1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Tomphson

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Fenrir, 13. Veljača 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Fenrir

Fenrir Novi Član

Ok, sto mislite vi o tomsonu?
    Ja opcenito envolim naciuonalno nabrijane ljude, a i opcenito glazba je IMO VEOMA LOSA!

VI?

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Zadnji album mi je dobar, prijašnje nisam slušao. A o osobi? Hm a što da mislim o sebi onda? čovjek ima svoj stav.

3. abominacije

abominacije (/:=D

krivo si mu spellao ime. za to chesh biti proklet sa kletvom kralja zvonimira.

osobno mi se lik ne svidja. a ako mi se ne svidja lik ne svidja mi se niti glazba koju stvara.

naravno, josh je prisutan i detalj gdje u jednoj stvari na novom albumu hrvatski grb usporedjuje sa shahovnicom, shto je (da, zbilja je) uvredljivo.

shkoro je isti class.

4. Fenrir

Fenrir Novi Član

Da ima svoj stav..super...kak to da svi vole taj album...joj joj...inace prezirem te njegove ustaske konotacija (crne legije, jesenovac itd)

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A slušaš Wotanorden, Absurd, Krystalnacht i Temnozor jelte? Uglavnom ima svoje razloge, a prijašnje albume nisam slušao. Ovaj mi se svidja jer je kvalitetan a sama politika me nikad nije zanimala.

6. Fenrir

Fenrir Novi Član

NEslusam nista od navedenog :D

ma od tih "NS" bandova nekad sam poslusam hate forest..mea culpa...inace ne

Ok necemo se svadit

lockaj i brisi ak treba

7. abominacije

abominacije (/:=D

thompson inache nikada nije spominjao niti ustashe niti jasenovac niti ishta slichnog. mozhda ono kada je zapjevao na svadbi... no to je offrecord...
    ali sasvim je druga stvar shto ih on podrzhava shto se vidi po njegovoj publici i ekipi koja se skuplja na njegovim koncertima. prvi redovi puni fashistoidne simbolike. u pozadini transparenti. lik nikada nije nishta demantirao.
    koma.
    sad s novim albumom che sve preplaviti novi urbani folk metalci koji vole zemlju i nedaju svoje, te pate od ksenofobije.
    divno.

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Hate Forest nema veze s NSom inače, i ne znam zašto bi trebalo lockat. :p

9. Fenrir

Fenrir Novi Član

E pa ljepo onda :) neznam zas sam mislio da ima...:)

10. Nechrarh

Nechrarh Gost

Zadnji album mi je dobar, prijašnje nisam slušao. A o osobi? Hm a što da mislim o sebi onda? čovjek ima svoj stav.

Čekaj ti to ozbiljno.....mislim javno na ovom forumu priznaješ da si preslušao njegov zadnji album?! :lol: :lol:

No ajde.....bolje to nego neki narodnjaci od istočnih susjeda :dragon: - neznam njegove pjesme - osim onih par "hitova" koje sam čuo ljetos u Zadru

Uostalom, ksenofobija je trenutačno jako dobra i dobrodošla....ne do Bog da udjemo u tu Euro uniju :belj: onda smo ga stvarno naježili... :(

11. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

I ja sam slušala njegov zadnji album i nije loše. :belj:

Al opčenito mi se on i njegova glazba ne sviđa.

12. Behemoth

Behemoth Novi Član

za vrijeme rata dizao nam moral sa chavoglavama, ko i jura stublic bilim cvitkom. zato ga postujem. ovo novije...a ne znam kako komentirat. cini mi se da on nije toliko u te stvari koliko publika koja dolazi na koncerte cini da izgleda tako. glazba mu je teski sund al takva je skoro pa cijela "estrada" u nas...a ono, ko voli, nek uziva. Ja i dan danas s gustom poslusam cavoglave i onu di piva o majci (il o nekoj mari, nemam pojma vise :belj: ), malo se prisjetim kako je bilo po podrumima

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa da daje narodu što je tražio, ali to je dio prošlosti i sigurno neću sad čavoglave si puštat nit ići na koncerte. A što se tiče Kletve stvar mi je ok, makar nije to moja furka. A i mejdenovsi štih nije za odbacit makar je prožvakan uzduž i poprijeko. :)

14. Nechrarh

Nechrarh Gost

Pa da daje narodu što je tražio, ali to je dio prošlosti i sigurno neću sad čavoglave si puštat nit ići na koncerte. A što se tiče Kletve stvar mi je ok, makar nije to moja furka. A i mejdenovsi štih nije za odbacit makar je prožvakan uzduž i poprijeko. :)

Ajde je uplodaj negdje da i to čujem....Kletva...Thompson meets Maidene :belj:

15. Sherpa

Sherpa Legenda

Fura ustastvo te vecina koja slusa se isto nabrijava na to, bilo bi pametno da itko o tome ista zna. Za mene je on glup pjevac koji potice nacionalnu netrpeljivost

16. Sin

Sin Paladin of Eydis

da je netko pametan uzeo thompsona pod svoje okrilje danas bi imali jednog od najjacih predvodnika hrvatskog slavenskog power metala, ako ste pozorno slusali on ima super stvari u svezi povijesti, jos kada bi se to malo doradilo, nasilo kvalitetnog pisca tekstova i neko cudo od dijeteta u studiju koje bi mu miksali albume imali bi super stvari, jer bend koji je okupio oko sebe su mahom najbolji hrvatski gitaristi u metalu i sire. problem je to sto se on uhvatio croatia recordsa, skore i huljica i oni su ga upropastili, naravno tu je i desnicarska strana, tj. ustastvo, ali pogledajte, cetnici nam pjevaju po zemlji (narodnjaci), tako da je normalno da je netko otisao u ekstrem, ali ne podupirem to, a i pogledajte strane bendove, mahom nacisiti, fasisti i njima slicni...

zakljucak:

kada bi se thompson maknuo od politickog aspekta, malo se uhvatio bolje produkcije (btw. ono sto radi s ladom i viseglasnim pjevanjem je cisti hrvatski folk metal), mislim da bi bio odlican glazbenik....

17. Nechrarh

Nechrarh Gost

je za netko neki dobar naci metal....ali ne neki nazi hc punk...toga imam, već baš metal ?!

18. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Kako misliš je za? Kaj dilaš ili? ^^

A u biti uglavnom se u metalu javlja baš u blacku odnosno NSBM a toga ima ko blata. U većini slučajeva je neki mlaki black sa ambijentalicom i teško da se sa glazbene strane nadje nešto extra u tom području.

19. Psychaki

Psychaki Gost

sad s novim albumom che sve preplaviti novi urbani folk metalci koji vole zemlju i nedaju svoje, te pate od ksenofobije.
    divno.

već se događa :belj: :lol: :lol:

Ne znam, meni se on se sviđa iz više razloga, a i općenito mi ne paše ta glazba. Kada bih i zanemarila sve nacionalističke elemente, svejedno ga ne bih slušala. Sam glas me baš ...smeta.
    Ovako samo pogotovo.
    Ionako imam traume od navijanja u autu / svakom roštiljanju koji organizira stari i tako . . . usadili su mi to spontano kostrješenje kad čujem samo prve taktove određenih 'pjesama' .
    Iako, Thompson je mala beba naspram nekih drugih dragih nam ekstremno desničarskih "umjetnika" , s čijim opusom veći dio šire javnosti, hvala ModrozelenimAlgama, nije ovako dobro upoznat :lol:

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ljudima dosadno pa se opterećuju nepotrebnim stvarima i od muhe prave slona.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu