1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Tool

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Disciple, 11. Kolovoz 2007..

1. Disciple

Disciple Novi Član

Mislite li da su jedan od najkvalitetnijih grupa današnjice ili vas jednostavno nevjerovatno živciraju?

2. Elvenstar

Elvenstar missing

Disciple, molim te da ako si već otvorio topic napišeš malo više o njima, kako bi i ljudi koji ih ne slušaju znali o čemu se radi :lol: .

3. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

:lol: :lol: :lol: za topic!!

Obožavam Tool, oni su apsolutno drugačiji od svih ostalih, možda ne bi osvojili nagradu za jednu od najkvalitetnijih grupa današnjice, ali bi definitivno bili nominirani za nju!
    Njihova glazba prodire, potresa, ispunjava i potiče na razmišljanje.

U devetom mjesecu napokon dolaze u našu malu domovinu i naravno da sam među onima koji imaju vip ulaznice :lol: :lol:

4. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

koji je to tip glazbe uopche? odakle su? cuo sam za tool, a mozda sam i cuo nes od njih no ne znam... :lol:

5. Disciple

Disciple Novi Član

E ovako.... Ukratko;

Tool je grupa ljudi koji su se skupili u kasnim 80tima u Los Angelesu. Počelo je sa gitaristom po imenu Adam Jones i vokalom po imenu Maynard James Keenan (MJK u ostatku teksta). Njih dvojica su se upoznali na studiju umjetnosti u LA-u, zaključili da imaju slične svjetonazore i odlučili stvarati glazbu zajedno. Nalaze se sa bassistom Paul D`amour i počinju raditi glazbu zajedno... Sviraju u prostoru kod MJKovg susjeda bubnjara Danny Carey-a, koji im uskače iz samilosti na mjesto bubnjara jer im često dogovoreni bubnjari ne dolaze na probe. U tim trenucima se formira grupa Tool.

1992. im izlazi EP pod imenom Opiate.
    1. Sweat
    2. Hush
    3. Part of me
    4. Cold and ugly
    5. Jerk-off
    6. Opiate
    6. The gaping lotus expirience - hidden track

Opiate je direktan, sirov i vulgaran. Bio je to idealan način za objavljivanje svijetu da su tu. Sam album se najviše bavi kritiziranjem tada nove i sve popularnije američke religije Scientologija. Zato i je na naslovnici albuma svećenik koji ima klasične karakteristike izvanzemaljaca. Prvi video spot je Hush u kojem je cenzurirano prvih pola minute pjesme zbog slijedećeg razloga...
    Opiate:
    "Choices always were a problem for you.
    What you need is someone strong to guide you.
    Deaf and blind and dumb and born to follow,
    what you need is someone strong to use you...
    like me,
    like me.

If you want to get your soul to heaven,
    trust in me.
    Don't judge or question.
    You are broken now,
    but faith can heal you.
    Just do everything I tell you to do.
    Deaf and blind and dumb and born to follow.
    Let me lay my holy hand upon you. "...

Zasad toliko.... nemam vremena više za pisanje...nastavak slijedi :w00t:

6. Danci

Danci Aktivan Član

vip ulaznica mi već tjednima stoji na stolu :mrgreen:

ali mene je i dalje strah spota Parabola :lol: :lol:

7. quixoticelixer

ali mene je i dalje strah spota Parabola :lol: :lol:
    Schism ftw :mrgreen:

8. u paraboli glumi stanoviti muzicar tricky

9. Disciple

Disciple Novi Član

Ej ekipa... sam me zanima... što dobivaš s VIP ulaznicom?

10. quixoticelixer

Pa zapravo ništa osim činjenice da te puste 15 min. ranije nego ostale... right Danci? :great:

p.s. a i mislim da je bila jeftinija kojih 30ak kn ;)

11. Disciple

Disciple Novi Član

Ta činjenica mi i nije baš nešto primamljiva... Gužvanje u prvim redovima samo da bih vidio kakav uzorak Maynard ima na gaćama mi je :laugh: .... Šalata je tako i tako malen prostor, ako baš želim vidjet ću i kakav je uzorak ali ću definitivno imati bolji doživljaj zvuka i slike ako se udaljiš od na pristojnu udaljenost od pozornice. a da ne govorimo da se možeš i razmahati :laugh:

Eh da.... ako vam se da, zanimaju me vaše interpretacije spotova kao što su Parabola, Schism i Stinkfist...

12. quixoticelixer

Ma stvar je u tome da volim sve vidjeti izbliza :laugh:
    A i fotićem će bolje slike ispasti :laugh:

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Eh... meni bi Tool (i APC) bio izvrstan bend da nemaju muziku koju imam inicijative slusati samo dok sam pijan. Ebiga... ja nemrem bez zestokog i nabrijanog. Al sta je je, koncepti i lyricsi su prej♥♥eni.

14. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

Eh... meni bi Tool (i APC) bio izvrstan bend da nemaju muziku koju imam inicijative slusati samo dok sam pijan. Ebiga... ja nemrem bez zestokog i nabrijanog. Al sta je je, koncepti i lyricsi su prej♥♥eni.
    likewise...

15. abominacije

abominacije (/:=D

idem danas kupiti kartu.

:cocky:

16. Psychaki

Psychaki Gost

ukoliko opljačkam baknu :lol: :belj:

17. quixoticelixer

Najveći koncertni događaj ovoga ljeta dobio je novo mjesto održavanja.

Tool će svoj sjajan koncert održati u Domu sportova radi iznimnog interesa publike za ulaznice, te laser showa i velike produkcije koja je prikladnija za veliku dvoranu Doma sportova.

Tako će svi koji su i priželjkivali vidjeti TOOL u njihovom pravom mističnom izdanju doći na svoje. :love:

Tool u Zagreb dolazi iz Bologne dan ranije tako da će se u našem gradu zadržati dva dana, a nakon zagrebačkog koncerta odlaze za Beograd gdje ih očekuju tisuće fanova u Hali Pionir.

Kupci VIP ulaznica ulaze 15 minuta ranije, te imaju ograđeni VIP prostor ispred pozornice, kao što je bilo predviđeno i za Šalatu. :love:

:w00t:

18. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

volio bi ih vidjeti uzivo, damn.

19. quixoticelixer

Igraj nagradne igre :smile:

20. abominacije

abominacije (/:=D

kupih si kartu.

sad josh samo da saprofiti stignu na vrijeme.

Podijelite ovu stranicu