1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Supreme Commander

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Exxar, 17. Veljača 2007..

1. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

The day of salvation is at hand!!1!1!! Supreme Commander je izasao!!1!!1!!1!

Za sve vas heretike koji niste upoznati, official link i wiki link

torrent 1
    torrent 2

Zasto je ovo premjesteno u tavernu?

2. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

evo.. prebacih u virtualnu arenu.. neznam kak je zavrsilo o taverni, valjda greshka neka..

btw. prvi put cujem za tu igru.. izgleda zgodno.. :laugh:

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

4. Behemoth

Behemoth Novi Član

skeptican sam prema igri. ne znam zasto. u filmicima mi sve izgleda sareno, ko crvenkapica i 7 prascica.
    al mozda i bude dobra.

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A najigraniji mmorpg danas je onda što? Crtić na kvadrat. ^^

6. Behemoth

Behemoth Novi Član

slazem se. zato ja ne igram ni w3 ni wow. 2D ftw!

7. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

eh sad.. ima odlicnih 3d igri.. w3 je dost dobra igra, a wow :smile:.. doduse najvuse yuk mi je zbog pretplate.. i koncepta igre gdje moras biti puno online..

al nakon screnova ni meni se bas ne svidja pvaj supermne commander..

8. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

slazem se. zato ja ne igram ni w3 ni wow. 2D ftw!

Agreed. Sad je sve grafika grafika grafika.. kupite novi komp.. kupite nove windowse.. kupite noviji komp jer ne podrzavaju nove windowse... grafika grafika..

Najbolje igre u zivotu sam igrao na Amigi 500..

9. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

bilo je i vrijeme da izadje,brijem da ce bit dobra

10. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Doodz... disregard teh graphix. Total Annihilation je od samoga pocetka isao na inovacije u gameplayu, bio je prva full 3d strategija, ali cisto zato da realno modelira ponasanje jedinica na mapi, a ne da izgleda kao eyecandy. Supreme Commander ne bi trebao biti nista drukciji po tom pitanju... da, uberzahtjevan je, ali grafika nije poanta, vec ono sto omogucava taj ogromni 3d environment.

11. abominacije

abominacije (/:=D

:smile:

im at a loss here... nije me nikada bash TA privlachio. neizbjezhne smrti stotina jedinica... nekako mi je bilo too much. ali da je imala genijalan okolish, to stoji.
    pilim li ga pilim, ali pravu revoluciju uveo je tek warhammer: dark omen. ali tehnichka ogranichenja nisu omoguchavala da razvije puni potencijal.
    kasniji warhammer 40k: dawn of war kombinirao je potreban micro i zaraznost starcrafta (ironija, inoako je starcrat svijet prenesen iz warhammera40k) i teren koji je uveo total anninhalation i djelomice dark omen. i da ne spominjem nachine grupiranja jedinica i sam odnos prema njima (squad based, moral, cover, elevation) i ona prekrasna fizika koja se dodushe manifestirala do kraja tek u company of heroes.
    inache ne podupirem golem broj jedinica jer onda se gubi na taktici... bar je to bio do sada sluchaj... shto su napravili od ovog... remains to be seen. pod hitno neka netko baci review :))

12. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

inache ne podupirem golem broj jedinica jer onda se gubi na taktici... bar je to bio do sada sluchaj... shto su napravili od ovog... remains to be seen. pod hitno neka netko baci review
    E vidis... to je zato sto su sve danasnje "strateske" igre zapravo takticke. A ovo je pokusaj da se napravi tr00 strateska igra, na velikoj skali. No nisam siguran po ovome iz previewa koliko je to dobro napravljeno - mislim da bi idealno bilo kada bi na vecoj skali stvar izgledala kao DoW, dakle sa unitima automatski grupiranima u squadove, a kada se zooma unutra da se moze preuzet kontrola nad pojedinim unitima na taktickoj razini.

Inace, to mozda nije bilo evidentno s obzirom da je vecina ljudi vidila samo vece mape, no gameplay u TA na manjim mapama (one koje se mogu igrat 1v1 i 2v2) je bio dosta slican onome u DoW - morale su se kontrolirati strateske tocke (metal patchevi), te bi pobijedila strana koja ih ima vise, cisto zato sto bi imala vise resursa.

13. Ovo će jedino veliki admiral Thrawn moći igrati kako treba :cool:

14. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Dakle kao sto rekoh, igra je rađena za mene :cool:

15. Ma i Niels Ferrier je mislio da je ravnopravan admiralu >ˇvˇ<

Bit će mi zanimljivo vidjeti koliko je igra zapravo strateški orijentirana, istina je da danas taktika pravladava što je na svoj način sjajno, usporediš li to sa tank rushevima iz starih strategija danas se ipak igra kvalitetan RTS. Ili RTT ako baš hoćete. Mada je imom DoW veoma strateški orijentiran, zahvaljujući sustavu lokacija koje treba braniti, a kada se maklja onda taktika preuzima. Dosad, iz moje perspektive, najbolji omjer ova dva segmenta.

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa jesi igrao Total War? :cool:

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Jesam, malo. Ne svidja mi se.

18. abominacije

ja u igrama ne volim gubiti ljude. ideja napredovanja uz goleme ljudske zhrtve mi je neprihvatljiva. zato moje prelazhenje dark crusadea sa gardom traje vech par mjeseci. zbog toga nisam volio igrati TA a napustio sam i multiplayer warhammera. posvechujem svoje vrijeme flawless flanking manevrima u total waru gdje je onih 100injak ljudi po bitci koje izgubim apsolutno nuzhno.

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Jesam, malo. Ne svidja mi se.
    Pitah Hala jer je spominjao taktiku. ^^

20. abominacije

Pitah Hala jer je spominjao taktiku. ^^

... i zato je nuzhno kada nekome specifichnome postavljamo pitanje koje se odnosi na njegov post citirati cijeli ili bar dio njega kada pishemo reply. pa makar odgovor bio odmah ispod dotichnog posta.

:)))

Podijelite ovu stranicu