1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Uwe Boll Snima Bloodrayne 2

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Ares, 18. Studeni 2006..

1. Ares

Ares Gost

Uwe Boll navodno snima Bloodrayne 2, ali zanima me samo kako je on uspio to dobiti da snima uopće ???

2. genesis

genesis Novi Član

Jedino kaj me zanima od njega je Far Cry

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Svaki put kad Uwe Boll snimi film, jedan anđeo izgubi krila :sad:

4. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Điz tog konja bi trebalo ubiti ...svaki , ali baš svaki film kojeg se prihvati ispadne teško smeće :sad:

5. Nechrarh

Nechrarh Gost

Uwe Boll navodno snima Bloodrayne 2, ali zanima me samo kako je on uspio to dobiti da snima uopće ???
    Pa snimio je jedinicu...pa valjda ima prava i za dvojiku....

6. kalthir

kalthir woof woof

Problem je u tome što su na njegov boksački turnir primljeni samo g33kz, pa nitko od njih nije bio u stanju dugoročno ga onesposobiti.

7. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Problem je u tome što su na njegov boksački turnir primljeni samo g33kz, pa nitko od njih nije bio u stanju dugoročno ga onesposobiti.

:lol: :lol: dovoljno receno

8. Ares

Ares Gost

GOD!! ipak on snima Far Cry, ali kao i uvijek mislim da će mu film ispasti loš....

ipak snima i Halo pa se neki mogu zabrinuti

evo vam trailer od Halo Warsa, pa zapamtite kako izgleda !

http://youtube.com/watch?v=IfDyguXdqY8

9. Burnt_man

Burnt_man Novi Član

Uwe ne snima Halo, Peter Jackson snima Halo. Bil Gates voli svoje igrice. Ovaj halo Wars je inaće real time strategija.

10. Ares

Ares Gost

Hvala bogu da ima ljudi koji se malo razumiju ovdje, thnx na priključivosti :cocky:

Nebrini se ja sam ipak malo bolje uključen nego što misliš! :cocky:

Plot Outline: After they crash-land on an artificial ring-world called "Halo", a navy captain, his surviving marines, and a genetically-and-surgically-enhanced supersoldier called "Master Chief" must find out what the Covenant, the genocidal alien race they are at war with, are looking for on the ring. However, Halo holds more secrets than either side imagined.

Evo vam plot outline :D

11. Nechrarh

Nechrarh Gost

Uwe ne snima Halo, Peter Jackson snima Halo. Bil Gates voli svoje igrice. Ovaj halo Wars je inaće real time strategija.

Ne snima ga Jackson, već Neill Blomkamp (3000 Miles to Graceland i Drak Angel ), a Peter Jackson je JEDAN od producenata...

12. Ares

Ares Gost

da imaš pravo bilo bi nekada i lijepo od nas kada nebi pregledali stranice već ih usto i pročitali :dry:

13. DsAg

DsAg Novi Član

Offtopic al... kad izlazi Halo Wars? Na službenoj stranici piše samo "stay tuned" :ninja:

14. kalthir

kalthir woof woof

15. samarilech

samarilech Novi Član

http://www.gametrailers.com/player/30630.html

Ajme ovo je odurno. Til Schweiger + neka ženska + loša kamera + loši dijalozi + nezanimljiva akcija = sranje od filma. Znači ništ novog kad se o Bollu priča. Jedino je Udo Kier bio i ostao legenda :blush:

16. Sherpa

Sherpa Legenda

Ovo moram gledati.... NE!!!!

17. Sly

Sly Novi Član

Zar nije Bloodrayne 2 već snimljen? :love:

18. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Pa trailer za farcry cak i oke izgleda, steta sto su te scene vjerojatno najbolje iz filma :laugh:

19. Edmonde Dantes

Edmonde Dantes Tiger blood infused warlock

Hm, ne. I sam trailer je katastrofalan. Inače, nisam nijedan Uwo-ov film pogledao. Krenuo BloodRayne i nisam mogao izdržati više od 10 min.

20. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ne vidim po cemu se taj trailer razlikuje od trailera ostalih akcijskih filmova :cocky:

Podijelite ovu stranicu