1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Traži Se P O M O Ć Svih Č L A N O V A

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Nea, 29. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nea

Nea curica

Pošto je Levi nesposoban da otvori topic i objasni svim članovima koje probleme imamo s forumom :nice: (ili misli da nikome nije ovdje stalo da forum opstane :nice: ), a Bel je pasivan i ne traži od Levija odgovore :omg: onda će n00b koji nema pojma o čemu se radi otvoriti topic. :nice:

Levi kaže:

Ljudi to su sve resursi koji koštaju i ako bude 10 guildova tolko više resursa se troši a kladim se da nitko od vas niti nije promislio da da koju kunu pa da se rješi problem bandiwitha jer trenutno se troši 27 giga mjesečno.

Tako da će za koji tjedan dok cemo morati ili promjeniti forum ili ukinuti SVE osim postanja biti zanimljivo slusati ove sitnice.

Sad se sve trpa u "admin odjeb" kanticu a dok sam prosio za donacije u vezi foruma u šuplje koja je to kantica bila?

Znači problem je:

1. Neke stvari troše previše bandwidtha (ne znam niti napisati ovu riječ nego je cp :omg: ) na forumu, a kada ponestane bandi forum će biti samo prazna stranica.

Kako smanjiti potrošnju bandi?

Prijedlog kojeg moraju sprovesti admini:

1. Otkriti nepoznate potrošače bandi. Exxar kaže: No ta potrosnja bandwidtha nije do providera, vec do neke nebuloze koja josh nije otkrivena kolko znam.
    2. Pica-boce na forumu premjestiti. shadowww kaže:zato lijepo treba uzet 2-3 sata i sve gifice, i sve slikice koje sastavljaju forum prebaciti na photobucket... nesto ce se sigurno ustedjeti... :)

E pa nek se admini prihvate svog posla i to naprave jer od kukanja nema ništa. :omg:

Prijedlog za moda:

1. Neka se sve slike članova premjeste u fotoalbum kojeg Eydis ima i na kojem se već nalaze slike s mitinga. Ovo je moj prijedlog tako da znate po kome pljuvati. :omg:

Prijedog za sve ostale članove:

Ukoliko želimo postati i družite se i dalje na Eydisu ne bi nam bilo teško napraviti neke stvari:

1. Neka se smanje avatari po veličini i kb.
    2. Neka se smanje slike u sigovima.
    3. Sve slike koje stavljamo po forumu u postovima neka se uploadaju na neke od stranica predviđenih za to.
    brain_fart kaže: pa e... opche ne kuzhim ekipu koja uploada stvari na forum... mislim... choek se zhali da nema bendvita a vi trpate na server stvari koje biste puno lakshe mogli potrpati na neki upload servis...
    evo jedan ultra jednostavan koji ja koristim... besplatan i brz...http://www.box.net/

Svi oni koji ne znaju kako se to radi neka bez srama pitaju i bit će im objašnjeno, a ostali koji imaju još linkova na takve sttranice neka ih stave na forum da budu dostupni svima.

4. Neka se sve igrice koje ljudi baš ne vole igrati i koje nisu dobre obrišu.
    5. Guildovi se mogu organizirati tako da se u topicu napiše popis pojedinog guilda (kao što smo i napravili), jedan član neka se izabere kojem će se prebacivati lova i stvar rješena. Ako chat nedostaje i ako je nešto hitno može se dogovoriti preko pm-a.

MOLE SE SVI ČLANOVI POGOTOVO ONI KOJI IMAJU ZNANJE IZ INFORMATIKE

1. Da daju prijedloge na koji bi se još nepoznati način bande mogle trošiti
    2. Da daju prijedloge na koji način smanjiti poznate stvari koje troše te glupe bande :nice:

A ti bi Levi mogao napisati na koji način bi se količina tih band...blja.. mogla povećati i koliko bi to koštalo da vidimo da li bi se lova mogla skupiti. :nice:

Ako ostanemo pasivni i nezainteresirani moglo bi se vrlo lako dogoditi da Eydisa vrlo brzo ne bude. Više nije problem da li će biti 5 postova na dan pa da se govori o propasti foruma. Nego je sada postao problem što neće biti mjesta gdje bi se uopće napisali ti postovi, neće biti mjesta gdje bi se razmijenili pm-ovi, niti gdje bi se samo chatalo u Boxu.

Dakle, doista, opstanak ovog foruma ovisi o svima nama. :cry:

Edit: @Exxar - n00b ti riješio problem kako G U R P S E (ili su grupsi :omg: :omg: ) napisati velikm slovima :nice:

2. abominacije

abominacije (/:=D

3. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

po mome misljenju box je apsolutno nepotreban :nice:

a i mislim da bi ljudi trebali brisati svoje PM-ove(sad se sjetih da bi mogla i ja) da se napravi mjesta na forumu :nice:

4. abominacije

svaka chast swarostu na fichrima koje je stavio na forum, ali mi se chini da nije rachunao s ovolikom potroshnjom... e sad, prichao je neshto da igre ne troshe puno prometa... no ipak... sumnjam da bez njih ne bi mogli prezhivjeti... te sve flash arkade and whatnot... jel ovo forum ili themepark? :nice:

5. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Nisam pasivan, jednosavno se ne bavim stvarima koje nisu moje područje...
    nisam baš informatički obrazovan, niti mi je itko naglasio da treba rješavati problem s Bandwithom.
    Nego, shouthbox se lako makne i zamjeni mIRC kanalom...
    Igrice su nepotreban (iako ponekad zabavan) dodatak.
    Ne razumijem se, al mislim da sve one slike u albumu ne gutaju ništa...
    Šta se avatara tiče... dosta ljudi ima ogromnu sliku, koju forum umanji... da ju vi sami umanjite, uštedili bi nešto

6. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Ovako , za početak trebalo bi maknuti slike iz sigova , avatare ostaviti ali smanjiti veličinu na 90x90 time bi se nešto dobilo .

Sve slike uploadati na photobucket a na forum samo linkati ili staviti thumbse .

Igrice ... yeah kewl ali mislim da su nepotrebne ...

E sada kinky part ..koliko su veliki članci i slike u njima ...

Bilo bi idealno da forum služi samo kao forum , a da imamo još i web stranicu sa ostalim glupostima .

ne stavljati nikakave fileove kao attachmente u postove

I da ... mislim da nije problem da svaki član odvoji neku lovu ( jebga zadnji puta nisam ni ja dao jer sam bio offline mjesec dana no nije bitno ) pa da se raspolaže sa više sredstava ....

Ke ja znam ... ajd skubicirajte nekaj

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Opet sam party pooper ali 20 giga zauzima sam index.php dakle osnovica foruma bez ikakvih dodataka čak i bez postanja i otvaranja tema. :nice:

Zašto nitko to nisam nigdje vidio na početku uf :nice:

8. abominacije

skreshi igre i onda javi kolko ti nofchicha treba mjesechno... siguran sam da su chlanovi foruma ljudi od naroda i da su koliko toliko socijalno empatichni... pa da se neshto i sredi...

9. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Fičrsi zauzimaju oko par postotaka maximalno. :nice:

10. abominacije

po meni jedini fichr koji bi trebao ostati je shoutbox... doprinosi aktivnosti foruma i na taj nachin se dobija neshto jachi osjechaj fantasy communitya... bar po meni... mogao bi napraviti neki poll gdje bi glasali za one fichre koje bi trebalo ukinuti...

11. Nea

Nea curica

@Bel - općenito između vas dvojice ne postoji nikakva komunikacija i to se vidi na forumu :nice: i obojica ste krivi jednako, pa nastojte to riješiti jer niti jedna od vas dvojice nije recimo kao ja da plane i kad treba i kad ne treba, tako da bi vaša suradnja bil čisti i divni 69 :nice:
    Bel ja te i dalje volim jednako i jednako mislim da si divan admin. Levija ne volim :omg: ali je i on dobar teh admin kad već moram to reći. :omg:

Znam da foto album ne zauzima prostor zato sam i mislila da se slike usera prebace u njega. :nice:

@Levi - j♥♥ote postoci :nice: vidi što su ljudi predložili pa stavi na papir, postotak tamo i vamo i skupi se... Taj index što zauzima te gb jel možeš što vidjeti (i da li uopće zmaj ima veze s tim)? Mislim da nam ne trebaju niti toliki smajlići :love:

Mislim da box zbližava ljude i da bi trebala biti zadnja opcija za smanjivanje. Također je dobar za obavijesti i tako.. :nice:

12. Kathegar

Kathegar =I=

Prijedlog@Levi&Belm:

Maknite index.php...tj ovaj s newsima itd...ne treba nam jerbo nitko ne stavlja newse...stavite samo frontpage s linkom na forum...možda kakvom sliko i to je to

Maknite Shoutbox..pmovi valjaju

Slike u sigovima...iako sam ja veliki zagovornik ovoga slažem se u potpunosti da ne trebaju bit tamo sad kad imamo ovaj problem...maknuo sam iz solidarnosti :nice: mislim da bi i drugi trebali...što se tiče tagova za gilde nek mi s egilda masteri jave pa će dobit male tagove od 20x10 px i bok

igre isto tako maknuti...možemo bez njih...

13. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

me agree sa svim prijedlozima, a što se tiče novčića, neko će mi morati objasniti kako da ih dostavim iz sarajeva do zagreba :nice: :love: :nice:

14. Sherpa

Sherpa Legenda

Previse babica kilavo djete.

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ne kužim.

16. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

ha, čuj, ja se nikad tim(novcem)nisam zamarala, za to je tata zadužen, ja samo znam kako izgleda i znam da ga prezirem a ostale stvari u vezi sa novcem me jednostavno nisu zanimale (niti će)

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Mislio sam na Sherpu, :)

18. Nea

Nea curica

Previse babica kilavo djete.

Čak i dvije glave su pametnije od jedne :viking:

Sada nam nije potreban pesimizam i negativnost. Ovo je vrijeme za djecu cvijeća. :viking:

19. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

ja također :viking: , ne volim baš onu poslovicu

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Svi govore treba ovo treba ono, a ako se ne varam da je tamo prije mjesec dana levi napomenuo da amerika trosi najve bandwidtha i vjerujem da se je postotak njegove potrosnje zadrzao. Tako da je manje vise svejedno sto mi ukinemo kada idalje nismo skinuli glavninu potrosnje za koju nismo zaduzeni

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu