1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Uzori

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Aelis, 3. Studeni 2006..

1. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Naslov sve govori. Imate li ih (imaginarni ili stvarni, to nije bitno)? Ili smatrate da vam ne trebaju? Općenito me zapravo zanima vaše viđenje vašeg razvoja. Koliko ste zadovoljni sobom, biste li nešto promijenili i imate li u glavi ideju onoga što biste željeli biti (ako to već niste, a pretpostavljam da ipak niste jer će svatko uvijek nešto naći na sebi što mu se ne sviđa. Trava je uvijek zelenija u susjedovom dvorištu i tako to. :yeah:)?

2. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

Marie Curie :lol:

samo sto se ja ne bih igrala sa radioaktivnim elementima vec sa virusima i ponekom bekterijom :yeah:

3. Thrym

Thrym Novi Član

hmmm, bas sam si i ja razmisljao jucer o tome... pa rekao bih.. John Lennon...

4. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

david bellamy

5. abominacije

abominacije (/:=D

erwin johannes eugen rommel...

veoma zanimljiva lichnost... prokleto sposoban lik sa ozbiljnim konfliktima u pogledu odanosti domovini te osjechaja duzhnosti i shvachanja o nemoralnosti njegovih nadredjenih... makes you think... nije mi uzor ali mu se divim...

6. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

We are what we think. All that we are arises with our thoughts. With our thoughts, we make the world.
    Buddha

Your work is to discover your world and then with all your heart give yourself to it.
    Buddha

:smile:

najveca inspiracija i uzor

7. abominacije

abominacije (/:=D

We are what we think. All that we are arises with our thoughts. With our thoughts, we make the world.
    Buddha

Your work is to discover your world and then with all your heart give yourself to it.
    Buddha

:smile:

najveca inspiracija i uzor

buda ti neche pomoch kad te port governor poshalje na hanging :lol:

on topic: chru btw... podsjecha na godsmene iz planescapea...

8. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

znas, uvjek kada sam igrao PS:T sam bio clan godsmena :smile:

9. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Jedan od največih mi je Royce Gracie . Borac moje građe ( ne pretjerano , zapravo skoro nimalo nabildan ) i nešto teži od mene , ali svaki put kad se borio , uvijek je imao nedostatak snage kao hendikep ... Ipak je dvostruki prvak UFC-a i još mnooogo toga ... Samo dokaz da se mukotrpan rad isplati :omg:

10. lolita

lolita Novi Član

Meni je najveci uzor moja mama!
    mozda to nekima bude smijesno sta nisam navela nekui poznatu povijesnu licnost.. ali ako ikako zelim biti to je da budem osoba kao šta je to žena.. borac i pol,pogotovo sve sto je cinila za mene!
    Ona je zena kojoj se divim, i kojoj bi se divila sve i da mi nije majka!
    A inace, divim se Albertu Einstein-u.. mozda jer imamo istu strast.. prema matematici :omg:

11. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

ma kakve povijesne licnosti.. nemoze mi biti uzor neko ko je zivio 100-200 god. prije mene... a i danas je tesko nac nekog ko bi mi u svemu bio primjer.. ali kad bi bas morao birat mislim da bi mi Zeljko Malnar mogao donekle biti uzor...

12. DsAg

DsAg Novi Član

Ne mogu reći da imam neki uzor po kojem se ravnam ali se divim Deanu Rostoharu. S obzirom da se divim većini njegovih postupaka i dostignućima a biografija je duga, tu je link za one koje zanima. http://www.bujinkan.hr/index.php?page=ucitelj&id=3

13. genesis

genesis Novi Član

Napoleon... Ne mogu reci da mi je bas uzor, al je definitivno jedna od najvecih faca u povijesti. Jedino steta sta je bio nizak...

14. Psychaki

Psychaki Gost

Nemam konkretnih uzora, jer sam previše sklona gledanju I negativnih strana , pa mi idolopoklonstvo ne sjeda dobro na želudac.
    Često govorim da su čovječji uzori korak do idola zlatnih, a to je svojevrsno ropstvo tuđim sjenama...Ako ne prerastu svoj pubertet, uzori, vjerujem, mogu biti i zdravi, ali teška srca priznajem da ne nađoh ni jednog koji bi se mogao nositi s bremenom. :ninja: :laugh:

15. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Nisam sklona uzorima. Ne mogu se povesti za jednom osobom. Možda više njih odjednom u određenim stvarima, ali da ovako kažem ''E on mi je uzor''... Njah, nije to za mene.

16. Bunny

Bunny Novi Član

tata :whistle: ima puuuno razloga za to..

17. Nea

Nea curica

Nemam uzora samo osobe kojima se divim zbog nekoga razloga. Jedna od njih je Majka Tereza :dry: Kao i pjesnicima i piscima jer ja volim pisati, ali nemam talenta pa mi je zadivljujuća spoznaja da netko u tome uspije. :belj:

18. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Uzor: Smrt

Nevidis ju
    Nikad neznas kad ce doc
    Uvijek je prisutna
    Vecina je se boji

19. Moj uzor je Marija Terezija jer uvijek kad mogu pomažem nekome,a i mislim da treba stvarno osoba biti jaka da se brine o gubavcima kao što je i ona činila.
    Isto tako mi je uzor Marija Jurić Zagorka jer nije htjela prihvatiti da žena u to vrijeme nije smjela biti novinar niti pisac
    te se žestoko borila protiv toga i na kraju pokazala da se to isplatilo...

20. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

moj uzor su svi koji razumiju matemtiku. težim tome da im dođem do pete....jer matematika je zabavna

Podijelite ovu stranicu