1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Usa

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Nea, 6. Lipanj 2007..

1. Nea

Nea curica

:w00t: mislim da je ovo jedino smiješno Amerima :lol: svima nama ostalima je upravo onako kakvo je i stanje: jadno, cinično, ironično, crnohumorsko, istinito...

Da li postoji itko tko danas Amerima može reći NE i DOSTA? pri tome mislim i na EU... Rade što hoće u Iraku, za Gvantanamo (ne znam kak se piše :w00t:) pričalo se i zašutjelo, kako su samo bili bezobrazni tražeći od svojih saveznika i od ostalih da potpišu onu povelju da njihovim vojnicima nitko ništa ne smije i da im se ima suditi samo u USA, kao najveći svjetski zagađivač neće da potpišu ugovor iz Kjota, ne želim niti zamišljati što rade u Africi kada joj šalju svu onu pomoć u lijekovima, kažu da su poljoprivredu cijele Južne Amerike upropastili GMO sjemenom upravo zato da ih drže u šaci, Indijance ne treba niti spominjati....

No, s druge strane što očekivati od zemje koju su sazdali lopovi, ubojice i probisvijeti, te vjerski fanatici...

Da li će ikada izgubiti svoju moć? Da li će ikada iznići netko ravan njoj?

:w00t: osim Kastra i Kube :lol:

2. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Mislim da je ovo topic za spam i pižđenje oko stvari koje se ne mogu promijeniti.

3. Nea

Nea curica

:w00t: kao prvo NIJE za spam, a sve se može promijeniti jer da nije tako i da tako svi razmišljaju još bi bili u pećini :w00t:

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Jučer Rim, danas USA, sutra Slovenija. Povijest se ponavlja i zlo se nikad nije desilo ikako drugačije nego pod krinkom višeg cilja, sveopćeg dobra i uništenja zla od strane Pravde kojom se poistovjetio narod, religija, rasa etc.

5. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

slažem se s sWar-om, netko mora raditi sranja. Što se mene tiće, nema brige, postojao je i Hitler, i s puno manjom zemljom napravio toliki kaos.... a što je amerika tada napravila protiv njega??? Gubia je rat dok nije udarila nuklearkom! Što se dogodilo u vijetnamu??? izgubila krvavo, boliti će je cijeli život, samo to nikada neće priznati... što radi i Iraku??? Sjede u grmlju i mole ALAHA da im pomogne. Oni su narod nesposoban za ratovanje, s pretilima debilima,. Ako igdje krenu, neće daleko doći, imaju samo ime (Veliki Amerikenjci) i nekoliko nuklearnih glava, a njim me jedino strah, jer su jedino oni dovoljno glupi da ih upotrij♥♥e...

PS. neka ruse naljute pa će viditi da su pčkice kada im oni očitaju lekciju :cocky:

6. Psychaki

Psychaki Gost

nije ni Rusija što je nekad bila. . .:cocky:

7. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

slažem se s sWar-om, netko mora raditi sranja. Što se mene tiće, nema brige, postojao je i Hitler, i s puno manjom zemljom napravio toliki kaos.... a što je amerika tada napravila protiv njega??? Gubia je rat dok nije udarila nuklearkom! Što se dogodilo u vijetnamu??? izgubila krvavo, boliti će je cijeli život, samo to nikada neće priznati... što radi i Iraku??? Sjede u grmlju i mole ALAHA da im pomogne. Oni su narod nesposoban za ratovanje, s pretilima debilima,. Ako igdje krenu, neće daleko doći, imaju samo ime (Veliki Amerikenjci) i nekoliko nuklearnih glava, a njim me jedino strah, jer su jedino oni dovoljno glupi da ih upotrij♥♥e...

PS. neka ruse naljute pa će viditi da su pčkice kada im oni očitaju lekciju :lol:
    1. amerika je primarno u WWII ušla protiv Japana, a Njemačka je došla u paketu.
    2. amerika je prvi ozbiljni okršaj sa njemcima imala tek u 2. polovici rata (onih par okršaja podmornica i brodova ne računam, kao ni napade na konvoje pomoći). Rat je gubila Europa.
    3. nuklearkom su udarili na Japan, i to NAKON pada Reicha
    4. vijetnam službeno nije rat jerbo ga USA nije objavila kao takvog. službeno. e, da - i nisu bili naviknuti da se bore protiv gerile.
    5. irak je primjer američke bahatosti. EU nije ništa poduzela jerbo su pametni i ne žele riskirati nuklearni sukob koji bi glupi ameri na vrhu izazvali (europske 'lutke na koncu' :smile: britanjia :laugh: neću komentirat)
    6. USA ima aresenal nuklearnih bojevih glava veći i od rusije, a ne samo par njih. službeno. u neslužbene brojke neću ulazit.

ono, probaj ne navodit povijesne 'činjenice' ako ih neznaš. i da, ja sam prilično siguran u ovja dio sa WWII jerbo sam pročitao jedno 20ak povijesnih knjiga, ne računajući udžbenike iz povijesti iz škole :nice:

nije ni Rusija što je nekad bila. . .:cry:
    nažalost, nije :sad: za CCCPa se bar netko mogao postaviti kontra amera i sa nečim više od bijesnih riječi 'mi to nemožemo tolerirati'.
    danas promijene ploču kada stigne mala uplata na državni račun :belj: :dry:

smrt američkom imperijazmu! sloboda narodu!

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  8. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

ono, probaj ne navodit povijesne 'činjenice' ako ih neznaš.

Evo bez uvrede, ali to često radiš. Kao s onim statistikama koje govore da je većina Hrvata siromašno jer su dizali kredite za dionice :-D koje su propale (jer dionice su smećogovnarija najgore prevarantske vrste).

9. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Erm, iz ovog tvog posta nije očito da je on usmjeren himu. Zbog kvota u kojemu se spominje klosh.

10. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

shvatio sam i sam kome je ovo išlo. nije bed. glavno da se mith i ja razumijemo :smile:

11. Velena

Velena vintage queen

12. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Sasvim odgovarajuce :ninja:

13. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

14. Elvenstar

Elvenstar missing

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ma ona druga je bolja :ninja:

:laugh:

16. Sin

Sin Paladin of Eydis

Davno sam imao jednu ideju kako treba protutnjat amerikom (Washington - područje oko Bijele kuće) sa poljoprivrednim zrakoplovom punim nervnog plina... no ideja se izjalovila zbog nedostatka financija... :ninja:

17. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

šta, za plin i avion se ima, al ne i za gorivo? :ninja:

18. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Bogme, tako stvarno ispada ko na toj slici..

Meni su osobno ameri jako pali u oćima odkada sam vidio par dokumentaraca i nekolicinu njihovih postupaka.. stvarno su se probahatili i nekako mi je sve izglednije da će se ono proroćanstvo o WWIII i obisitiniti i da će amerićka polovica biti wasteland jer će navući gnjev ostatka svijeta.. A u ostatku svijeta imaš Ruse kojih ima ko Rusa, i imaš Kineze kojih ima ko Kineza, i imaš sve ostale male državice koje tehnološki nisu toliko napredne,ali su srćane.. Kad bi se to desilo, ameri nebi imali šanse jer bi čak i njihov predsjednik vjerovatno mislio da ga napada pulover od kašmira a ne neka država..

A prema proroćanstvu, nakon WWIII slijedi tisuću godina mira i prosperiteta.. Samo se nadam da ću ga preživjet da uživam u tome..

19. Sin

Sin Paladin of Eydis

Pulover od kašmira :ninja: :laugh: :lol:

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Damn neće učitati evo je:

@TYRONIUS: proroK->proroČki, proroČanstvo a da o da o pridjevima na čki, ški, ski ne govorimo... nema ĆKI nikad! Ni ŚKI isto. -_-
    samo su tri savjeta, lako pamtljiva i to ovdje -> http://www.eydis.info/Opismenjivanje-t1610.html

Podijelite ovu stranicu