1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Vaterpolo

Rasprava u 'Sport' pokrenuta od Sherpa, 20. Ožujak 2007..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

Za svega par minuta od trenutka kada ovo pisem ce zapoceti prva utakmice Hrvatske vaterpolske reprezentacije na SP-u koje se odrzava u dalekoj nam Australiji.

Nasa reprezentacija igra u skupini B zajedno s domacinima Australijom , Juzno Africkom Republikom i SAD-om

Ostale skupine
    Skupina A: Srbija, Njemačka, Italija, Japan
    Skupina C: Španjolska, Grčka, Rusija, Kina
    Skupina D: Mađarska, Rumunjska, Kanada, Novi Zeland

Kao sto je onima koji prate ovaj sport poznato glavni favoriti za osvajanje su dvije nama susjedne drzave Madarska, viceprvaci svijeta, i Srbija branitelji naslova. Takoder medju opasnim konkurentima se nalaze Španjolci, Talijani, Grci i mi :happy2:

Ako ima itko tko ce pratiti molio bi da u ovom topicu prodiskutiramo o rezultatima, samim utakmicama, predvidanjima i svemu ostalome sto se moze vezati uz samo prvenstvo.

2. Sherpa

Sherpa Legenda

HRVATSKA 13 - 5 JAR

3. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

E gaziona totalna bila...

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Zapravo i nije, prilicno indisponirana igra nase reprezentacije jer ova utakmica je vec bila obiljezena kao pobjeda, u pripremnoj utakmici prije samog prvenstva nadvisili smo ih 20-2. Njihov golman je jako dobro igrao pa sap prilicno efikasnih isplivavanja. No ipak kada se pogleda generalna slika mi smo idalje za barem klasu bolji od njih

5. Sherpa

Sherpa Legenda

HRVATSKA 10 - 9 AUSTRALIJA

Osigurali smo barem repasaž, sada idemo na prvo mjesto u skupini da osiguramo direktan prolaz u cetvrtfinale i izbjegnemo repasaž

6. Sherpa

Sherpa Legenda

HRVATSKA 10 - 8 SAD

Osigurano cetvrtfinale :nice: :dry: :yeah:

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Koliko netko moze pizditi kada se rano mora ustati da bi gledao utakmicu radi toga sto se natjecanje u kojem je 8 najboljih momcadi iz Europe odrzava negdje u pripizdini u Australiji radi popularizacije ovog sporta. Te su utakmice u neka blesava vremena kada ljudi spavaju. No probudio sam se i vise ne zalim. Sjajna igra nase reprezentacije

HRVATSKA 13 - 3 RUSIJA

Izboreno polufinale i zbilja tezak protivnik. Nasi istocni susjedi i ujedno branitelji naslova. Reprezentacija Srbije. Kada bi rekao da ce biti lagano samozavaravao bi se.

Drugi polufinalni par ce ciniti bolji iz susreta Španjolska - Italija te Mađarska - Njemačka.

8. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

j♥♥ote ja nisam mogao vjerovat kad mi je stara javila!!!!ma dbit cemo srbe,ako bog da,fda i oni izgunbe jednom od nas!!

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Radi cega sam i danas odj♥♥ao fax, radi vaterpolske utakmice protiv trenutnih europskih i svjetskih prvaka. No jedna stvar je sigurna. Nasi danasnji protivnici nece obraniti naslov, razlog mogu traziti u torpedu zvanom Hrvatska

HRVATSKA 10 - 7 SRBIJA

Ovom pobjedom smo osigurali medalju, prvu medalju na svjetskim prvenstvima, a takoder smo se plasirali na olimpijske igre koje ce iduce godine biti odrzane u Pekingu.

Sto se same igre tice bilo smo dominantni. Jedino sto je malo bilo slabije je zadnja cetvrtina no imali smo preveliku prednost da bi nas protivnici mogli stici. Ostaje josh samo jedna utakmica. Protivnik je bolji iz susreta Madarska - Spanjolska, sto nekako vjerujem da ce biti Madarska.

10. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

sssssssssrbbbii su ppppaaaaaaaallllllllliiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PPPPPPPPPPPPOOOOOOOOOOOOOOOBBBJJJEDA!!

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Zar smo nas dvoja jedini koji to prate :laugh: ?

Ima da svi pratite nedeljno finale koje, pretpostavljam, ce biti u jutarnjim satima

12. Kathegar

Kathegar =I=

:w00t:

Dobit ćemo i Mađare. ANY GIVEN SUNDAY!!! :rocks:

13. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

tja ocito sherps,a utakmica ce se praatit nema veze koliko rano je

14. Sherpa

Sherpa Legenda

8 i 15 ili 8 i 45 ako sam dobro uoci negdje...

Naravno da ce se pratiti, da dva dana nisam spavao i da mi tekmu stave u 4 ujutro cu je gledati

15. Sherpa

Sherpa Legenda

Bronca španjolcima, srbi doma praznih ruku

16. Sherpa

Sherpa Legenda

HRVATSKA 9 - 8 MAĐARSKA

Znao sam da ce pobjednik biti neporazen, i na moju srecu to je Hrvatska... Prva medalja na SPovima i odmah zlato. Cvrsta muska igra, sjajna obrana nase reprezentacije, danas prilicno slab napad i velicanstveni FRANO VICAN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PRVACI SMO

17. Nea

Nea curica

18. genesis

genesis Novi Član

19. abominacije

abominacije (/:=D

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

20. Winterstark

Winterstark Novi Član

weeeeeeeehaaaaaaaaaaaaaa