1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Traži Se Udomitelj

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Laucien, 4. Siječanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Laucien

Laucien The Harper

Ima li ko mjesta u sobi na dvije noći? Ja i draga idemo na konc od Theriona pa nam treba smještaj...
    To su dvije večeri, 1. i 2. veljače, tj. četvrtak i petak večer...
    Anybody od stare ekipe?

Tnx unaprijed :smile:

EDIT: U Zagrebu smještaj, da...

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

rado, ali je kod mene nula bodova...ja sretan ak sam na wc-u solo... -.-

e, a jel se vec prodaju karte za to? koliko su? :smile:

3. Laucien

Laucien The Harper

rado, ali je kod mene nula bodova...ja sretan ak sam na wc-u solo... -.-

e, a jel se vec prodaju karte za to? koliko su? :smile:

160 kuna, ja maloprije rezerviro :)

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Ja pljujem po Zagrebu. Non-stop ;)

Al idem tamo na fax (nadam se). Zašto? A jebiga, razvijeniji je... Zato ga i ne volim. Kontra-industrijalizacija i te spike :D
    Ja ti necu lagat i ja te necu primiti, gore ti je razlog. Inace bi razmislio

5. Kathegar

Kathegar =I=

Dobro al on nije pitao tko ga neće primit... :smile:

6. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

DA E NECU TE NI JA PRIMIT I NISAM NI IZ ZAGREBA. Kak' volim kad se ljudi ubacuju gdje ih se ne pita :) Kaj smo sad svi trebali doci i reci necu, i brain_fart koji zivi kod udomitelja, i moja teta koja radi u Zg-u, i moja baba debela, i jesu li svi oni koji nisu iz Zg-a trebali reci da nisu :)
    Pusek Sherps :)

7. abominacije

abominacije (/:=D

*snip* i brain_fart koji zivi kod udomitelja, *snip*

:smile:

wtf?

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Valjda je htio reć da živiš kod udomitelja.

9. abominacije

abominacije (/:=D

pa u to ime i ide wtf...

drogged up communist!

10. Jenny

Jenny Novi Član

hmm...ja bi mogla jer imam jedan cijeli stan slobodan :smile:

11. Laucien

Laucien The Harper

Ja ti necu lagat i ja te necu primiti, gore ti je razlog. Inace bi razmislio
    Respect :evil2:

hmm...ja bi mogla jer imam jedan cijeli stan slobodan :evil2:
    Stvarno??? Ok, PM-am te

EDIT: rilonna shoutbox :P

12. Nechrarh

Nechrarh Gost

Opa....vidiš, vidiš....ne bi te ni ja udomio zbog onog gore (a imam mjesta) - što si napisao o Zagrebu - zbog svojeg stajališta i otvorenog mišljenja (ipak je ovo demokracija) bio sam čak i izbačen sa jednog foruma, jer sam javno napisao što mislim o ljudima koji JAVNO pljuju po Zagrebu, a žive u njemu (ili studiraju)...

Uostalom, jesi mi ti neki metaler....dolaziš tu na koncert i onda kao mala curica tražiš smještaj (dobro, ajde, nisi čru metaler jer niti jedan ne bi uokolo hodao u onim gay tajicama, šlapicama i kostimiću :evil2: ).

Ko da ja kada idem u Beč na koncerte tražim smještaj - nakon koncerta se još tulumara po gradu, a ako se već mora spavati onda se odkrmi na kolodvoru....
    Ili tu dodjes s autom, pa ako vec moraš spavati odspavaš u autu....ili jednostavno ko frend i ja na BG u Zloveniji upoznaš i pokupiš neku lokalku/lokalca i skvotaš kod njega dan ili dva.....

13. Laucien

Laucien The Harper

Opa....vidiš, vidiš....ne bi te ni ja udomio zbog onog gore (a imam mjesta) - što si napisao o Zagrebu - zbog svojeg stajališta i otvorenog mišljenja (ipak je ovo demokracija) bio sam čak i izbačen sa jednog foruma, jer sam javno napisao što mislim o ljudima koji JAVNO pljuju po Zagrebu, a žive u njemu (ili studiraju)...

Uostalom, jesi mi ti neki metaler....dolaziš tu na koncert i onda kao mala curica tražiš smještaj (dobro, ajde, nisi čru metaler jer niti jedan ne bi uokolo hodao u onim gay tajicama, šlapicama i kostimiću :evil2: ).

Ko da ja kada idem u Beč na koncerte tražim smještaj - nakon koncerta se još tulumara po gradu, a ako se već mora spavati onda se odkrmi na kolodvoru....
    Ili tu dodjes s autom, pa ako vec moraš spavati odspavaš u autu....ili jednostavno ko frend i ja na BG u Zloveniji upoznaš i pokupiš neku lokalku/lokalca i skvotaš kod njega dan ili dva.....

Ah... već sam reko da je ono bila šala... aj boli me neka stvar...

Nemam auto buhuhuuuu

Za crveni dio - :evil2:

14. Nechrarh

Nechrarh Gost

Ah... već sam reko da je ono bila šala... aj boli me neka stvar...

Nemam auto buhuhuuuu

Za crveni dio - :evil2:

Ha čuj, nabavi si frenda ili frendicu koja ima auto....
    A za one gay tajice i kostimić....sorry, ali imamo te i ovjekovječenog na slici.....tako da nam tu nemaš što :evil2: jer buš do nas bio :dragon:

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

E ak još neko oftopikne zalockam topic pa kakajte drugdje.

16. Nechrarh

Nechrarh Gost

E ak još neko oftopikne zalockam topic pa kakajte drugdje.

Hej, pa nije to offtopik :evil2:
    To je samo prijetljsko srednjovjekovni razgovor dvojice poznanika oko smještaja i koncerta :evil2:

:dragon:

17. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

e zbog ovakvih idiotarija ljudi dijele banove :think: :unsure:

18. Laucien

Laucien The Harper

Baah ipak nemožemo kod Rilonne spavat... Ima koja dobra duša?

Btw. plan je novi, spavali bi i u subotu večer...
    Dakle spavali bi 1., 2. i 3. večer...
    Any1???

19. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Baah ipak nemožemo kod Rilonne spavat... Ima koja dobra duša?

+1 :happy: Ima tko stan za 1 večer ? ( Daklem s 1.2. na 2.2. )

20. Kathegar

Kathegar =I=

*snip* Uostalom, jesi mi ti neki metaler....dolaziš tu na koncert i onda kao mala curica tražiš smještaj (dobro, ajde, nisi čru metaler jer niti jedan ne bi uokolo hodao u onim gay tajicama, šlapicama i kostimiću :ninja: ). *snip*

O pa da...ti si čr00 epic gay metaler, you should know right? :ave: :yeah: :ave:

daj ga pusti nek se snalazi...ti spavaš u autu il na kolodvoru, on će u krevetu j♥♥at...iskreno i ja bi tražio nekog da me udomi na par dana kad bi bio s curom...

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu