1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Vlast Ili Moć....imate Li==?

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Ares, 27. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ares

Ares Gost

Imate li vi vlast ili moć i da li znate ljude koji je imaju i zloupotrebljavaju je i da li ljudi imaju pravo zloupotrebljavati svoju vlast ili moć.....

Po meni svi imaju jednaka prava i uglavnom se mora slušati večinu šta kaže inaće ćeš izgubiti svoju vlast ili moć, ipak trebam malo sagledati situaciju, recimo na forumima??

Jesu li Admini kreteni ili se samo brzo naljute???

Recimo kao na ovaj post :dry: :lol:

:lol: :cry: :lol: :laugh: :lol: :ninja: :dry: :cry: :lol: :tired: :lol: :tired: :wtf: :evil2:

And :wtf: :yuk: :lol: :lol: :sad: :lol: :lol: :lol: :yuk: :cry: :lol: :lol: :lol: :ninja: :lol:

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Zaš sam sad ja kreten? :cry: :tired: :ninja:

3. Kathegar

Kathegar =I=

Jer ne postoji Elf Agent kao jedinka :ninja: :cry:

4. Ares

Ares Gost

Nitko nije REKAO da si ti kreten!

5. Belmorn

Jesu li Admini kreteni ili se samo brzo naljute???
    Aludirao si na to :ninja:
    Dobro, admin sam... imam "moć" i "kontrolu".
    mogu ju zloupotrijebiti, ali zašto i kako? mislim, mogu ja sad poklanjat zlatnike, dizat levele i otvarat guilde, ignorirat neki flame, brzo gasiti drugi, zatvarati topice koji mi se ne sviđaju... ali to ne radim.

Ljudi na stvarnim pozicijama vlasti to vjerojatno i rade... ali to su političke igre, a tim se ne bavim :cry:

6. Psychaki

Psychaki Gost

Nije baš dobra provokacija , no svejedno.

Ja sam administrator na jednom forumu i jednom sam zloupotrijebila svoju moć :ninja: , ali mi nitko to nije ozbiljno zamjerio, jer im najčešće pomažem i stalno me gnjave pm-ovima.
    No nije to prava moć, kada je ključ vlasti u rukama naroda - u prijevodu, oni su me odabrali za admina, a ako odluče da više nisam kompetentna, imaju pravo reći da to ne žele i ja ću nekom drugom prepustiti tu funkciju.
    Sa tog konkretno foruma me ne bi mogli zbilja svrgnuti ( :cry: ), ali bi mogli ne priznati tu 'vlast' i tako ignorirati forum pa bi 'moć' izgubila smisao.
    Najčešće moć pojedinca ovisi o tome koliko mu je ljudi podložno i koliko njih na nekoj osnovi (bilo uvjerenja, karizme , povjerenja, straha ili vjere) stoji uz njega i spremno je provesti tu vlast.
    I dan danas ona ovisi o drugim ljudima , iako bi teoretski, pojedinac mogao dobiti veliku moć posjedujući recimo, neko vrlo moćno oružje ili nešto slično. No to je nešto ekstremnija situacija.

7. Ares

Ares Gost

Sorry Belmorn, ali najmanje sam tebe htjeo uvrjediti, ali kao što si rekao samo sam aludirao, a ostali su se počeli sami javljati :ninja:

8. Belmorn

:tired: znam, malo sam te podbadao :ninja:
    inače... nisam powerhungry, i da me se svrgne s vlasti u nekom državnom udaru, samo bi bio sretan što imam manje posla :cry: :tired:

9. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

postoji ovdje jedan admin koji zloupotrebljava položaj tako što bannuje jedan pošten guild :ninja: :cry:

10. Sherpa

Sherpa Legenda

Jer vama jasno da je Swarost dao pare i utrosio vremena da ovo sve napravio. On je administrator i ima pravo i MORA se tako ponasati (da si meni na majkceku di ja moderiram napisao ovakav post odma bi dobio ban jer je napravljen sistem di su admini i modovi nedodirljivi i njih se nesmije vrijedati, isto tako ni mi ne vrijedamo clanove)

