1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Vodafone Mobile Easy

Rasprava u 'Tržnica' pokrenuta od ns1, 27. Lipanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. ns1

ns1 Fantasy-Hr Urednik

Eto, dolazi more i ja bih, pa sam planirao uzeti vodafone mobile kako bi s mora mogao pristupati internetu najvise zbog posla.
    medjutim meni treba na 2-3 tjedna max. A VIP ima ponudu za 3mj paket i to mi je predugo i ne odgovara.
    Ukoliko netko hoce, treba, zeli takav pristup internetu na 2.5 mjeseca ili vise (ako produzi) neka mi se javi. ja bih platio 1mjesec, a ostatak tko zeli. dakle ja placam 331kn, 660kn za druga 2 mjeseca je tko zeli.

Ovo je njihova ponuda:
    Vipnet ima u ponudi Vodafone Mobile Connect Easy Start paket koji sadrzi Vodafone Mobile Connect karticu i posebnu Vip Super SIM karticu, sa unaprijed dodanih 3 GB podataka koje korisnik moze trositi tijekom 3 mjeseca.

Ukupna cijena proizvoda je 991,00 kn (PDV ukljucen), pri cemu je VMC kartica 118,00 kn, a 3 GB podataka 873,00 kn.

Nakon sto korisnik iskoristi svih 3 GB ili nakon sto prode 3 mjeseca koristenja od prve sesije SIM kartica bit ce suspendirana.

Ako po suspenziji SIM kartice i dalje zelite nastaviti koristiti Vodafone Mobile Connect karticu moguce ju je reaktivirati odlaskom u Vip centar ili na Vip partnerska prodajna mjesta gdje je potrebno zatraziti potpisivanje pretplatnickog ugovora i aktivaciju jednog od raspolozivih Mobile Broadband podatkovnih tarifnih modela.

2. ns1

ns1 Fantasy-Hr Urednik

upadate:

odustao sam od vodafone-a.
    T-mobile ima opciju web 'n' walk i za 100kn imam 1gb mjesecno promet i spajam se preko svojeg mobitela. i mogu aktivirati i deaktivirati kada hocu.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu