1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

The Fountain

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Ares, 22. Studeni 2006..

1. Ares

Ares Gost

The FOuntain

Novi Film od David Aronofsky

Glume Rachel Weisz i Hugh Jackman......

2. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

The FOuntain

Novi Film od David Aronofsky
    Glume Rachel Weisz i Hugh Jackman......

stavi link na trailer, da ljudi vide o cemu je rijec :evil2:

3. Dreamer Deceiver

Dreamer Deceiver Novi Član

16. stoljeće. Konkvistador Tomas nakon dugog i mučnog putovanja napokon dolazi do konačnog odredišta u službi njegove ljubavi/kraljice Španjolske. Dolazi do drevnog hrama za kojeg se vjeruje da skriva legendarno Drvo Života koje omogućuje besmrtnost onome tko pije iz njegovog izvora.

21. stoljeće. Dr. Tom i njegov tim doktora istražuju ( obavljajući pokuse na majmunima ) lijek za rak, dok Tomova žena Izzy polako umire kao posljedica zloćudnog tumora.

26. stoljeće. Tom putuje svemiru u nekakvom balonu kojeg dijeli s uvelim drvom života i pritom analizira svoju prošlost.

Film FOntana života, legendarnog redatelja Darrena Aronofsky-a je definitvno jedan od najboljih filmova koje sam pogledao u svojem životu. Odlična priča, odlična gluma Hugh Jackmana koji je odlično odglumio doktora koji se boji smrti i očajnički želi pronaći lijek za svoju ženu ( i smrt ) te Rachel Weisz, odlični efekt koji nisu CGI kao u večini današnjih filmova i naravno odlična glazba.
    FIlm je pobrao izmiješane kritike. Neki su ga hvalili i dizali u nebesa ( većinom publika ), dok su ga kritičari popljuvali do kraja ( da, popljuvali su ovaj film, ali zato glavno da su pohvalili Engleskog pacijenta koji je najveće sranje koje sam gledao ). Razlog zbog čega je film dobio izmiješane kritike ( il ga voliš, il ga ne voliš ) je poprilično složena priča koja paralelno prati tri vremena i naizgled iste likove, a najveći udarac u shvaćanju filma dava zadnjih deset minuta filma nakon čega vam dosta toga nije jasno.

http://www.youtube.com/watch?v=hA2IpUTZkls...feature=related

Uglavnom, je gledao tko taj film ? :)

4. madame_psycho

madame_psycho Persephone

Gledala i bila oduševljena!! Već je prošlo dosta od kad sam ga pogledala, pa sam pogubila dosta sitnica iz glave, ali se detaljno sjećam scene iz kade :lol:

Mogla bih ga pogledati opet :evil: .

:love:

5. Dreamer Deceiver

meni se posebno urezala ona scena pred kraj kad mu se ukaže halucinacija njegove žene i "španjolske kraljice"

6. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Od svega mi je ostala scena s drvetom, prestrašna je :) Koncept mi je djelovao bolji od same realizacije.

7. Rusalka

Rusalka Aktivan Član

The Fountain mi je baš drag film :nice:
    Sviđa mi se ta vremenska nelinearnost u filmu koja pri kraju kulminira pa nisi više siguran što se zapravo dogodilo. Slično kao i filmu Pi.

8. Alis Wronsky

Alis Wronsky Kič-magičar, Lažni prorok, Čuvar Oltara tajni

Meni se film svidio.Nemam neki poseban komentar, nije me ostavio bez daha, ali je sasvim dobar.

9. c2h5oh

c2h5oh Stari prdonja

gledao sam i ostao razocaran.

totalni shit od filma po mojoj procjeni.

dragi Boze osjecas se nakon filma uzasno lose :/

10. Sammael

Sammael Knjižničar

mene nije odusevilo.
    Nekako mi je izostao Aronofsky žalac... film je ok i to sve, ali ni priblizno me nije emocionalno uhvatio kao Pi i Requiem for a dream.

11. Dreamer Deceiver

kod mene je sasvim suprotno...

12. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Odličan film, za više puta pogledat, preporuka. :great:

Moglo se to možda malo bolje prikazat jer se ponekad gubi fokus al je supač. 8/10 :belj:

-> . :think:

13. Dooku

Dooku Aktivan Član

ja puno očekivala al me se nije baš dojmio.

Podijelite ovu stranicu