1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Tarja Vs. Amy Lee

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Leviathan, 19. Lipanj 2007..

?

koja ima bolji glas

1. Tarja

70.0%
  2. Amy Lee

30.0%
  1. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

Tarja, pjevačica Nigtwisha, odnedavna ima konkurenciju, Amy Lee. Sada sam čuo svakakve verzije i objašnjenja koja od njih dvije ima bolji glas. Čuo sam da Tarja nema glasa i da se izvlači na opernu slavu, a da ni Amy Lee nema neki glas, već da samo zvuči nekako "moćno" aj da čujem što mislite i obrazložite...

PS. prije glasovanja gledajte isključivo koja ima bolji glas, a nemojte početi s onim Tarja krava, Tarja glupača itd.....

2. Versius

Versius shajzeshit

zena mi ima ljepsi glas iz jednog razloga... mogu je dulje slusati... tarja je ok... i nightwish :love: ali se moram odmoriti od nje....Evanescence-woman je zato :smile:

3. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

amy lee ftw

4. abominacije

abominacije (/:=D

pitam se koja je bolja thompsonu :w00t2:

5. Sergei

Sergei Novi Član

Nisam nikad čuo tu Amy Lee, ali znam da mi se Tarjin stil pjevanja ni malo ne sviđa.
    Anneke van Giersbergen iz The Gatheringa. E, ona je anđeo.

6. abominacije

abominacije (/:=D

angela gossow odgrize glavu svakoj od ove tri navedene.

odjednom.

i onda zagrowla.

:w00t2:

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nijedna mi se ne sviđa posebno makar sam Tarju više slušao a i Evanesece suxa bigtime dok su u Nighwishu barem dobri metaljerosi. Tako da glasam za Abbatha.

8. Terranea

Terranea evil turtle

Tarja bolje zavija definitivno :w00t2:
    Nema se šta izvlačit na opernu slavu, kad zna pjevat...
    Ni Amy Lee nije loša, al ona nije operna pjevačica, ne mogu se njih dvije uspoređivat uopće.

9. Sherpa

Sherpa Legenda

A ova prva nema prezime :unsure:

Zasto nema opcija da mogu reci nijedna ili BMK

10. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

svoj glas neću udijeliti ni jednoj. obje imaju specifične glasove. koji su kararkteristični za njih. no da ga j♥♥eš, obje ih pwna Tina Turner :cry:

11. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

koja ti je to????

12. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

premlad si da bi znao...

13. Misylia

Misylia Novi Član

amy lee ima preeeedivan glas i pjeva na jedan totalno drugaciji nacin od tarje... tarja je pak operna pjevacica i stvarno se ne mogu usporedivati... meni su obje super! volim nightwish i evanescence, tako da ono....... :lol:

14. tarja.. premda inche ne volim zhenske vokale i ne slusham ni evanescence ni nightwish.. al shto se glasa tiche.. tarja.. :laugh:

15. Laucien

Laucien The Harper

Lol amy lee nije ni do koljena Tarji... isto ko evanescence Nightwishu... neznam što se tu ima raspravljat uopće

16. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

svoj glas neću udijeliti ni jednoj. obje imaju specifične glasove. koji su kararkteristični za njih. no da ga j♥♥eš, obje ih pwna Tina Turner :laugh:

+1
    klanjam se druže klosh :laugh:

koja ti je to????

nadam se da je ovo šala...

17. GuthWulf

GuthWulf Novi Član

Amy Lee...predobar glas,,,

a ovo za Tinu Turner,,,ne mogu vjerovati,,,i ja se nadam da je to šala.... :cocky:

18. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

:ninja: jeli ona pjeva onu Need another Hero? ili tako nešto????

19. Anria

Anria Aktivan Član

Ja mogu dobro ispjevat i Nightwish i Evanenscene, ali mi je Amy Lee definitivno idol po pitanju pjevanja...
    Tarja ima odličan glas zato jer je operna pjevačica, ali lako je pogoditi ritam njenih pjesama, lako ih je ispjevati dok Amy Leeine pjesme malo tko može ispjevati... osim nas koji smo prirodno nadareni za oboje :ninja:

20. Bunny

Bunny Novi Član

Podijelite ovu stranicu