1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

T3h My G4m3z0r2!1one

Rasprava u 'Naramak Pustolovina' pokrenuta od Black_Raven, 3. Prosinac 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

eto...zavrshio se josh jedan gejm u rezhiji moje malenkosti...eydis team broj 2 je pri kraju t3h kucha (tam-tam-TAAAAM!!!) :ninja:

enivej...tu cu od sada pucati rasprave o tome tko kad moze i ne moze...pucajte i komentare i pitanja ako ih imate. :rocks:

kthxbye!1 :girly:

:belj:

2. abominacije

abominacije (/:=D

what this is me not know. more input please.

3. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Slay. And slay again. Then maybe, only maybe, you shall live.

4. Black_Raven

postapokalipticni modern day vampire chtullhu wizard game o jednom cyborg zetovom kondukteru koji otkrije da je gay, i krene u quest za pronac t3h holy burek of cheeeeze...

:ninja:

5. abominacije

jel mogu ja bit neki lik tipa "redshirt"...? puhliiiiz!

6. Black_Raven

zasad smo puni...ali ak netko dropa ili tak nesh, budemo te uguzili... :ninja:

7. abominacije

*on the border of iritation*
    puhliiiiz!
    *well past that border*
    puhliiiiz!
    *defining a new definition of iritation*
    puhliiiiz!
    *undescribable*
    puhliiiiz!
    *...*
    puhliiiiz!

8. Black_Raven

ummm...have to wait, d00d...sherpa cheka vech nekoliko sessiona da i njega uguzim...

sa sherpom nas je 6 playera lolz...a za d&d je to puuuuuno...

a kampanja je popularna ko čehinje na moru... :ninja:

9. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

danas je bilo zakoooooon.... iskreno rečeno, sviđaju mi se dodaci na mom tijelu... ona demonska ruka s kojom mogu nosit two handed sword je bolesna, druga ruka je još bolesnija, a rep je samo dodatak da me poljepša malo... jedino bi volio da su mi krila stavili kad su već micali moje udove i stavljali nove... i sviđa mi se kaj imam regeneraciju...

10. Sherpa

Sherpa Legenda

Uglavnom da ljudima objasnim o cemu se radi kao dio eydis tima 1 koji je ovo igrao

Trenutno se nalaze u ukletoj kuci u gejmu gdje vlada velika doza napetosti za vrijeme gejma (troje ljudi iz moje ekipe je poslje gejmova u toj kuci u RL po doma cula glasove i kretanje duhova - toliko o ugodjaju). Fora je da u kuci prakticki pa i nema nikoga a u drugu ruku ima... problem je sto se tokom igranja razviju razno razne teorije sto se je u toj kuci dogodilo, no na kraju mnoge od tih teorija ispadnu ko slijepe ulice, totalno krive.

Ja necu pisati sto se dogadja jer cu mozda napisati nesto sto ova ekipa nije otkrila pa da im ne pokvarim ugodjaj

11. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Kolko je sešna odigrano , koliko do kraja? Da li ce se poslije sta jos igrati slicno?

12. Black_Raven

Kolko je sešna odigrano , koliko do kraja? Da li ce se poslije sta jos igrati slicno?

odigrano je oko 10-12 sessiona.

do kraja jos pun k♥♥♥c i jos malo...

pa...mozda ce se odigrati jos jedna kampanja nakon ove, no to je daleka buducnost, posto ce oni ovu kampanju (ako sve bude prema planu) zavrsiti na barem 14-om levelu...a vrlo moguce i vise...a sad su oko 4-5-og levela... :rocks: :ninja:

13. Seeker

Seeker semi-retired

psi pa ti si vec bio u ovoj kampanji???

14. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

znam da jesam , al sad bi igrao opet , a vi ste puni , pa me zanimalo kako ide :)

15. Seeker

Seeker semi-retired

16. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Hej Raven! Čuj, FAKAT SORRY kaj sam fulao zadnji session.. Čini mi se da sam fuzlao baš dobar, i želim DETALJAN report o tome što se dešavalo.. Jeste završili kuću već ili? Blah... fakat bed kaj nisam bio..

17. Black_Raven

nije bed majstore...jucer je bio jako dobar gejm, a igrom slucaja, zatekao se klosharr tamo koji je poveo tvog lika za taj gejm...

bude ti seeker napisao sto je bilo sve... :cocky:

i da, cak je bilo i fajtova...i madafakin snejks on a plejn!!1 :love:

:lol:

18. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

I allways miss the good stuff :cocky: :love: :lol:

Smo izašli iz kuće? (pliz reci da nismo pliiiiiiiz!)

19. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ne, još ste u kući, ali to bi se trebalo promijeniti na idućem gejmu... kažem 'trebalo' no to ništa ne znači

20. Seeker

Seeker semi-retired

postava-
    kloshar=mag (iznimno) RIP
    ex=paladince
    srebrni=medic
    jarl= doppleganger& masakrirani fighter

Ovak, nakon sto smo jos jednom provjerili sve slike (nista nova osim na slici s djevojcicom gjde opet nema medu, iza nje je neki stariji lik a uz rub slike se nazire neka niska silueta) i vrata odlucili smo se spustiti u podrum.
    Dolazimo do vrata prve prostorije koja su zakljucana i meni naravno ne uspjeva "otkljucati" ih, fighter ih otvara i ulazimo u nekakva ured. U stolu nalazimo kristal poput onog sto vec imamo, samo crveni. Fighter me napada, crita, uzima kristale, backstabam ga, ostali se pridruzuju, mag potosi carobne projektile, ima jos jedan spell ali taj bi nas sve ranio pa mlati staffom zatucemo ga i on nestane. Skuzimo da to vjerovatno nije bio on, idemo dalje.
    U jednoj prostoriji cujemo zvukove, otvaramo vrata i napada nas stvor na kojem lomimo oruzija (ex 2 bastarda, srebrni mace, mag staff, ja scimitar i dagger). Nakon sto smo polomili dovoljno oruzija na njemu, konacno ga ubijemo, i u prostoriji nalazimo nekoliko kamenih slabova na jednom od kojih je privezano sto je ostalo od jarla (ima demonsku ruku s kljestima, drugu s pandjama, demonski rep i vecinu tjela, tvrdu kozu kao ono sranje, nesto malo svog tjela i vise od pola demonske glave, ukljucujuci i jedan rog), odlucujemo da cemo mu vjerovati, odvezujemo ga, dajemo mu jedan mac, drugi clericu, i idemo dalje.
    Dolazimo do nekakvih celija, 5 ih je prazno, u sestoj je kostur koj drzi klauna (wtf, opet, pa ovaj put sam ga zagurao u majcu??? nije tamo?????? kako je nestao???? kad??? zasto nisam skuzio???), uzimam ga i spagom vezem oko vrata. Zakljucim da je preopasno ga ostaviti citavog i pokusam ga rastaviti, orgnem ruke i glavu, one se vrate a mene pogodi cca 30 dmga i spusti mi str i con za 5 (btv ja skoro mrtav, -2) zahilaju me, skuzimo da kristale treba spojiti krvlju (nakon duzeg mozganja zasto kristali odjednom svjetle kad sam ja ranjen). Restamo.

Nadjemo jos jednu prostoriju sa opremom za mucenje (nek me dm ispravi ako je tamo bilo nesto, nesjecam se) te vinski podrum. Ja pomislih da je koja bacva mozda lazna, ali kako bijah ljen zamolih jarla da "provjeri" (u ovom obliku ima snagu 18/50 pa tako ja i mag vise nismo najjaci u druzini).
    Stvarno tajni prolaz, ali iz nekog razloga nemozemo ga iskoristiti jer je pun vode koja postaje sve dublja, a koliko god da hodamo nikamo ne dolazimo. Sat zazvoni...

Trcimo gore, slike su sve crne, a na katu cujemo korake, trcimo na kat.....
    Sve prazno ali vrata za tavan se otvore kad ja pridjem (nosim kristal). Odlazimo gore (e sad vise nisam siguran za redosljed prostorija ali cini mi se ovako...)

U prvoj hrpa smeca i kovcega, ja kopam po smecu i ne nadjem nista, ali kako bacam stvari za sebe, pogodim maga nekom ogrlicom (koja na sebi ima simbol boga zivota) koju ja nisam skuzio. vidi cuda magicna je. U skrinjama samo stara roba. Jos jedno skladiste, ovaj put djelovi starog namjestaja.
    Prolaz zatvoren resetkama koje otvorim kristalom vodi u sobu s prestoljem, nekoliko stupova po sobi, veliki krug za summoning (neznam sta je to, cuh wiza da to tako zove) na podu, navodno glavni (barem to zakljucise wiz i srebrni), pokraj prestolja pedestal sa zarobljenim bastardom koj nosi simbol felirije. Provjerim sve za zamke pa paladin izvuce sword (bas mu treba novi), vid cuda, magican je(mac u kamenu pa magican, ko bi reko :sad: ). Idemo dalje...

Jos jedne resetke, druga strana kristala, djecija soba, ormar, krevet, stol, kamin, tepih ispod kojega je kamin, ja sa lubanjom vidim klinca kako jede za stolom, ode lec i postane kostur. zapalimo vatru, filmic- klinac je uguran u sobu, iza coska ga ceka blurana mala prilika sa velikim tamnim macem koja ga ubije na tepihu. (mislim da nista nismo nasli u sobi).

U hodniku nekakav instrument koj je neko razlupao. nadjem dva tajna prolaza, jedan u sobi sa drvenarijom ko vodi u sobu na trijemu koja je prazna osim crnog praha na podu, ne skuzih da je vazan pa ga slucajno nogom malo obrisem, ispod svjetli nesto crvenmo, obrisemo sve, ispod je crvena pukotina koja vodi na neko jako vruce mjesto, mag i srebrni zakljuce da predstavlja nekaqkvu granicu (kakva mi je to granica, wtf?? opet magija).

Drugi tajni prolaz iz djecije sobe vodi u skrivenu prostoriju kat nize u kojoj nadjemo komad papira (mag se odusevio ali nejga takve stvari uvjek vesele, kaze da pise nekakva inkantacija za summoning), i nekakav prah koj ja pokupim jer je prosli put srebrni dosta zaradio trgujuci prahom iako ne kuzim ko bi to htio kupiti, ali ljudi su cudni (he he he, ipak sam ja bogatiji, imam onaj gem za koj niko nezna, heh he he), stepenice vode i do prizemlja, soba prazna osim dva viseca kaveza, kroz lubanju vidim u jednom kostur ali inace su prazni, idemo jos dole do tajne sobe u podrumu u kojoj nema nista zanimljivog, samo stvari za mucenje (vlasnik ove kuce stvarno ima cudan hobi).

Ok trcimo natrag gore, idemo dalje, jos jedna soba, otvaram vrata a u njoj, mrak, svjetlo ne prolazi,sjetim se sto je prosli put bilo kad sam usao u takav mrak, gledam kroz lubanju, vidim mrtvace(leseve)kako stoje, otvaraju se 3 para ociju, crvena, ogromna, dizu se, smiju se, samo ja cujem. Kazem deckima, cleric uzme lubanju, pokusa pogoditi nekom magijom, neuspjeva, vrata se zalupe, nemozemo ih otvoriti. Cujemo lom negdje u hodniku...

Vracamo se, zid se srusio i otkrio jos jedan tajni prolaz. Dvije sobe (nesjecam se dal je bilo sta zanimljivo u njima) i treca sa postavljenim brejzirima oko kruga (opet krug, mag i cleric kazu da nisu isti ali meni sve to izgleda kao isto sra....), mag hoce nesto privzat, ali ja odlucim obici opet kucu, jar i ex idu samnom, nista nova, vracamo se gore...

Mag pozove nekog demona koj nam je uglavnom rekao neke stvari koje vec znamo, zna vise ali je pizda pa nece reci, zato ga saljemo doma. Mag nesto napravi, ali ovaj je jos tu, mag se preznojava (nece rec da nema pojma i da je zeznuo) ali neko ugasi jednu vatru, ugase se sve, i demon ode. Opet prasak....

Trcimo u sobu s prestoljem. Tamo iz kruga izlazi tip visok 3 metra, nekakvim crnim krilima i ogromnim macem od crnog svjetla. Napada nas, ex ga mlati, ja zaobilazim da ga napadnem straga, jar s boka, viz baca magiju a srebrni vadi luk.
    Nakon prva tri udarca, kad vidi da smo ga okruzili, tip prestaje mlatiti samo exa i opali jednom po jarlu, jednom po magu i jednom po exu. crit na maga, koj pada mrtav (sorry ty, tough luck, nije klos nista kriv, cak nije prisao tipu nego je ispalo da moze mlatiti na daljinu, mac pretvori u bic):
    Ja ga backstabam, bacam daggaere, pa prilazim, fighter mlati cvajhenderom koj drzi u jednoj ruci i kljestima, srebrni gadja lukom i ljeci mene i paladina(mene je ovo djubre jednim udarcem spustilo na manje od pola hp-a) a ex udara macem koj ima neke zanimljive nuspojave;
    jednom se iznad tipa stvorio nekakav vrtlog koj ga je prasnuo munjom,
    drugi put je privao 3 peteroglave hidre ( :sad: :ninja: sad jos moramo i to zatuc, ali ne dobro je mlate samo tipa),
    treci put se ex ubrzao, peti put prizvao iluziju crnog zmaja koj je reko "bu" na zamjevskom (valjda)
    a sesti kao da je ex oslabio (oops, ovo ima i negativne strane),
    odjednom magovo tjelo pocne svjetliti, dize se s poda (wtf, sta sad, nece valjda doci jos nesto sto moramo zatuc), uspravi se, otvori oci iz kojih prasne pogodi tipa i ubije ga. tip i njegov mac ispare. ja prilazim magu sa macem, spreman sam ubiti na najmanji neprijateljski pokret, ali ipak je to on, opet ziv (ili nije umro wtf?)...
    Aha ogrlice nema, izgleda da mu je spasila zivot....
    to bi continjud.....

P.S. greske u pravopisu i sl zanemarite, za greske u prenosenju dogadjaja mi oprostite i ispravite me

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu