1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Vaša Prva Igra?

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Psychaki, 29. Listopad 2006..

1. Psychaki

Psychaki Gost

Koja je prva računalna igra koju ste igrali?
    I pritom ne mislim na stvari tipa Minesweeper , već na one prave uratke, s instalacijskim CD-om.
    :laugh:

Moja prva , koju mi je kupila mama kad sam bila negdje u 3.-4. osnovne bila Age Of Empires, i na to se, u to vrijeme , bilo lako navući.

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

I pritom ne mislim na stvari tipa Minesweeper , već na one prave uratke, s instalacijskim CD-om.
    Jel shvacas da sa ovime otkrivaš svoj ubernoobishness oko komp. igara? Kada su pošteni gameri počinjali, nije bilo cda :nice:

Prva igra koju sam igrao je bilo neshto na atariju... neki top onak ide lijevo-desno po ekranu i skida aliene koji padaju odozgora.. I onda svaki level sve gadniji alieni, u drugom obliku i s drukcijim attackom. Nikad nisam puno levela presho, imo sam 4 godine ak se ne varam.

A prva igra koju sam prešao do kraja bila je Monkey Island :laugh:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  3. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

prva igra koju sam preso do kraja je tyrian prva koju sam igrao se ne sjecam ali bilo je nesto prastaro i to kod starog na poslu a prva koju sam na cedeu nabavio je Age Of Empires :)

4. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

moja prva igra? na kompu, jos na staroj 286-ici bile su, bile zato jer se ne sjecam koja je tocno bila prva su:prince of persia, minesweeper :nice: , solitaire, freecell...prva igra u boji bila je ak se ne varam dangerous dave, wolfenstein, riptide, prehistorik...ah the good old days :laugh:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  5. kalthir

kalthir woof woof

Dunno. Nekakav pesek sa nekakvim tornjem i jabukama ili nešto. Ne sjećam se. Skrivao sam se ispod stola i vikao 'upucaj ga!' dok mi je stara igrala wolf 3d, ako se to računa.

Prva igra koje se sjećam da sam prešao je duke 3d. Prilično sam izlizao space tipku. Mislim da se posljedice toga vide.

6. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

ummm...ne sjecam se kaj je bilo prvo:

- Super Mario Brothers na Nintendu
    - Super Pang na Amigi
    - Commander Keen 1 na kompu
    - Scorched Earth na frendovom kompu

7. DsAg

DsAg Novi Član

Hmmm... Neka avantura s nekim medvjedićem... Ne sjećam se detalja... Nakon toga su došli Scorched Earth, Mortal Combat i Jungle Strike. Bilo je to doba 386ice ili 486ice... davno je bilo pa se ne sjećam baš najbolje... :onoz:

8. genesis

genesis Novi Član

Na 286ici Prehistorik 2, Aladin, Doom 2, Micro Machines...

Prve igre s CDom su mi bile Mortal Kombat 3 i Tomb Raider

9. Nea

Nea curica

10. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Aladdin i Death Rally. Ah, those were the days. [​IMG]

11. Nechrarh

Nechrarh Gost

Moja prva igra je bila na nekom staaarooom Appelovom kompu i to na onoj disketi od 7.5 incha a zvala se Pirates! ( i imala je ! u nazivu ) :rocks: ( U to vrijeme sam išao još u vrtić )

12. Sherpa

Sherpa Legenda

Igre koje su obiljezile moj zivot

Civilization 1 i Homm2

:smile: :smile: :think:

13. DsAg

DsAg Novi Član

HOMM2 :smile: Još dan danas s društvom to igram preko ljeta... Sve mape znamo na pamet ali i dalje igramo...

14. Sherpa

Sherpa Legenda

HOMM2 :lol: Još dan danas s društvom to igram preko ljeta... Sve mape znamo na pamet ali i dalje igramo...
    Dvije i pol godine konstantnog igranja... postojala je samo jedna mapa koju nikad nisam ni na Easy prosao dok sam sve ostale ubijao na imposible... No moj buraz je i tu mapu doktorirao

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Moja prva igra je bila na nekom staaarooom Appelovom kompu i to na onoj disketi od 7.5 incha a zvala se Pirates!
    :lol:

Jedna od najj♥♥enijih igara ikada

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Prva igra: Raznosač novina!!! Onaj tko se sjeća ili je igrao zna o kojem epskom naslovu govorim.

Prva igra na piceku je bio Age of Empires :lol:

17. Sherpa

Sherpa Legenda

Prva igra: Raznosač novina!!! Onaj tko se sjeća ili je igrao zna o kojem epskom naslovu govorim.
    O da...... Sjecam se.... :lol:

18. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

O da...... Sjecam se.... :lol:

Biraj - PaperBoy or PaperGirl :lol: Legendarna igra ! Tu je još i Đuka ... :lol:

19. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

prva koje se sjećam je bila arkada 'oh, mummy' na frendovom spectrumu 128, s bježanjem od mumija kroz labirint. A na Amigi Defender of the crown :lol: , spašavanje djeva i engleske krune od zlih Normana. :lol:

20. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Ahhh prva igra ...Command & Conquer ..bar što se pc-a tiče ... na c64 je bilo hrpa igrica koje sam igrao :lol:

Podijelite ovu stranicu