1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Vatreni Dečki

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Taliesin, 24. Studeni 2006..

1. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Jel ko još gleda ovu seriju ? :rocks:

2. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Jel ko još gleda ovu seriju ? :rocks:

ja ju pogledam kad stignem, svidja mi se taj glumac, uvijek ima tako neke lude uloge. :rocks:

3. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Dennis Leary ftw! :rocks:

4. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

serija je prel0000da...gledo sam je još prvi put kad je bila...e fakat presmiješno i presick :rocks:

5. kalthir

kalthir woof woof

koliko se sjećam, sve se vrti oko toga da se onaj irac opija, random vatrogasci karaju hot trebe i dobivaju blowjobs, aforementioned pijani irac vidi svog mrtvog brata, i tu i tamo odu gasit koji požar.

ali ipak je iz nekog razloga zabavna.

6. Nechrarh

Nechrarh Gost

Serija je legendarna...odgledao sam ih sve na prvom prikazivanju.....ma sve od tog D.L je genijalno....ste gledani onu sa "istom ekipom" s murijacima?! - on the job, ili tak nekak :rocks:

7. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Serija je legendarna...odgledao sam ih sve na prvom prikazivanju.....ma sve od tog D.L je genijalno....ste gledani onu sa "istom ekipom" s murijacima?! - on the job, ili tak nekak :laugh:

e da to je isto totalno zakon :rocks: :rocks:

8. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Serija je legendarna...odgledao sam ih sve na prvom prikazivanju.....ma sve od tog D.L je genijalno....ste gledani onu sa "istom ekipom" s murijacima?! - on the job, ili tak nekak :rocks:

yup, serije su slicne a i njegova uloga, ma lik je zakon :rocks:

9. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Ma da svi su se samo preselili iz jedna serije u drugu, ali svejedno mi je ova super. Gledala sam ju i prvi puta pa me je sada naživciralo zašto nisu kupili novu sezonu nego su nam opalili reprizu.

10. Sherpa

Sherpa Legenda

Men je serija cisto onako zabavna... kad imam vremena je pogledam

11. Burnt_man

Burnt_man Novi Član

Serija je predobra. Jedan od rijetkih razloga zašto gledam televiziju. Nadam se da će prikazat drugu sezonu. I jako mi je dobra ona stvar s špice od Von Bondiesa - C'mon, C'mon.

12. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Serija je predobra. Jedan od rijetkih razloga zašto gledam televiziju. Nadam se da će prikazat drugu sezonu. I jako mi je dobra ona stvar s špice od Von Bondiesa - C'mon, C'mon.

da zakon song...cim sam ju cuo odma sam ju downloado :evil2:

13. Burnt_man

Burnt_man Novi Član

Da i što je najbolje to je jedna od onih koje možeš slušat cijeli život a da ti ne dosadi.

14. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

obje serije sam gledo sve epizode i mogu reci samo :tired: :kiss: :bash:

15. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Nikad u životu do jučer nisam uopće čula za tu seriju. Gledala jučer i sestra i ja smo se valjale. :tired: Still, ništa specijalno da bih s namjerom pratila. Ako se zalomi još koji put da uhvati, možda i odgledam.

16. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Pogledam kad se sjetim. Kvalitetna serija.
    Čekat ću da mi frend snimi, pa ću gledat odpočetka

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Izvrsna serija, nazalost kaotican kakav jesam uzasno mi rijetko uspijeva nesto ulovit na teveu. A cesto znam bit preljen da copim od frenda dvd.

18. Maradoch

Maradoch Novi Član

Jel ko još gleda ovu seriju ? :dry:

'fkors :smile: . Pratio sam ju prije i pratim je ponovno... Predobar je ovaj D.Leary :dry:

19. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

evo, da se vratimo na temu :cry: ->

najbolji mi je onaj dio sezone di opaku počnu bacat finte vezane za..khkhm..defekaciju :tired:
    stalno nekaj tipa: "Uh, ovaj je bio kapitalac", pa, sjećam se one jedne epizode: ovaj stari od tommie-a
    sere na wc-u, a dotle se ovi nekaj razgovaraju u kuhinji (il di već) i samo čuješ ovog iz wc-a: "This one's gonna need a leash" :tired: :ninja: sik

20. pandora

pandora Aktivan Član

meni je najjači dio kad gay sin od onog šefa dovede partnera kući... i sad se oni... jel... ovaj... hm... u sobi i ovaj čuje kako sin govori: who is your dady? who is your dady?!
    i ujutro se on i sin neš posvadili i kaže sin: c'mon dady...
    a čača se zadere: DON'T EVER CALL ME DADY AGAIN!!!!
    :laugh: :ninja: pre moćno...

a inače.. cila serija je munjena... neznaš ko je komičniji od koga..

Podijelite ovu stranicu