem faxu nema rokova za svaki mjesec :tired: ?! ( 8. se ne računa )

Upravo to ili ne znam o cemu pricam.

12. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

kod mene su rokovi skoro svaki mjesec daklem 11. / 2. /4. / 6. /9. :cocky:

a sto se tice macaka , ja sam neki dan isto mislio neko kolje dijete dole :cool:

13. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

hmmm da dok živjeh u kući nekada to rješavah sa zračnicom sa optikom koristeći homemade rasprskavajuće naboje ... ili jednostavno kantom vode ... pas mater oš se hebat odi negdje drugdje a ne na moj balkon ... sad qrcu fala živim u stanu i nemam tih problema :cocky:

14. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

15. Sajla

Sajla Novi Član

pod mojim prozorom(makar bila u potkrovlju) se svaki noc sastaje ~15 macaka....orgije na kojima bi mnogi bili zavidni...
    ali ima nesto bolje od toga....u potkrovlje mi se naselila prije nekih 2 godine kuna....i u ovo vrijeme i ona poludi..i onda pola metra od glave mi se sece po noci....sva sreca pa imamo suprotan ritam..ona po danu spava a po noci ode van u lov :cocky:

16. Nechrarh

Nechrarh Gost

17. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ma ja takve probleme sa mačkama riješavam jednostavno - istrčim gol na balkon i utjeram im strah u kosti pa se razbježe i više se nikad ne vrate. nažalost svako malo opet dođe neka nova mačka pa sve ispočetka

18. Sammael

Sammael Knjižničar

Najgore je kad trekijima dodje doba parenja...
    ko vrazji pon far.
    Nema pregovora.

19. Nechrarh

Nechrarh Gost

Najgore je kad trekijima dodje doba parenja...
    ko vrazji pon far.
    Nema pregovora.

Kaj se oni pare?? :omg:

20. Sammael

Sammael Knjižničar

Kaj se oni pare?? :omg:
    Kaj nikad nisi bio na sferakonu? svake godine bar jedan bebac obucen u uniformicu...

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu