1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Stvari Koje Se Nisu Trebale Dogoditi

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od abominacije, 6. Rujan 2007..

1. abominacije

abominacije (/:=D

ovo je topic posvechen onim stvarima koje su toliko bizarne te neopisive da su se mogle dogoditi samo naoko sluchajno. slobodno dodajte svoje. objashnjenje pozadine je pozheljno.

prva u nizu:

lichki reggae. nepoznat reggae bend koji svira obrade + nepozvana suradnja sa... slavkom, pjevachem iz like. naime, jedna radiostanica se rjeshavala svojih starih 8-trackova te su mladi nadobudni glazbenici u nedostatku istih, odluchili njih presnimiti svojom glazbom. ovdje se umijeshalo neshto vishe. naime, poshto postoji 8 kanala, od kojih se najcheshche koristi samo prvih 6, oni su njih samo i koristili. kasnije kada je glazba bila snimljena netko se dosjetio sve to i poslushati. ali ostavili su upaljenih svih 8 kanala. otkrilo se da je vokal na osmoj traci prezhivio presnimavanje... ne samo to... bizarno i neobjashnjivo savrsheno odgovara ritmu. nikada nije bilo razjashnjeno shto se zapravo taj dan dogodilo. ostavljam vama da prosudite sami. vrlo je bitno da shvatite da ovo nije shala.

link.

2. Psychaki

Psychaki Gost

meni osta samo da se patiiiim :smile:

3. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

predobro, e. slavko>>>>>>>>>>marley!

pwnt bob! :smile:

4. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

haha ovo je odlicno :D ne znam doduse koliko slucajno ali ono :nice:
    Evo nesto sto je frend snimao dok smo bili kod njega, radili smo pjesmu i onda je program odjednom podivljao i poceo sam ubacivati razne reverbe, fadeove i ostale efekte bez kontrole :D nakon par minuta mu je sve doslo u normalu i kad smo poslusali sto je nastalo.... majko bozja :smile: :lol:
    anyway, odlucili smo nazvati stvar Sotona, kad poslusate bit ce evidentno zasto
    http://www.box.net/shared/ra7lektk0r

5. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Hahaha, prelooool.
    Ovo zadnje je fakat sotonistički!

6. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

E zvuci ko neka stvar iz doom soudtracka koja je ozivjela :smile:

7. abominacije

abominacije (/:=D

ova glazba me uznemiruje :D

8. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Totalno se slažem sa exxarom, točno ko neki doom soundrack u podlozi dok se kolju beštije... ludo...

9. Velena

Velena vintage queen

Nije toliko uznemirujuće koliko iritantno, kao neko neuspjelo podugačko pseudopodrigivanje. :birthday:

10. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

ovo prvo je smijesno za poludit, dobro ali smijesno.. a cuj, vokal je dovoljno bezizrazajan da pase na sve a pjesma iza dovoljno melodicna da pokupi bilokoji vokal.. hehe...

a ovo drugo mi je bezveze... ko neka spooky nintendo igrica...

11. Sin

Sin Paladin of Eydis

Nije se rhapsody trebao raspast... i nitko nije trebao dati da se razviju narodnjaci....

12. Isenhart

Isenhart Fantasy-Hr Urednik

Nije se rhapsody trebao raspast... i nitko nije trebao dati da se razviju narodnjaci....
    A kad se to Rhapsody raspao :O? Zbunjen sam ko malo dijete.. Jel oboje mislim na talijanski power, današnji Rhapsody of Fire? Evo ljudi su izdali prvi official DVD, iako nemam pojma što bi onda trebao biti Live in Canada?

http://www.rhapsodyoffire.com/livedvd/liveindex.html.. Ako itko ima, dajte par doživljaja, prije nego odem do Kulta po Golden Edition izdanje.

13. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

@Sam - bokte ovo zvuci ko golema divlja svinja sa probavnim problemima :smile:

14. Sin

Sin Paladin of Eydis

@isenhart... pa prije nego sto je postao rhapsody of fire, rhapsody se raspao i to je bilo veoma traumaticno razdoblje za mene...

15. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

@ Sam - Ovo tvoje zvuči kao snimka rada nečijeg probavnog trakta s smetnjama naravno... :happy:

16. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Lol, kompletno sam fulao da se Rhapsody raspao... zadnje sto sam od njih vidio je Lee na coveru Dark Secreta lol

17. Nea

Nea curica

Jimi, Janis i Jim nisu trebali umrijeti od overdoza :happy: :hugz: :onoz:

18. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Jimi, Janis i Jim nisu trebali umrijeti od overdoza :happy: :onoz: :cool:

:hugz:
    čru...čru...
    :cry:

Podijelite ovu stranicu