1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Tetovaže

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Elvenstar, 2. Prosinac 2006..

1. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

2. Aka

Aka Baby steps

Ok, dogovoren termin za moj rođendan.
    :onoz:

autumn i Abbigail se ovo sviđa.
  3. Angelvila

Angelvila Kitty Kat

@MarkaN Mislila sam to kao simbol što je taj čovjek napravio. Nije da je ime, inicijali su, njegov logo.

4. autumn

autumn |-O

aka, kaj je s tetovazom, kad ides?

inace, ja sam se nakon puno godina razmisljanja odlucila z amjesto iduce tetovaze
    iza uha bu bila :D

5. Aka

Aka Baby steps

Evo upravi se vratih, evo slikica :) image.jpeg

Elar-Ti, Rin, Falak i 2 ostalih se sviđa ovo.
  6. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ja ako se tetoviram to će bit ona fivura sljepe pravde s vagom i mačem u ruci.
    Samo vaga će bit nakrivo, povez dignut s jednog oka a rukom koja drži mač zadignut će haljinu do bedra i vidkt će joj se halter i podvezica.
    Već par godina razmišljam o tome a nikako da se odvažim

AUzg, Elar-Ti, mrzovoljni trol i 2 ostalih se sviđa ovo.
  7. Falak

Falak Jacob Crawley Frye Illuminati

Aka, premoćna :loving:

Zeče, zvuči mi jako, kako da se izrazim, epično :ave:

Strahozec se sviđa ovo.
  8. Aka

Aka Baby steps

9. autumn

autumn |-O

j♥♥eno aka!

10. Aka

Aka Baby steps

11. Aka

Aka Baby steps

Dan 3.

Malo me brinu ove mrljice (smudges) po linijama, ali citam da je to sve normalno. Skinula sam derm i sad mazem nevenovom kremom (hidratizacija) i perem antibakterijskim sapunom.

image.jpeg

12. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

vjerojatno će biti u redu kad makrofagi obave svoj dio posla...

13. Aka

Aka Baby steps

Govorila sam o toj krastici, pogledajte dolje desno.. image.jpeg

E: Tetovaža je sad nešto bljeđa, pogotovo ova crvena, zato jer se već oljuštila i sad na razini kože i trenutno zacjeljuje onaj "podkožni" dio.

14. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Ja sad od nedjelje idem do salona dogovoriti se potencijalno (ako mi sve bude odgovaralo) za svoju tetovazu. :)

15. Abbigail

Abbigail Ch as Chlan

di? kod koga?

16. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

U Osijeku, Tattoo Image (iako su možda promijenili ime).

17. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

@Aka ništa ne brini, tetovaža će ti biti ok kad prođe prvi tjedan. Taman da ti krastice prođu. Kad sam skinula svoj ''prozirni flaster'' doslovno mi je cijela tetovaža ostala preslikana na ''flasteru'' ali mi je tattooist rekao da će se to dogoditi pa nije bio šok.
    @Tasha preporučila bih ti da odeš i do Anubisa (nije zato što sam ja sve svoje radila tamo :belj: ) ili pogledaš njihovu galeriju. Dosta su se popravili od početka karijere.

18. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Znam da jesu, ali ako mi bude odgovarao majstor (tj. dečko ih manje više sve poznaje pa zna kako koji radi, u Imageu je radio jedan odličan lik, ali je otišao pa ne znamo je li novi dobar), ovdje mi je besplatno. :D Ako ne bude sve kako treba, otići ću i do Anubisa.

19. Aka

Aka Baby steps

Tash, ne želim pametovati, stvarno ne želim, ali osim ako ti je majstor stvarno uber uber super..
    Kad radiš tetovažu, nemoj gledati novce. Radije plati dobro nego cijeli život žali radi jeftinijeg ili besplatnog, al lošijeg.
    @Elar-Ti - tetovaža će sutra biti 3 tjedna stara (tek?). Nadam se da ćeš biti u pravu :/

20. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Jel te još svrbi?
    I kad zacijele uvijek budu malo bljeđe od originalnog nanosa.

Podijelite ovu stranicu