1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Vrijeme Darivanja...

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Nea, 6. Prosinac 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nea

Nea curica

Vrijeme je darivanja... Ne mislim samo na ljude koji slave Božić, nego je i Nova godina pravo vrijeme za to. :laugh:

Kako stojite s darivanjem općenito? Volite li ići i tražiti poklone za drage ljude ili vam to predstavlja gnjavažu? Da li vam je darivanje u vrijeme koje je predviđeno za to lijepo i stvar tradicije ili vam je baš mrsko zbog toga što je to sve "već viđeno"? Da li volite primati poklone i da li se razočarate kad dobijete nešto što vam se ne sviđa? Da li vaši bliski ljudi pogode vaše želje?

Koji je najljepši i najdraži poklon koji ste dobili ili dali? I sve ostalo vezano uz darivanja. :caress:

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Nikom ne kupujem poklone za praznike jer mi je to glupo, primjereno mi je za rodjendan i kad poklanjam to su najcesce beskorisne stvari od kojih napravim dobru zaj♥♥anciju tako da osobi kojoj poklonim ostane u sjecanju

3. Midria

Midria Novi Član

Ali Sherpa...nije bit poklanjanja u praznicima...bit je Božića, sv. Nikole i Uskrsa.

ne poklanja se u te dane cisto iz fore i izgovora, vec iz tradicije.

jer tako i ja mislim, kupujem poklone, naravno ovisno o mojoj financijskoj moći, i nakon svega, ne kupujem poklone svima, vec onima za koje mislim da su ih zavrijedili od mene, po svojem ponašanju i odnosu prema meni.

4. slawica

slawica Novi Član

sherpa, poklanjam ti se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. Nechrarh

Nechrarh Gost

Svima prijateljima i onim do kojih mi je stalo poklonim neku sitnicu kao znak pažnje.....ta sitnica može biti neka knjiga ili neka pizdarijica..... :caress:

Najljepši poklon koji sam dobio - moj autistični cucak
    Najbolji koji sam dao - pojma nemam to bi morali pitati one koje sam darivao...

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Ali Sherpa...nije bit poklanjanja u praznicima...bit je Božića, sv. Nikole i Uskrsa.
    Komercijalizacija praznika nista vise... Nekada su to bile sitnice danas se za te blagdane stotine i stotine kuna. No objasni mi, zasto bi se za te blagdane ista trebalo darivati?

7. Bunny

Bunny Novi Član

Komercijalizacija praznika nista vise..Nekada su to bile sitnice danas se za te blagdane stotine i stotine kuna. No objasni mi, zasto bi se za te blagdane ista trebalo darivati?
    Pa ne troše svi toliko,za neke su i danas to sitnice,a zašto?Pa zato jel mi je drago kad vidim osmjeh na licu osobe koja mi je draga,eto zato vjerovatno,a blagdan je lijepa prigoda za to i možda malo veći poticaj nego inače. :caress:
    Što se tiče mog darivanja :omg: pa uvijek pokušam svakom koga volim čopit neku malu sitnicu,nešto tek tolko jel znam da će toj osobi biti drago donjela bilo šta.Nije mi to gnjavaža,obično te stvari sama radim pa me to usput i vesli tako da,sve u svemu fora. :laugh:

8. Elvenstar

Elvenstar missing

Obožavam kupovati poklone i satima obilaziti trgovine :love: , ali obično završim jako isfrustrirana jer nemam dovoljno love da kupim ono što bih stvarno htjela. Svima koji su mi stvarno bliski i dragi uvijek nešto kupim. Još više volim primati poklone (naravno :love: ) i jako se razočaram ako mi netko tko me jako dobro poznaje i trebao bi znati što volim kupi nekakvu glupost jer to znači da se vjerojatno nije ni trudio pronaći nešto baš za mene. Ne patim na skupe poklone, volim da imaju dušu i da su od srca.

9. Psychaki

Psychaki Gost

U pravilu sam protiv (komercijala bla bla), no zbilja volim ljudima poklanjati darove.
    Zato za Božić uvijek kupim nešto članovima obitelji i najdražim prijateljima. Najčešće se radi o simboličnim stvarima, a često se dosta potrudim oko toga . Recimo ove godine spremam jednu lijepu zbirku super programa, crtića i pjesama na DVD-u za svakog i to personalizirano. I još ću im dati neke sitnice.
    Prošle godine sam legama poklonila uokvirene fotografije jednog našeg ludiranja :love: , a dobili su i "pribor za prvu pomoć" (za legicu ljepilo za snifanje i mali rum kojeg obožava, a za frenda rašpicu za nokte i čokoladu :love: ).
    Volim kad su ljudi sretni, to mi je draže nego kad mene natovare hrpom beskorisnih sinica koje samo zauzimaju prostor, a teško mi ih je baciti.

10. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Meh ..najstresnije doba godine ... ali s druge strane i najdraže ...

Volim kupovati onima koji su mi dragi poklone i uvijek se potrudim da svi dobiju bar neku sitnicu ...

Iako ponekad to predstavlja pravi stres , jer danas na povratku od doktora odlučih svom bebaču kupiti poklon za božić , zmaja kojeg si je zapikirao u Turbo Limachu prije mjesec dana , a kako je još bilo rano i igračka je bila onako malko skuplja mislio sam da se neće tako brzo prodati ... danas me skoro šlog strefio kad su mi rekli da su sve rasprodali ...

Najdraži poklon koji sam dobio ... pa ima ih nekoliko moram izdvojiti jednu zlatnu kuhaču koja mi je onako jedan od najdražih poklona koje sam ikada dobio :yeah:

Kolekciju Tolkienovih djela i Diablo Battle chest koje mi je kupila moja darling :yeah: ...

... i ostale stvari koje čuvam kao uspomene na određene trenutke

A što se tiče darovanih poklona to bi trebalo pitati one kojima sam poklanjao ... :yeah:

11. Elvenstar

Elvenstar missing

Iako ponekad to predstavlja pravi stres , jer danas na povratku od doktora odlučih svom bebaču kupiti poklon za božić , zmaja kojeg si je zapikirao u Turbo Limachu prije mjesec dana , a kako je još bilo rano i igračka je bila onako malko skuplja mislio sam da se neće tako brzo prodati ... danas me skoro šlog strefio kad su mi rekli da su sve rasprodali ...

Ne znam u kojem si bio ali u onom na žitnjaku ti obično imaju i stvari kojih drugdje više nema, i probaj onaj na Trešnjevačkom placu. Sretno. :yeah:

Btw. na kojeg zmaja misliš, one u jajima - Dragons metal ages?

12. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

istina danas se sve svodi na poklone i to.. al ajde, pa šta vam nije drago kad od voljene osobe dobijete neku sitnicu, tek tolko kao znak pažnje..
    volim darovati ljudima poklone, iako je malo teže pronaći ih, tj. znati što će se kome svidjeti.. al lijep je filing kad vidiš da se nekome sviđa tvoj izbor i da je hepi zbog tog :yeah:

13. Nazgul_rulez

Ne znam u kojem si bio ali u onom na žitnjaku ti obićno imaju i stvari kojih drugdje više nema, i probaj onaj na Trešnjevačkom placu. Sretno. :yeah:

Btw. na kojeg zmaja misliš, one u jajima - Dragons metal ages?

Baš sam u taj na Žitnjaku i išao ... ma ne one u jajima već ima skoro sve ... mislio sma na onog velikog zelenog ( cirka pol metra ) koji hoda i urla :yeah: :ave: :yeah: :lol:

Morat ću prokrstariti po svim turbo limachima da mu nađem to , Ninja kornjače paleo patrol sa T-Rexom i misija je onda uspješno obavljena :yeah:

14. Elvenstar

Elvenstar missing

Baš sam u taj na Žitnjaku i išao ... ma ne one u jajima već ima skoro sve ... mislio sma na onog velikog zelenog ( cirka pol metra ) koji hoda i urla :yeah: :ave: :yeah: :yeah:

:lol: Tog nisam vidjela!!! Javi mi ako ga nađeš :yeah: , moja mala obožava zmajeve. Koliko košta?

15. Nazgul_rulez

Pa bio je oko 300 krznaša kad smo ga zdnji puta gledali ... :yeah:

16. Elvenstar

Elvenstar missing

Pa bio je oko 300 krznaša kad smo ga zdnji puta gledali ... :yeah:

Pa nije ni tako puno ako hoda i glasa se :yeah: . Moram joj to kupiti za božić :yeah: . Javi plizzzz ako ga nađeš.

17. Elvenstar

Elvenstar missing

18. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Kad se roditelji ujedine :yeah:

19. abominacije

abominacije (/:=D

20. Psychaki

Psychaki Gost

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu