1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Užas.....

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od She-Ra, 8. Lipanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. She-Ra

She-Ra princess ^^

Ovako,na jednom sam forumu našla(neki možda znaju na kojem)ovo:

Mališani su ispred kuće vezali mačka. Žicom su mu stezali noge, da bi mu zatim lijevu stražnju nogu odrezali do buta, drugu potpuno ogulili, a šapice na obje prednje noge odrezali.

Okrutnost koju su nad susjedovim mačkom pokazala djeca predškolske i školske dobi u Zdencima zaprepastila je ne samo stanovnike toga malog mjesta nedaleko od Orahovice, nego i veterinare, piše Večernji list.

"Nekoliko meni nepoznatih mališana u dvorištu ispred moje kuće vezali su moga mačka Čarlija, potom su mu noge stezali žicom i na kraju žicom ili nekim oštrim predmetom odrezali prednje šapice. Kada sam vidjela što se dogodilo, odnijela sam ga u Veterinarsku stanicu u Orahovicu, gdje je eutanaziran. Bila sam u šoku. Čarliju su udovi bili osakaćeni, lijeva stražnja noga bila mu je odrezana do buta, druga potpuno oguljena, a šapice na obje prednje noge odrezane. Posebno me je zaprepastilo to što su se tako iživljavala djeca koja još ne idu ni u školu. Molim roditelje da svojoj djeci usade više ljubavi prema životinjama, prema prirodi, pa i prema ljudima", rekla je potresena vlasnica Ružica Mijić.

Vlasnica nesretnog Čarlija je o ovom slučaju obavijestila udrugu za zaštitu životinja Život u Osijeku.

U Veterinarskoj stanici Orahovica tvrde da je to prvi prijavljeni slučaj mučenja i ozljeđivanja životinja.

"Djeca muče životinje iz znatiželje, straha ili zbog pukog hvalisanja pred vršnjacima, no na odraslima je da im objasne da životinje osjećaju bol i pate", objašnjava školska psihologinja Ivana Sabol.

"Rijetko koje će dijete samo mučiti životinju, češće se na to odlučuju u grupama jer im to daje osjećaj sigurnosti. Neka se djeca na taj način oslobađaju straha od životinja, druga se osjećaju važnima. Čini mi se da je takvih incidenata više na selu nego u gradovima, gdje više djece ima kućne ljubimce, pa je time njihov odnos prema životinjama drugačiji, mnogo humaniji", pojasnila je u Večernjaku psihologinja.

Uzhas.... :smile: :smile: :lol:

2. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Iako su to djeca, nadam se da nijedno normalno dijete ne bi mački odrezalo nogu i tako ga mrcvarilo. Djeca znaju biti dosta gruba sa životinjama (vidjela sam na svoje oči), ali u smislu da čope mačku za trbuh pa je povuku za rep etc,ali da se ide netko tako iživljavati...
    Definitivno bi kaznila te klince i definitivno zaslužuju batine. Po meni im nikad više ne bi palo na pamet raditi nešto slično!

3. Velena

Velena vintage queen

Danas mačke, sutra ljudi! Mučenje životinja u dječjoj dobi je nešto što svakog psihopata u zatvoru ispituju psihijatri, dakle - normalnom djetetu to ne bi palo na pamet.

4. Elvenstar

Elvenstar missing

Znala sam jednog dečka koji je mučio životinje u djetinjstvu i nije dobro završio.

Bilo bi bolje da ovo nisam pročitala [​IMG] i bolje da ne komentiram [​IMG] .

5. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

eh.. to se ziher nebi dogodilo da im roditelji prije spavanja citaju edgara alana poa, a ne crvenkapicu i takav shit..

6. Tina

Tina Novi Član

Ja bi isti čas poklala te klince.

7. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

:cocky: :smile: a ja vjerujem da ih nebi ni taknula, dapace cak ni opomenula, vec se zgražajućim pogledom udaljila sto je vise moguce..

8. She-Ra

She-Ra princess ^^

Ne znaš ti kakva je ona....

9. Jenny

Jenny Novi Član

ta djeca imaju ocitih problema sa suzdrzavanjem svojih sadistickih nagona :smile:
    mislim imamo ih svi,al ih neki od nas znaju kontrolirati,a ne iz fore ici rezati i cupati udove zivotinjama :nice:
    ak bac moraju nek idu gnjecit kukce i pauke :cocky: :smile: :smile:

mala gamad :cocky: (i kukci i djeca...)

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  10. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

Ne znaš ti kakva je ona....

hoces rec neznas kakva si ti??jer tina je tvoja podvojena licnost

a sad na temu,te klince bi trebalo ozbiljno posla na psihijatriju,jer ak su to napravili macki u tom ranom dobu zivota,be ikakve griznje savjesti..ko kaze da nebi to ucinili isto i nekom covjeu kad narastu?

11. Anria

Anria Aktivan Član

Kad bi ja vidjela da djeca nešto takvo rade mom Mikiju, prvo bi ih sve pretukla, ali svarno bi, kad sestru znam udarit, onda bolje da ne pričam što bi učinila ovim jadnicima...
    Žalosno je to što su roditelji krivi...

12. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

e dobili bi ti klinci od mene batina da im to više nikada ne padne napamet! mislim, što će biti kada odrastu kada im takve stvari sada padaju napamet :lol: :sad:

13. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Svakako se slažem da to normalnom djetetu nebi palo napamet.. Za takvo ponašanje krivim iskljućivo roditelje koji su toj djeci previše dopuštali.. Kako uopće djeca predškolske dobi dođu do nećega oštroga da takvo što naprave????

Vidim da, neće oni dobro završiti.. sad je mačka, za 20 godina će bit mama, tata, sestra i baka.. :evil2: :yeah:

14. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

nadam se da su ih roditelji poslali psihijatru.. jer to je bolesno.. i pokazuje na ozbiljan poremecaj.. to je sve sto cu ja reci... muka mi je od takvih bica...

15. Versius

Versius shajzeshit

:love:
    :dry:
    :tired:
    :tired: :tired:
    :tired: :tired: :dry:
    :dry: :lol: :tired: :tired:
    ovo je bilo prestrasno za citat.... :tired: ... to nisu djeca... i rest my case there...

dakle... suditi kao odraslima...
    .
    .
    .
    :tired:

16. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

mi smo gustericama injekcijom ubrizgavali benzin pa ih onda palili sibicama ko klinci. neki su mackama na rep vezali magnumke...
    vecina nas je ispala normalnim :o))

ovo sa mackama je fakat odvratno, treba znati granicu kad se muce zivotinje!

17. abominacije

abominacije (/:=D

mi smo gustericama injekcijom ubrizgavali benzin pa ih onda palili sibicama ko klinci. neki su mackama na rep vezali magnumke...

*snip* treba znati granicu kad se muce zivotinje!

err... gdje je tochno ta granica? :love:

18. She-Ra

She-Ra princess ^^

vecina nas je ispala normalnim :o))

Kako ste samo mogli........ :love: :tired: :tired:

19. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

mi smo gustericama injekcijom ubrizgavali benzin pa ih onda palili sibicama ko klinci. neki su mackama na rep vezali magnumke...vecina nas je ispala normalnim :o))

ovo sa mackama je fakat odvratno, treba znati granicu kad se muce zivotinje!

kao što je brain rekao... gdje je ta j♥♥ena granica :yuk: aj doji do mene da napravim koju inkvizicuju.... npr mega u dupe... pa će mo vidjeti oće li ti biti žao one gore navedene mačke.....

20. Vorpatril

Vorpatril Novi Član

bas uzas zeno! a najgore je to sto to nije jedini slucaj (daleko od tog) i to sto to ne ade samo djeca vec i odrasli ljudi......

i sto rekoste, djeca kao mala eksperimentiraju. nemaju jos izgradjenu savijest, ali kad klipani od dvanaest trinaest godina bacaju macke od zid, poljevaju pse i druge zivotinje benzinom pa ih onda pale, guraju petarde kojegdje i tko zna kakve sve grozote iz ciste pakosti, onda se trebamo zapitati jesu li ti ljudi (kad odrastu) doista normalni ili se to samo tako cini??? :mad:

najveca zivotinja koju sam ucmeko je bio mis. mama mi naredila da ga bacim u wc skoljku i....... :cry:
    inace nisam imao potrebu da mucim ista, pa to nisam ni radio :tired:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu