1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Vodeni Sportovi

Rasprava u 'Sport' pokrenuta od Nea, 10. Rujan 2007..

1. Nea

Nea curica

Evo mene u skladu s temom foruma, ali nemam pojma o tome :cool: ali važna je inicijativa :cool:

Dakle, koji su vam najomiljeniji vodeni sportovi? I sve u vezi njih :evil:

Volim vaterpolo pogledati (repku naravno9, volim što kratko traje pa i neizvjesnost je kraća :cool: Skokovi u vodu su prava umjetnost :evil: a predivno mi je gledati i ples u vodi :w00t:

I činjenica koju nitko ne može poreći: plivači imaju najbolji torzo :mmm: :tired:

2. Psychaki

Psychaki Gost

plivači, ali ne i plivačice.

plivanje je jedan od najboljih sportova za rekreaciju , koji toplo(ledeno) preporučujem. dosta pročisti um. a i kada se jednom navučeš na miris klora ... :evil: :tired:
    od sportova kojih volim pratiti jedino eventualno vaterpolo, budući da općenito ne pratim sport. osim ako odem na utakmicu ovako, preko televizije mi nije neki gušt.

3. Terranea

Terranea evil turtle

Ja od svih sportova jedino volim plivanje.
    ali u moru. ili rijeci.

Bazena se grozim, pogotovo kad je unutra previše ljudi...

A u moru se lijepo učvrste mišići, ojačaju pluća od ronjenja, pročiste sinusi kad udahneš vodu ( :love: )
    a sve to bez da se znojiš ili trošiš hrskavice na zglobovima. :evil:

mislim da je plivanje savršen sport. :tired:

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Inace kada se gledaju sluzbeni sportovi (A to su oni koje MOO priznaje) te se najcesce i odvijaju na moru jesu jedrenje i triatlon. No sto se same vode tu cu josh: Plivanje, skokovi u vodu, sinhronizirano plivanje, kajak / kanu i moderni petoboj

5. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

obozavam gledat skakanje u vodu..vaterpolo i plivanje...(ipak sam ih trenirao!)

6. Horus

Horus Novi Član

ja i nevolim plivace sportove previse

7. Thor

Thor Aktivan Član

Rekreativno se bavim ronjenjem na dah, a mislim da ću ovo ljeto ići na tečaj za ronjenje s bocama! :ninja:

8. uf, meni je kajak neostvarena želja :belj:

hm, a za ostalo, falilo mi je energičnosti valjda, pa da na treningu vaterpola liku koji me iz čiste obijesti kickao u prsa dam što ga spada, tako da sam ga prestao trenirati. Danas bih volio da nisam, dobar je to sport, jednako agresivan kao i drugi timski, a kudikamo čišći i s manje rizika za zdravlje ugroziti.

9. kalthir

kalthir woof woof

kako je ovaj bazen na utrinama brutalno bolji od svih bazena ikad, to nije normalno. da još povuku pruge po dužini a ne širini svršavao bih od sreće svaki put kad uđem tamo u vodu. jedini nudi neke normalne termine za građanstvo, netko čak i čisti svlačionice, zaposlenici su ljubazni. nerealno.

Podijelite ovu stranicu