1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Surface

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Thaxll'ssyllia, 9. Siječanj 2007..

1. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Definitivno preporučujem. http://www.eydis.info/public/style_emoticons//cry.gif
    Ako je nekome invasija bila bar malo zanimljiva ova serija će mu se sigurno svidjeti.

Radnju ne bi otkrivala, samo to da je serija meni puno bolja od invasije, ali nažalost snimili su samo 1. sezonu i kraj serije nije snimljen. :wtf:

2. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Jel se to negdje emitira na nasim prostorima?

3. Thaxll'ssyllia

Koliko ja znam ne :yeah:

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Gledao sam dok se vrtila na Pro7 ili njemačkom RTL-u. Rade Šerbedžija je imao sitnu ulogu u seriji.
    Ne čini mi se ništa posebno, ali opet, nisam bio dovoljno ufuran u priču da znam.

5. Thaxll'ssyllia

U seriji je jedan mali jako slatki stvor :yeah: , koji je presladak :lol: pa mi je vec zbog toga serija posebna.

6. Falak

Falak Jacob Crawley Frye Illuminati

Igra se na hrvatskom RTL-u već neko vrijeme, pratim je redovito i odlična je.

7. Merlin

Merlin Novi Član

Meni izgleda kao skroz super serija...A Nim je stvarno super :smile:

8. matijas

matijas Schvaller

NIM RUEZ

Dobra serija

9. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

serija je zgodna, ako zaboraviš sve što si ikad znao o prirodnim znanostima :mmm:

suspension of disbelief rocks!

za razliku od invazije koja mi je bila grozna. najobičnije forsiranje paranoje. A paranoja je izgleda TV nasljeđe ovog desetljeća, a mrzim paranoju.

10. Velena

Velena vintage queen

simpa za pogledat, ali zadnje dvije u kojima se glavni glumci spuštaju na oko 1000m dubine u nekoj zalemljenoj kanti s cca 1 cm debelim staklima veličine zahodskog prozora i ništa ne pukne i ne procuri....
    stvarno moraš zaboravit osnovnoškolska znanja iz fizike :mmm:

11. Lord Connor Atreid

Lord Connor Atreid Novi Član

mene je iskreno razočarala.....očekivao sam malo više čudovišta i malo više napada a malo manje urota

Podijelite ovu stranicu