On nije zlouporabio svoju ovlast nego je samo napravio ono sto je trebao koliko god nekima to ne pase. I mislim da nije potrebno da ga se sada vrijedja ni nista slicno jer on je ovaj forum radio za nas, no ipak treba biti nekog reda

11. Kathegar

Kathegar =I=

nije u tome stvar...ok je...Swar nije zloupotrijebio položaj to se slažem...al već mi idu an k♥♥♥c te svađe između njega i Nea-e preko foruma :ninja:

12. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Jer vama jasno da je Swarost dao pare i utrosio vremena da ovo sve napravio. On je administrator i ima pravo i MORA se tako ponasati (da si meni na majkceku di ja moderiram napisao ovakav post odma bi dobio ban jer je napravljen sistem di su admini i modovi nedodirljivi i njih se nesmije vrijedati, isto tako ni mi ne vrijedamo clanove)

On nije zlouporabio svoju ovlast nego je samo napravio ono sto je trebao koliko god nekima to ne pase. I mislim da nije potrebno da ga se sada vrijedja ni nista slicno jer on je ovaj forum radio za nas, no ipak treba biti nekog reda

ali ti neshavcas poantu svega :ninja:

zasto su osobe koje nemaju veze sa time dobile ban?

vjerovatno nije lako donositi takve odluke, ali nezelim da se netko izivljava na meni kad postujem sva pravila
    a i ostale cure iz moga guilda :cry:

13. Ares

Ares Gost

Thnx.... Kath

Imaš pravo i mislim da si rekao to malo blaže od mene, ali WTF....

Treba i neka budala poput mene s izboriti za žene, a i usput pokupiti koji bann, zar ne Belm :ninja:

Force is strong :starwars:

14. Sherpa

Sherpa Legenda

zasto su osobe koje nemaju veze sa time dobile ban?
    Ja sam mu odma na to preko PMa odgovorio i dobio sam odgovor na ovo pitanje, posto poznajem povijest ovakvih sranja mogu reci da je Levi djelomicno u pravu. Ako vas zanima PMajte ga nek vam on kaze

15. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Ja sam mu odma na to preko PMa odgovorio i dobio sam odgovor na ovo pitanje, posto poznajem povijest ovakvih sranja mogu reci da je Levi djelomicno u pravu. Ako vas zanima PMajte ga nek vam on kaze

e pa ja mislim da u takvim situacijama neduzni zasluzuju biti obavjesteni, a ne prisiljeni vuci admine za rukav i molit ih objasnjenje :ninja:

al ok, valjda ima svoje razloge :cry:

16. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Ovakva sranja su se dešavala na Eydisu oduvijek ... i zato je ovo već treća reinkarnacija od početaka Eydisa ..i svaki puta sve isto ...

Levi nije trebao bannati cijeli guild ali sito tako nije trebao spustiti kriterije po kojemu ste dobile guild stoga ... to je otprilike kvit .

S druge strane ako ima problemai nesuglasicana relaciji Levi-Nea i obrnuto to bi trebali rješavati PM-ovima , emajlovima i ostalim sranjima za komunikaciju ...

A sada budući da je jedno odglavnih pravila foruma da se odluke admina nediraju , dase o njima neraspravlja javno itd itd neki bi trebali dobiti ban na određeno vrijeme ... :ninja:

17. Kathegar

Kathegar =I=

Tipa pola foruma? :ninja:

18. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Hey dwof nisam naveo točan broj :tired: :ninja: :tired: :ninja: :cry:

19. Ares

Ares Gost

Hmmm.....
    neki su samo volonteri :unsure::dry::ninja::lol::baby::lol::cry:

20. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ja nisam nikaz zloupotrebljavo svoju moc

Imao sam savez u o gameu i nakupio sam 30-ak ljudi i nikakvu odluku bez njihovog znanja ili potpore nisam napravio
    Sve sam njih pitao, iako sam galvni u savezu ja sam samo predstavnik saveza a oni su bili cijeli savez

I jos sam i admin na dosta foruma i tamo se slicno ponasam tako da nemam potrebe a i nezelim zloupotrebljavati svoju moc

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu