1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Tenis

Rasprava u 'Sport' pokrenuta od viva la adict, 28. Studeni 2007..

1. viva la adict

viva la adict Novi Član

meni je tenis najzabavniji sport, i za gledat i za igrat.
    ak niste nikad igrali bolje probajte. ja recimo i ne igram predobro tenis ali obožavam otići s prijateljima iz razreda i odigrati jednu partiju. Cesto s nama ide jedan prijatelj koji nezna igrati tak ,da je uvijek zabavno.

dali tko na ovom forumu igra tenis, i kakav vam je to sport'

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Dosadan. Pro tenis partija sigurno traje sat i pol minimalno i ako ne igra nas igrac vrlo vjerojatno necu gledati.

Tenis je igra gdje igraju dva igraca i uvijek pobjedjuje Federer :kiss:

I to je valjda jedan od rijetkih sportova koji je popularan a da se u njemu nisam makar rekreativno okusao

3. viva la adict

viva la adict Novi Član

u vecini slucajeva federer, ali se nadal skrumpa na pješchanom terenu .
    e pa bolje odigraj jednom,jer tako je mislio jedan moj prijatelj, koji trenira nogomet pa me sad svaku subotu zove da odemo igrati. uvijek je zabavnije igrati nego gledati, a toko i u vezi nogometa.

4. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

tenis nikada nisam mogo smisliti na TVu ali kada sam ga zaigrao bila je to druga priča.....

5. viva la adict

viva la adict Novi Član

pa kaj nije. ja sam isto tako i onda sam odigrao bzvz s tatom i odmah se upisao na tenis

6. Isenhart

Isenhart Fantasy-Hr Urednik

Tenis je zakon!
    U boljim danima profesionalno sam se bavio stolnim tenisom, tako da mi po zidovima vise medalje i pehari, onako u prolazu.. LIjepog sjećanja radi.
    Što se tiče velikog tenisa, nekoliko sam se puta okušao na crvenoj podlozi. Ispostavilo se da je mnogo teže nego na TV-u. :ball:

7. viva la adict

viva la adict Novi Član

a dobro tenis je sport na koj nemožeš doći samo jednom i znati igrati.

8. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

samo nije sport za Televiziju i masovne medije, stvarno izgleda užasno i debilno gledati dvojicu kako se napucavaju lopticom po terenu oko 2h :cool:

9. viva la adict

viva la adict Novi Član

pa ni ja ne gledam na telki, mozda malo pogledam finale velikih turnira,ili kad igra ljubicic ili karlovic

10. ja obožavam tenis. to je jedini sport koji stvarno pratim. nažalost, nisam nikad pokušala igrati...
    U ponedjeljak počinje australian open :laugh:

mislim da je svaki sport dosadan ako ne znaš pravila igre. tako je meni bilo s tenisom, al kad sam prokontala, sad konstantno poljim u tv kad god je neki turnir :tired:

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Đoković osvojio Australian Open

Cestitka...

12. stvarno Đoković odlično igra.
    al nekako ne mogu pregurati to da mi je pobjedio Federera :great:

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ma dobar je tenis ali nekad dosadan ko formula, nema neke neizvjesnosti ko u rukometu/nogometu. :)

14. Merlin

Merlin Novi Član

ja sam probao i nije mi baš previše zanimljiv.... Mogu ga igrat tu i tamo, ali gledat na telki :great: nema šanse....

15. Thor

Thor Aktivan Član

Igrao ga 9 godina, slomio ruku i nikad više nisam ponovno počeo igrat. :laugh:
    Gledanje i igranje tenisa se ne može uopće usporedit.

16. Sherpa

Sherpa Legenda

stvarno Đoković odlično igra.
    al nekako ne mogu pregurati to da mi je pobjedio Federera :laugh:
    Apsolutno se slazem, i mislim da je dobro da je pobjedio Federera, jer potrebno je stvoriti konkurenciju na velikim turnirima jer Nadal i Federer su do sada bili (pre)dominantni

17. a znam. više je postalo dosadno gledati nešto kad uvijek znaš da će u finalu biti federer ili nadal. ili će igrati jedan protiv drugog.
    al šta mogu. federera gledam od početka i sad svaki put poživčanim kad izgubi.nekako njega najviše volim gledati.tu smirenost i genijalnost kod udaraca...

18. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

nego, ne pratim baš u zadnje vrijeme, a lijen sam kopat na slijepo... pa da pitam dal ima kakav turnir/kup/neštu u nekom doglednom vremenu na kojem igra naše tenis reprezentacija? nisam niš po medijima čuo, pa pretpostavljam da nema... :bye:

19. Sherpa

Sherpa Legenda

Čestitke Federeru na današnjem uspjehu

20. kalthir

kalthir woof woof

bio je malo antiklimaks, jer je soderling skroz loše igrao. ali svakako grats federeru, iako se rasplakao kao mala curica.

Podijelite ovu stranicu