1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Titan Quest

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Nazgul_rulez, 17. Studeni 2006..

1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Frend mi upržio ovaj eminentni primjerak igre pa rekoh da viđem o čemu se radi.

Prvo prilikom instalacije primjetih da se radi o grčkoj mitologiji , što mi i nije baš imponiralo jerbo dotičnu ne preferiram baš previše.

Nakon što sam instalirao , kreirao lika i počeo igrati jednostavno me igra zaokupila totalno .

Fenomenalna grafika, igrivost je izvrsna.

Neprijatelja ima na bacanje, questovi su super .

Neznam dali je netko igrao , ako je molim komentare :belj:

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

uprzish?

meh, forgot. imam wow... :belj:

3. abominacije

abominacije (/:=D

*yawn*
    ...
    ...
    been there done that...
    ...
    ...
    *ubaci diablo 2 cd u drive*
    ...
    ...
    :belj:

4. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

uprzish?

meh, forgot. imam wow... :laugh:

Pero sine ....... odi spat :ave:

5. Diablo

Diablo Novi Član

Meni je igra totalno zakon prešo sam je već par puta. Iskreno rečeno nije baš u rangu sa Diablom ali jedan jako dobar RPG s kojim ću se vijerojatno još dugo zabavljat. Ako itko igra na netu nek mi se javi preko MSN-a pa možemo zajedno kroćit kroz Grčku, Egipat, te se prošetat svilinim putem. PS. evo moja kontakt adresa helldozer@hotmail.com :laugh:

6. Seeker

Seeker semi-retired

jedna od igara koju namjeravam probati kad sredim komp ili kad okupiram errtu-a

7. Errtu

Errtu Novi Član

jedna od igara koju namjeravam probati kad sredim komp ili kad okupiram errtu-a

daa imam neki cudan bug uvijek kad dodjem do atene me izbaci :lol:

:lol:

i ranger je prejak s onim imobilize nekim kaj je vec

8. Uniq

Uniq Novi Član

Preporucam ljubiteljima rpgeova, jako dobra igra slicna diablu, naravno nije kao diablo ali za zabavu jako dobro, sad je izasao exp. treba nabavit :whistle: :cheers: :cheers:

9. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

ODLIČNA sada je igram... ali mi je malo bugovita:( trebam nabaviti novi pirat.....

10. abominacije

skini patch. 1.20

igra je katastrofalno programirana. jedan od najgore optimiziranih enginea. ali da, dobra je.

11. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

može pomoč kod toga skidanja??? :wtf:

12. abominacije

eskuzemua, ali zar ne postoji drug google?

13. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

ljolj... oki:)
    samo još nisam skido patcheve...

14. Uniq

Uniq Novi Član

Skini si patch i crack i igraj i super je onda, zabavna igra a monstera ko u prici, samo makljaza :smile: :evil2: :dry:

15. Abraxas

Abraxas Novi Član

Igra je luda!! Prava zabava počinje tek na epicu i legendaryu (neka shema teže i još teže) Uglavnom ako je ne pređete na te tri težine niste ju ni igrali :tired:

16. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

skinuo patch :think: odlično smao su sada zasrali čroliju "wizard's blast" slabija je i totalno neekonomična....

17. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Dojmovi? Instalirao sam ovo. Sviđa mi se kombinacija klasa. Navodno je Spellbreaker op. Gejming gurui? Savjet dajte.

18. kalthir

kalthir woof woof

pa ono dobra je igra. simpa mi je to miješanje treeova i tako. ne znam za op stvari jer sam igrao jednom, i to sam uzeo neku nasumičnu kombinaciju kao neki mag/defender ili nešto. što je bilo prilično prejako sve do kraja, onda mi se više nije dalo baš.

19. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Eto, bar me Ivo ne mrzi. Hvala :*

20. kalthir

kalthir woof woof

budem ti komentirao i onaj st topic kasnije jer sam malo prao i dobra mi je igra, al mi se sad ne da.

Podijelite ovu stranicu