1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Vodafone Mobile Easy

Rasprava u 'Tržnica' pokrenuta od ns1, 27. Lipanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. ns1

ns1 Fantasy-Hr Urednik

Eto, dolazi more i ja bih, pa sam planirao uzeti vodafone mobile kako bi s mora mogao pristupati internetu najvise zbog posla.
    medjutim meni treba na 2-3 tjedna max. A VIP ima ponudu za 3mj paket i to mi je predugo i ne odgovara.
    Ukoliko netko hoce, treba, zeli takav pristup internetu na 2.5 mjeseca ili vise (ako produzi) neka mi se javi. ja bih platio 1mjesec, a ostatak tko zeli. dakle ja placam 331kn, 660kn za druga 2 mjeseca je tko zeli.

Ovo je njihova ponuda:
    Vipnet ima u ponudi Vodafone Mobile Connect Easy Start paket koji sadrzi Vodafone Mobile Connect karticu i posebnu Vip Super SIM karticu, sa unaprijed dodanih 3 GB podataka koje korisnik moze trositi tijekom 3 mjeseca.

Ukupna cijena proizvoda je 991,00 kn (PDV ukljucen), pri cemu je VMC kartica 118,00 kn, a 3 GB podataka 873,00 kn.

Nakon sto korisnik iskoristi svih 3 GB ili nakon sto prode 3 mjeseca koristenja od prve sesije SIM kartica bit ce suspendirana.

Ako po suspenziji SIM kartice i dalje zelite nastaviti koristiti Vodafone Mobile Connect karticu moguce ju je reaktivirati odlaskom u Vip centar ili na Vip partnerska prodajna mjesta gdje je potrebno zatraziti potpisivanje pretplatnickog ugovora i aktivaciju jednog od raspolozivih Mobile Broadband podatkovnih tarifnih modela.

2. ns1

ns1 Fantasy-Hr Urednik

upadate:

odustao sam od vodafone-a.
    T-mobile ima opciju web 'n' walk i za 100kn imam 1gb mjesecno promet i spajam se preko svojeg mobitela. i mogu aktivirati i deaktivirati kada hocu.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu