1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

The Saw Serijal

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Black_Raven, 28. Studeni 2006..

1. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

enivej...pogledah trojku danas...kao iskreni fan jedinice...moram reci da me pocetak filma malo razocarao, sredina se cinila ispranom i isfuranom (ko da im je ponestalo ideja), no kraj je bio dobar. ne odličan, ali dobar.

i da, po kraju trojke, da se vrlo lako naslutiti da pripremaju i četvorku... :tired:

jel itko gledao? :tired:

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Na zalost nisam imao priliku, no cuo sam od mnogo ljudi da se ispalti pogledati (Raven ti si jedan od njih). Vjerojatno cu pogledati kad tad samo je pitanje vremena

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Gledao sam prvi u kinu i ostao paf!
    Jedan od boljih twistova na kraju filma ikad!
    Dvojka mi je bila osrednja. Imali su kreativne zamke, ali je priča bila totalno isfurana i kraj očekivan.

4. Nechrarh

Nechrarh Gost

Jedinica je bila mrak jer je to zapravo bio diplomski ili postdiplomski dvojce studenata.....dvojika mi je bila malo bezveze...makar je pola nisam pratio jer sam "gledao" sa jednom curom.....dok mi je trojika totalno jadna i vidi se da lagano gube ideje.....žali bože vremena.... :cool:

5. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

jedinici dižem spomenik! :lol: .. ono na kraju i ja ostala paf! otvorenih usta do kraja filma... :lol:
    dvojka hmm.. recimo malo me razočarala tak da sad očekujem da će trojka bit puuno loša, a po vašim reakcijama vidim da i je tako.. :cool:

6. narcisa

narcisa Novi Član

o čemu se radi u trojci i ko je ubojica?

gledala jedinicu i dvojku. okej filmići.

7. Nechrarh

Nechrarh Gost

o čemu se radi u trojci i ko je ubojica?

gledala jedinicu i dvojku. okej filmići.

Pa isto tko i ujedinici, odnosno dvojici :laugh:

8. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

killer je isti, da...a zrtve su novi likovi, no imaju veze sa cijelom pricom kao i obicno...a po zavrsetku ce definitivno biti i cetvorke... :laugh:

ali mi se svidio treci test..."the twister"... :lol: :wtf:

9. narcisa

narcisa Novi Član

znači ubojica je ženska koja je u prvom dijelu bila žrtva narkomanka a u drugom pomagačica. I see another jason coming up :ninja:

10. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

ponestalo im ideja... :ninja:

11. Nea

Nea curica

Gledala 1. imao je neke malo sporije scene ali me kraj oduševio. Gledala 2. ali na kraju zaštekao dvd :blush:

12. Uniq

Uniq Novi Član

SUper film svidja mi se jako, jedva cekam 3 da pogledam :lol:

13. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

gledala sve osim jedinice

volim ga koliko i teksaški masakr

psihološka komponenta uvijek je zanimljiva :D

14. zmay

zmay Zmay

Ja želim pogledati četvorku..pogledao sam 1,2,3 i želim upotpuniti kolekciju gledanja. film je meni odličan,predobar. moj ga buraz nije mogao gledati, kaže kako mu je prebrutalan film. kaj je je - brutalan je,al meni se sviđa..

15. Moontaylor

Moontaylor Putnik na putu Istine

2 godine sam se nutkao da li da ga pogledam ili ne i sl. Jer po imenu SAW sam pomislio da je nesto kao ovi novi super isfurani filmovi o mrtvima koje netko ubija pilom i sl. Ili onaj fazon kao Brda Imaju Oci.. :cry:

I jedne vecrio bi na TV, nemam sto pogledati. Aj idem to..

Kad je zavrsio ostao sam ovako :lol: sto sam ja radio svo to vrijeme !!!!!

Premocan mi je prvi dio.. neki sam dan mislio pogledati 3. i kad je poceo zaspao sam, i upravo kad je zavrsavao probudim se :viking: (to mi se cesto dogadja kad gledma neki film na TV-u..)

16. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

sviđa mi se imažerija i općenito psiho trileri :lol:
    atmosfera i boje također predobre
    pogotovo kad na kraju shvatiš kako se bolesni um razvijao (saw IV)

17. charlotte

charlotte Novi Član

gledala sam jedinicu u stanu koji ima jedan veliki i jedan mali wc. u veliki nisam baš htjela više ući.
    nemam ja želudac za takve stvari :w00t2:
    da je film dobar, odličan je, da ću gledat nastavke, hell no

18. zmay

zmay Zmay

Evo, pogledao ja i četvorku noćas na posalu...dobra je i četvorka..iako, ne znam jel tako u filmu ili sam dobio takav film, bilo je dosta mutnih dijelova..jedino je to zamjerka filmu ( ako je to inače tako u filmu, ako ne-morat ću opet posuđivati)...

Pa mi recite vi koji ste gledali četvorku, da li su stvarno mutni neki djelovi ili da posudim novi film sa boljom kvalitetom?

19. Aronys

Aronys Pleb

Trailer za posljednji, sedmi nastavak po nazivu Saw 3D

20. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Daj nemojte necroat threadove. 1 i 2 su najs. Sve ostalo pederana.

Podijelite ovu stranicu