1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Svetište

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Thaxll'ssyllia, 22. Lipanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

*oblaci se razmiču... sunčeva svjetlost polagano se spušta obasjevajući livadu... kapljice vode uzdižu se sa zemlje polagano se sakupljajući i čineći ljudski oblik... ruka se polako podiže... usta se otvaraju... čekajući...*

2. Terranea

Terranea evil turtle

*zbunjeno gleda u -nešto- i pita se što to radi usred taverne* :love:

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

tako je ljudi! gledajte i divite se!
    nevjerojatno se čudo zbilo i u ove kasne sate nam se ukazalo božanstvo!

4. Thaxll'ssyllia

* polagano spušta svoj pogled prema novopridošlici... to je bila mlada ljudska ženka... zatvorila sam oči... u mislima sa je pitala... izabrana si iz mnogih... prihvačaš li sudbu koja te dovela ovdje?... vjeruješ li da postojim?... prihvačaš li me kao svoju jednu i jedinu istinsku božicu? *

5. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

A godess....a real one..

6. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

sounds like joane of arc :love:

7. Terranea

Terranea evil turtle

*i dalje zbunjeno gleda,* Pa vidim da postojiš, i to je stvarno divno... Ali za jedinu božicu je malo prekasno :love:

8. Thaxll'ssyllia

* polagano proučava nove pridošlice... još jedna ženka i mužjak iste vrste... vraća pogled prema smrtnici kojoj je maloprije postavila pitanje... Nikada nije prekasno za istinsku vjeru... predaj mi se... odreci se svih svojih sadašnjih bogova i doživjet ćeš veću sreću nego si ikada do sada iskusila... vraća poglede prema pridošlicama... a jeste li i vi spremni?... prihvačate li vi mene kao svoju jedinu istinsku božicu? *

9. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

*gleda zadivljeno i sanjarski* prihvaćam......

10. Terranea

Terranea evil turtle

*slegne ramenima* ah, ionako mi dosadašnji bogovi nisu posvećivali pažnju ...
    you have me

11. Thaxll'ssyllia

* blago se nasmješi... LyJade, odsada ćeš ti biti moja visoka svećenica... zadatak će ti biti da močima koje sam ti upravo sada podarila preobraćuješ smrtnike na moju vjeru... dužnost ti je da svakoga tko omalovažava moje ime ubiješ polaganom i bolnom smrću... odvraća natrag pogled Terranei, ti ćeš isto tako biti visoka svećenica, tvoje moći će biti iste kao i u LyJade... zadaci su vam isti... nesmiješ ih koristiti protiv nje... odvraća pogled prema mužjaku... koji je tvoj odgovor? *

12. abominacije

abominacije (/:=D

*iz gomile izlazi ork... povuche chetiri lajne kokaina sa dlana te se ponudi da bude osobni lektor bozhici.*

13. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

*pokloni se novoj božici i probudi Jarla koji je sa strane zakrmio* Jarl, naša nova božica...prihvaćaš li ju?

14. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

*odjednom se budi i začuđeno gleda prizor ispred sebe*

a kad baš trebam... ^^
    I accept my new goddes...

15. Thaxll'ssyllia

* pogleda u orka... prihvaćam ponudu... zaklinji se da ćeš mene i samo mene štovat... jesi li spreman žrtvovati se za mene?... pogleda u Jarla... ti imaš dužnost kao i belmorn da širiš moju vjeru, ako se budeš istaknuo i ti ćeš dobit neke moći.... *

16. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

naravno da ću se žrtvovati...

a što ćemo učiniti sa nevjernicima?

17. Thaxll'ssyllia

*nevjernike preobraćujete na koj god način mislili da je to potrebno... ako i dalje neće se htjet preobratiti možete ih ubiti... za vrijeme mojih ukazanja sam veoma ranjiva i vaša je dužnost da me štitite... ukoliko iz nekih razloga zatajite vaša dužnost prema meni će biti odriješena smrću... *

18. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

woooohooo *ode ubijat nevjernike (đihad!) *

19. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

*otrči do Okamija i kaže mu sve o novoj vjeri*

20. Okami

Okami Novi Član

Okami dođe... i počne mahati repom zadovoljan jer su ga pozvali.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu