1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Supernatural

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Belmorn, 16. Travanj 2007..

1. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Ove subote bio pilot na HRTu u odvratno lošem terminu (pola sata nakon ponoći).
    Jel` itko gledao? Ja nisam jer sam bio vani, a osim toga već sam pogledao prvih 6 epizoda.

Inače, serija je mješavina Buffy ubojice vampira i X-Filesa, o dvojici braće koji istražuju urbane legende i čudovišta iz foklora, te se bore s istima jednom kad ih nađu.
    Solidna serija koja (kolko sam vidio) ima jednostavan sistem radnje. Junaci vide problem, sretnu zgodnu djevojku (i like) koja ima problem, momci riješe problem (koji je naravno, nadnaravan) i osvoje srce mlade dame. Naravno, oni imaju još puno drugog posla (čitaj: još cura) koje ih čekaju, pa odlaze.

2. Elvenstar

Elvenstar missing

Ja gledala, al nije da me baš oduševilo :laugh: . Ipak, planiram to gledati, paše mi i termin :laugh: .

3. Nechrarh

Nechrarh Gost

Prije tri mjeseca sam skinuo sve epizode - fora serija, ali nije ništa posebno....onako, malo ozbiljnija Buffy meets John Strange ali u boljoj produkciji.....

4. Elvenstar

Elvenstar missing

Gledala noćas, bilo je ok, ono neko biće izgleda kao ork .

5. Elvenstar

Elvenstar missing

Jel zna netko šta se desilo s ovim? subotom u to vrijeme sada ide nešto drugo. :yeah:

6. Belmorn

mislim da su sad petkom u pola 12

7. Elvenstar

Elvenstar missing

Hvala Belm :w00t:

8. Belmorn

i drugi put ;)
    izgleda da se HRT zezno lošim terminom, pa su pokušali povećat gledanost boljim terminom...

9. Nea

Nea curica

Ariiiise!!!!!!!!!111

:laugh:

Daklem, odgledala zadnju (s5e21) i baš mi je dobra.
    Predobra scena kada Smrt prolazi, i njezin razgovor s Deanom i ona pozadinska grmljavina i oluja. Stvarno je cijela sezona odlična što začuđuje jer obično što dalje to lošije, a i totalno je dobar Crowley.

toliko :laugh:

10. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Smrt vozi mustanga. Smrt je j♥♥eno zamišljen. :)

Well anyhow prva i druga sezona su mi predobre, tamo u trećoj već malo kaskaju iako ima zaj♥♥ancije, a nakon promjene neke ekipa koja je radila na seriji se stvar malo mijenja i zadnja i predzadnja sezona su mi ko spoj Buffy i ne znam...lošeg filma. Ali svejedno su zabavni, iako patetični.

Sam & Dean FTW

11. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

Mene je serija odusevila jer napokon obraduju mitove i legende kakvi jesu a ne iz krscanskog pogleda.. znaci ono..pentagram nije znak sotone etc.. al super su mi dean i sam kao likovi..bas je super obraden njihov odnos.. i Castiel je zakon :cool: dobro je sto ima doze humora.. bas sam pogledala 2. epizodu 6.sezone i jos nisam sigurna di vodi..ali vidit cemo.. :lol:

12. Sammael

Sammael Knjižničar

meni su 4 i 5 sezona daleko najbolje.
    Prve dvije su mi isle na zivce jer su bile je*eni monster of the week, serijal.

13. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Meni se baš to sviđalo (+ što su imali pozadinsku radnju), a ovo kad su počeli upetljavati religije i higher purpose itd mi je počelo ići na krac.

14. Neph

Neph Aktivan Član

15. Kathegar

Kathegar =I=

Gledao sve sezone. Iskreno ne znam koje su mi bolje "Monster of the week" ili Apokalipsa.

16. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

Slažem se s Kathegarom.. super su sve sezone.. sada kada se Castiel ponovno pojavio i 6. je odlična :laugh:

17. Kathegar

Kathegar =I=

izgleda da nisam gledao sve sezone ako je 6. izašla :P
    Jel se prikazuje već negdje? Na kojoj je epizodi?

18. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Čudno mi je da ova serija nije dobila više pažnje.

Svaka od 9 sezona ima nešto čime bi me privukla. Odnosi između Deana i Sama te između Deana i Castiela ponekad djeluju tisuću puta pražvakano i vrte se u krug, noviji "neprijatelji" su većinom nemaštoviti i nezanimljivi, a serija je prestala imati horor elemente i misteriju već nakon prve sezone. No svejedno Sam/Dean/Castiel odnos je uglavnom veoma zanimljivo napravljen i to je ono što seriju drži iznad površine vode.
    Misha Collins kao Castiel po mojem je bio savršen pogodak i digao je seriju na višu razinu. Šteta što su u međuvremenu sve ostale poubijali i ništa novo uveli. Sve anđele osim Castiela, Balthazara i Gabriela su kao potpune nezanimljive kretene prikazali koji se ne razlikuju od demona po ničemu osim što su manje pričljivi. A i njih su ubili. Mora da ih je George R. R. Martin inspirirao. Demoni nisu nikad bili zanimljivi. Osim Crowleya. Ponekad.

Ostaje nada da će u 10 sezoni imati više inspiracije što se tiće karakterizacije novih likova.

19. Faint Smile

Faint Smile ilija64

20. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

:laugh: A to je serija gdje su sam i dean predivni i to ti je više manje dovoljno. Also hrpa cameo uloga. :up:

Podijelite ovu stranicu