1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

The Kingdoms Of Thorn And Bone?

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od autumn, 23. Travanj 2007..

1. autumn

autumn |-O

Evo moj prvi topic. :evil2:
    Da li je netko mozda citao The Kingdoms of Thorn and Bone od Greg Keyesa?
    Zapelo mi za oko a nitko kog znam nije citao. A buduci da knjige nisu jeftine...

P.S. ako vec negdje slican topic ispricavam se, ipak sam nova. :cocky:

2. Winterstark

Winterstark Novi Član

nisam cuo za to, o cemu se radi? koji zanr?

3. autumn

autumn |-O

Fantasy, trilogija. Citala sam o knjizi na amazonu i zvuci dobro ali pre malo pise.
    Buduci da vise ne kupjem knjigu po knjigu kad su nastavci (jer dok oni dobiju drugi dio ja vec zaboravila prvi :cocky: ) neg skupim lovu za komplet, htjela bi malo vise znati o knjizi.

4. Sin

Sin Paladin of Eydis

Postoji li hrvatska verzija i ako postoji kako su to nasi biseri preveli???

5. autumn

autumn |-O

Postoji li hrvatska verzija i ako postoji kako su to nasi biseri preveli???

Mislim da nema ali prevod bi sigurno bio vrlo tocan i u duhu originala. :unsure:
    Narucila sam knjige pa kad procitam javim jel cemu.

6. kalthir

kalthir woof woof

vid' vraga, ja ovo ne vid'.

uglavnom, čitao sam prve dvije (a ujedno i uvidio treću u algoritmu pa moram jedan od ovih dana po to).

sve u svemu prilično dobro. podsjeća dosta na martina, ali ima svoj konkretan štih.

7. autumn

autumn |-O

vid' vraga, ja ovo ne vid'.

uglavnom, čitao sam prve dvije (a ujedno i uvidio treću u algoritmu pa moram jedan od ovih dana po to).

sve u svemu prilično dobro. podsjeća dosta na martina, ali ima svoj konkretan štih.

Odlicno! Stizu mi sve tri ovaj tjedan, morat cu bolovanje uzet. :unsure:

8. Sin

Sin Paladin of Eydis

Mislim da nema ali prevod bi sigurno bio vrlo tocan i u duhu originala. :tired:
    Narucila sam knjige pa kad procitam javim jel cemu.

ne znam... nekako sam više poklonik hrvatske rijeci... kakva god bila...

9. autumn

autumn |-O

ne znam... nekako sam više poklonik hrvatske rijeci... kakva god bila...

Ja sam fantasy navikla na engleskom citati, nije bas neki izbor bio po knjiznicama kad sam pocela to citati a one koje su i preveli su bile skupe za kupiti.
    To je ko na kompu, kad naviknes na engleske windowse pa dobis hrvatske na poslu 2 mjeseca ne znas nis raditi. :eks:

Posljednje uređivanje od moderatora: 6. Prosinac 2015.
  10. autumn

autumn |-O

Sad sam 100tinjak strana prije kraja cetvrte knjige i sve mi se cini da nema sanse da je ovo zadnja.

:axe: :roll: :think:

:gun:

11. autumn

autumn |-O

Eh da, bila sam u krivu. :great: Ipak je gotovo, bogu fala. Mislim, dobra je knjiga ne zato nego zato jer bi se nanervirala jako da moram jos jednu cekati. :great:

Uglavnom, nije zbrzan kraj mada se dalo tu jos toga nadrobiti i napraviti bar jos jedna knjigA. Svejedno, ostaje osjecaj zaokruzenosti i zavrsenosti tako da je ok.

Inace, cijela cetverologija je odlicna. Ako je Martin 5 ovo je -5. :great: Mozda 4+.
    Uglavnom, citat cu jos jednom.

Podijelite ovu stranicu