1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Timeshift

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 12. Prosinac 2007..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

Iako nije bio medijski popracen kraj crysisa i bioshocka moram reci da me od sva tri TimeShift najvise odusevio. Apsolutno je guba zaustavlajti vrijeme, usporavati ga ili ga vratiti u nazad... Grafika isto lijepo izgleda, kapi kise koje stoje u zraku kada ukljucim time stop. Jeste vi imali priliku igrati, ako jeste kaj mislite?

2. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

čitao sam o tome no nisam igrao, a baš me privuklo... koja je konfiguracija (o tome ovisi dal ću igrat il ne)?

3. Orion

Orion Novi Član

Igrao i zabavio se. Priča je... komplicirana u najmanju ruku :omg: ali zaustavljanje vremena je kul. Za ubit desetak sati savršeno...

System requirements
    Operating System: Windows 2000/XP/Vista

Processor: 2 GHz processor (2.5 GHz recommended)
    RAM: 512 MB RAM
    Video Card: 128 MB video card with pixel shader 2.0 support (3.0 or 4.0 recommended, whichever is applicable)

4. Sammael

Sammael Knjižničar

Igra je ok, al nije ni priblizno ravna bioshoku. Ni blizu.

a od sutra me bas BRIGA za potrebnu konfiguraciju. Na mom novom kompu Crysis radi glatku u full postavkama.

5. Seeker

Seeker semi-retired

@ samael: showoff :\

on topic- mozda i zagram, ovo moje cudo bi cak i moglo zavrtit :laugh:

6. Aronys

Aronys Pleb

Upravo je igram i moram reći da je odlična! Inače, čekam tu igru još od 2005., kad je prvi put bila najavljena. A kad sam saznao da je izašla, odmah sam je nabavio. I btw. Beta Suit rulz! :rocks:

Podijelite ovu stranicu