1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Virtualno Preprodavanje Ljudi

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od abominacije, 3. Lipanj 2007..

1. abominacije

abominacije (/:=D

veselje za sve blogere. prodani ste novoj tv. uzhivajte u bespuchima malogradjanshtine i primitivizma.

trebalo bi zakonom zabraniti takve transakcije. kojima se prodaju korisnici nekoj medijskoj kuchi.

iz moje perspektive ponavljanje robovlasnichkog sistema. samo virtualnog.

http://download.hr/index.php?action=news&show=623

:birthday:

2. Psychaki

Psychaki Gost

totalno :'(.
    kao što rekoh već, ovo me iznimno pogodilo i sada je krajnje vrijeme za biti emo i zatvoriti blog.
    so long. . . :birthday:

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Neka se napuše muških spolovila, zatvaram blog!

4. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Brain, a bas si se nasrao ovdje. Samo trazis bilo kakav dogadjaj da bi prigovarao. Malogradjanstina i primitivizam? Ma u cemu? Kakvi korisnici su tu prodani?

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Oni čije je virtualno ja manipulirano od strane masona i njihovih nimfomanskih žena, majki, kćeri... Ljudi su roba, resurs na interentu i kao takav preprodavaju se danonoćno. Jednog dana ćete me psovati dok ću Gatesu predati u ruke Eydis ali doći će i taj dan.

6. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

Oni čije je virtualno ja manipulirano od strane masona i njihovih nimfomanskih žena, majki, kćeri... Ljudi su roba, resurs na interentu i kao takav preprodavaju se danonoćno. Jednog dana ćete me psovati dok ću Gatesu predati u ruke Eydis ali doći će i taj dan.
    onda bolje taj dan proživi sa stilom, jerbo je veeeelika vjerojatnost da će ti biti poslijednji. curse the MS!!1!

7. abominacije

abominacije (/:=D

Brain, a bas si se nasrao ovdje. Samo trazis bilo kakav dogadjaj da bi prigovarao. Malogradjanstina i primitivizam? Ma u cemu? Kakvi korisnici su tu prodani?

malogradjanshtina i primitivizam - program nove tv.
    korisnici - pa... korisnici servisa blog.hr, znachi ljudi koji su otvorili svoje blogove i koji ih tamo odrzhavaju.

a mislish da neche dochi do promjena? korishtenja njihovog stvaralashtva u promotivne svrhe. dakako, ovo je bilo prisutno i prije, no sada che pogotovo dochi do izrazhaja.

dakako, mozhesh to promatrati i sa materijalistichkog stajalishta i u duhu razvijajucheg poduzetnishtva.

8. Psychaki

Psychaki Gost

uostalom, stvar principa. ne želim imati blog servisa kojeg je vlasnik komercijalna televizija, i to prokleto loša, k tome.
    neke se stvari ne mogu kupiti novcem.

9. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

kenja teška.... ali što se čudimo? bilo je samo vrijeme kada će se o dogoditi s obzirom koliko se ovaj virtualni svijet proširio.... :smile:

10. Psychaki

Psychaki Gost

hm, koja je najbolja alternativa blog.hr?

čini mi se da je mojblog ok, čak sam razmišljala da pogledam strane servise koji nude blog usluge, iako imam dojam da su oni još više komercijalizirani.

Podijelite ovu stranicu