1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Svizac Phil Najavio Raniji Dolazak Proljeća

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od shade_slayer, 2. Veljača 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

Svizac Phil iz Punxsutawneyja nije vidio svoju sjenu, pa možemo očekivati rani početak proljeća. U snježnoj izmaglici jutros je na izlazak Phila iz svoje jazbine čekalo 15.000 ljudi, a Phil nije vidio sjenu, što znači, ako smo praznovjerni, da nećemo imati još 6 tjedana zime nego rano proljeće. Od 1886. godine, Phil je svoju sjenu vidio 96 puta, 14 puta je nije vidio, a za devet godina nema nikakvih zabilješki. Posljednji put Phil nije vidio svoju sjenu 1999. godine :cocky: :dry:

2. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Možeš li molim te pojasniti poantu ovog topica? :lol:

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Ovih 9 godina organizatori su se ponapijali ko stoke pa su zaboravili sto im je svizac sapnuo (sto se toga tice :lol: :lol: )

4. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Možeš li molim te pojasniti poantu ovog topica? :lol:

americko praznovjerje...

apsolutno bezveze...

5. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ali..ali svizac Phil :lol:

6. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

najjače mi je kad sam u Viva la Bamu gledao kako Phil piša po jednom meterologu koji ga je izvadio iz brloga. :lol:
    Inače, asocira me i na Beskrajan dan.
    No spika s predviđanjem proljeća je samo simpatična (iako pomalo debilna) turistička atrakcija. Kak je to uopće počelo?

7. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Đizuskrajst znao sam da su ameri debili koji čak imaju i How to roll a dice for dummies guide , ali da predviđaju vrijeme po jednom svizavcu ( da svizavcu ) .... to čak ni od njih nisam očekivao .... :think:

8. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

morao sam ovo objavit,zato da se svi nasmijemo kako su ameri debili!!!

9. pasion of love

Pa i mi imamo neke običaje koji su totalno glupi kaj se tiče vremena,pa kaj se onda čudite za amere? Oni su ionak oduvijek bili poseban narod.

10. abominacije

abominacije (/:=D

morao sam ovo objavit,zato da se svi nasmijemo kako su ameri debili!!!

HARR HARR HARR! (pravednichki slavenski smijeh)

11. Psychaki

Psychaki Gost

da se svi nasmijemo kako su ameri debili!!

obožavam kad ljudi takvo nešto kažu.
    pa, svakako si ameri to mogu i priuštiti.
    mora da je lijepo polupismenoj naciji sa 10 puta manjim BNP-om kritizirati druge, a istodobno uživati u stečevinama zapadne civilizacije i amerikanizirati se , dapače, još i koristiti anglizme u svakodnevnom govoru, a da ne govorim o preuzimanju zapadnih vrijednosti, i svih onih loših stvari kao što je fast food. I tko je onda tu glup. I tko ima pravo nešto govoriti.

12. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ma da otkad je BNP civilizacijska vrijednost, a uostalom ne bi vjerovala koliko je amerika nepismena i socijalno neosjetljiva unatoč šminkerskim šouovima kao Oprah. da ne govorimo da ćeš ovdje teško nać onako primitivne ljude kao oni redneksi sa tregerima. I da fast food je užas i cigani nam tope antartiku. I debeli su makar smo mi među debljima u europi ali ne baš tako pretili ko ti cigani. foo

a imaju dobre death bendove though

13. abominacije

abominacije (/:=D

Ma da otkad je BNP civilizacijska vrijednost, a uostalom ne bi vjerovala koliko je amerika nepismena i socijalno neosjetljiva unatoč šminkerskim šouovima kao Oprah. da ne govorimo da ćeš ovdje teško nać onako primitivne ljude kao oni redneksi sa tregerima. I da fast food je užas i cigani nam tope antartiku. I debeli su makar smo mi među debljima u europi ali ne baš tako pretili ko ti cigani. foo

a imaju dobre death bendove though

sad pljuje po amerima a rado primi chekove za bozhich od familije preko bare
    :evil2:

14. Psychaki

Psychaki Gost

naravno da se u većem broju ljudi nađe i veći broj debila. a kod njih govorimo o daleko većem broju. htjela sam samo reći da je glupo kritizirati civilizaciju koju u globalu ionako kopiramo. to što sad možda nismo toliko glupi ne znači da nećemo postati. nije da ne idemo u tom smjeru . . .

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa da sve se ponavlja, Perzija, Rim, SAD, Hrvatska... ^^ ali ja ju ne kopiram osobno a s obzirom da ne pljujem na državnoj diplomatskoj razini nego na svojoj osobno onda mogu, hihi.

16. Nazgul_rulez

naravno da se u većem broju ljudi nađe i veći broj debila. a kod njih govorimo o daleko većem broju. htjela sam samo reći da je glupo kritizirati civilizaciju koju u globalu ionako kopiramo. to što sad možda nismo toliko glupi ne znači da nećemo postati. nije da ne idemo u tom smjeru . . .

ja u globalu pokušavam kopirati 3. reich :laugh: :laugh: :dry: :onoz: nikad mi nije palo na pamet ići kopirati amere ...

nepismenost .. za to je zaslužan j♥♥eni komunistički sustav i njegovo nasljedstvo , prevelik pritok "stranih" državljana i sveg što se navuklo zadnjih 15-ak godina ...

Da su retardi jesu , da su debili jesu ...da treba izazvati masovnu nuklearnu lačanu eksploziju na tom kontinetu je istina ...

Uostalom ko ga j♥♥e Mirko je razvalio onog španca :onoz: :dry: :onoz: :dry:

17. AlucarD

AlucarD Novi Član

onak, baš je pametan...

18. pasion of love

Ajme ljudi,al ste vi skrenuli s teme....
    Ne radi li se ovdje o sviscu i prognoziranju vremena??? :ninja: :ninja:

19. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Da, svizac ima dugogodišnje iskustvo u prognoziranju vremena i svima vama koji ismijavate njegovu superiornu sposobnost evo :ninja: :ninja:

20. Nazgul_rulez

Onda neka taj hebeni glodavac iz roda svizavac domestikus vulgaris dođe zamijeniti Vakulu :laugh:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu