1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Svjetlo Na Kraju Tunela?

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Dremora, 26. Listopad 2006..

1. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Daklem, sto nakon smrti? Crnilo, prestanak svih osjecaja i odlazak u zaborav, ili mozda sjedinjenje sa dragim osobama, sreca, raj, pakao, reinkarnacija? Sto vi mislite, da li postoji dusa ili ne, tih 21 gram? Kako se, ako je to ikako moguce pripremit za neizbjezno?

2. abominacije

abominacije (/:=D

pripremi se tako da ne igrash kao munchkin i da se opchenito ne ponashash kao n00b... probaj svoje ponashanje projecirati na druge... u pozitivnom smislu... budi razuman... what goes around comes around... ae... i nemoj bit emo...

3. kalthir

kalthir woof woof

Oblivion :nice:

Iskreno se nadam da neće bit nekakvog sjedinjenja sa svime, et alterum. Poistovjećujem to s onim osjećam kad vas uhvati noćna mora u 3 ujutro i stalno lebdite između sna i jave. Nije loš osjećaj, ali rađe ne bih tako proveo vječnost.
    Heaven? Well, vjerujem u Valhallu(s tim da je ta vjera pokvarena ciničnošću[s tim da je ta ciničnost pokvarena dubokom, istinskom vjerom]). Nekima se možda ne dopada opijanje/prežderavanje noću i međusobno ubijanje po danu. No morate gledati na to kao metaforu. Valhalla je zapravo ogromni LAN party.
    Duša? Kao nešto metaphysical možda. 21 gram ne.
    Pripreme za neizbježno se svode na udovoljavanje svojem izabranom bogu ili idealu. Evo, tako ja sad baš radim preliminarne pripreme da bih si mogao iskopati oko kao tribute Odinu.

4. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

A kad bi birali između raja i još jednog smrtnog života , što bi odabrali ?

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

još jedan život...po mogućnosti od jedno 500 godina :nice:

6. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Ima jedna super izreka koju sam dobila mailom:
    Život ne bi trebao biti put čiji je cilj doći do groba, s atraktivnim i dobro očuvanim tijelom.
    Bolje bi bilo da do njega stignemo s čokoladom u jednoj, martinijem u drugoj ruci, totalno potrošenog tijela, uz povik: "Au, kakva vožnja! "

Inače, mislim da postoji nešto poslije života. Ne moraš piti,ne moraš jesti, niko ne gleda jesi ružan ili zgodan,jesi debeo ili preružan... To je super!!! :nice:

7. Psychaki

Psychaki Gost

Ništa.

Najiskrenije se nadam da je na kraju ništa.

8. Nea

Nea curica

Mislim da nakon smrti postoji "nešto" i da će izgledati točno tako kako smo željeli za ovoga života doista živjeti. :smile:

9. abominacije

if you have been worthy after the death you to the waiting line... and when the judgement day comes you come back as a gnome... and thats a fact...

Mislim da nakon smrti postoji "nešto" i da će izgledati točno tako kako smo željeli za ovoga života doista živjeti. :smile:

ako je tako onda nedaj bozhe da slushash shkoru il thomsona :smile:

10. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Personaly... I really don't know... Newer bean dead before...
    Ne mogu iskreno reći da li bih želila ili ne da postoji nešto nakon smrti. Ako je ovako kao sada onda sam 89% za ne, ali bilo je i dobrih trenutaka :mrgreen:

11. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

iskreno, previše sam racionalan da bih vjerovao.

12. no_iq

no_iq Novi Član

ja se još uvijek nekako nadam da bi se mogao vratiti kao neki demigod ili nešto tome slično pa da mogu kuriti ljude, ono:
    "And I will strike down upon thy,
    with great vengance and furious anger ..." i takve stvari,ali ne bih bio sad jako loš... ono...popravio bih standard građana i legalizirao bih marihuanu.

13. Bunny

Bunny Novi Član

what will be will be...sto se toga tice... :lol:

14. Anchica

Anchica Novi Član

sjedinjenje sa dragim osobama, sreca, raj, pakao, reinkarnacija :roll:

15. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

hm ako uzmemo u obzir da trenutno našu inteligenciju odredjuje nas mozak tj. njegova razvijenost onda bi jednoga dana kada vise necemo imati tjela bi trebali bit beskonacno pametni i shvacati sve pa tako ce mo mozda cjelu vjecnost istrazivati same sebe i nas um ili zivjeti u nekoj ogromnoj mastariji ili snu :)

16. Rufius

Rufius Novi Član

Osobno vjerujem u reinkarnaciju.
    Jednostavno nase postojanje na ovom svijetu nebi imalo nikakvog smisla kad bi sve odjednom nestalo. :laugh:

17. Psychaki

Psychaki Gost

Jednostavno nase postojanje na ovom svijetu nebi imalo nikakvog smisla kad bi sve odjednom nestalo. :laugh:

A možda su svi naši bijedni životi samo maleni komadići velikog mozaika koji se naziva Evolucija i time svojim kratkim postojanjem služe većoj Svrhi.
    Možda ona bića na kraju evolucije , ako ne dogorimo prije eksplozije :laugh:

18. Aronys

Aronys Pleb

Jednostavno nase postojanje na ovom svijetu nebi imalo nikakvog smisla kad bi sve odjednom nestalo. :knife:

A kako znaš da naše postojanje uopće ima smisla?

19. Nechrarh

Nechrarh Gost

Ma nema ništa, nikakvo svjetlo, 0 bodova....niti tunela.....govorim vam to iz prve ruke.
    I nisam jedini koji ce vam to potvrditi....

20. abominacije

kao shto rekoh... nema svjetla... niti raja... niti pakla... umresh i odesh na standby... ako si bio worthy true to yourself and others vratish se kao gnom kasnije u kolektivnom comebacku... :knife:

Podijelite ovu stranicu